Jan Halbich

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Han Solo
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 950
Registrován: čtv dub 09, 2009 23:13:34
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Jan Halbich

Příspěvek od Han Solo » úte črc 28, 2009 23:11:47

3 roky jezdím k Halbichům nejen na garance a chci jim jen poděkovat celý partě od \honzů - otec ,syn- přes Hanku,Pavla,Jirku a vůbec všem.Vždy ochotni,příjemní a poradí i takovému amatéru jako jsem já.Zvlášť jim děkuju za zajištění téměř profi servisu v Mostě na okruhu. :oops: Máte štěstí nebo smůlu už se mne nezbavíte. :twisted:
Obrázek
Han Solo

ER6f 06 zelená
GTR 1400 černá perla
CKC 502

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5495
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tilda » pát dub 02, 2010 18:43:54

tak ja bohuzel stejny nadseni nesdilim... dnes jsem si vyzvednul motorku ze servisu a jsem tezce zklamanej
vic jak o tyden se zpozdili protoze nemohli sehnat tesneni pod ventilovy viko, vcera mi volali ze uz ho maj a ze jeste odpoledne bude motorka hotova, dnes rano jsem si ji vyzvednul a pri prevzeti mi mechanik rekl ze tesneni porad neni tak tam dali puvodni tesneni + tmel :roll:
ted pri kontrole faktury jsem zjistil ze zapomeli vymenit vzduchovej filtr (pochybuju ze mi KN filtr za 1800,- dali zadarmo)
a cim me nasrali uplne nejvic je ze rozbili ten novej teplomer oleje, je praskly to skleneny vicko a chcije z toho napln :cry: chapu ze se to muze stat, mohlo upadnout, mohli do toho prastit nejakym naradim, ale kdyz uz se to stane tak to aspon reknu a nejak to vyresim. prinejmensim omluva by byla slusnost, vyplatit adekvatni nahradu nebo sehnat jiny bych bral jako samozrejmost :evil:
to ze napravo u karburatoru jsou natahany nejaky draty ktery predtim byly schovany pod plastovym deklem, nalevo u karburatoru konci nejaka gumova hadicka ktery taky driv byla nekde decentne schovana jsou uz jen takovy drobnosti ktery me utvrdily v tom ze tam znovu na servis uz nepojedu :angry4:

edit: vcera vecer jsem sepsal asi 2 strankovej mejl primo Halbichovi. pred chvili mi volal, hrozne se omlouval, s tim ze takhle se mechanik opravdu chovat nemuze.
libi se mi jak se k cely zalezitosti postavil a okamzite to zacal resit. prece jen prace mechanika je vizitkou pro celou jeho firmu. az tam pojedu doresit ty zalezitosti jako filtr a teplomer tak u toho chce Halbich byt osobne a jeste to se mnou vyresit k moji spokojenosti. jeho ta cela zalezitost mrzi asi ze vsech nejvic (mozna teda jeste o trochu vic mechanika kterymu pry razantne zkratil plat, i kdyz takhle daleko bych ja osobne nesel a ani jsem nechtel aby to to takhle skoncilo, dutka s vystrahou by stacila)

ukoncil bych to tak ze Honza Halbich je frajer a kdyby se jeho zamestnanci snazili stejne jako on tak bych asi uz nejezdil servisovat nikam jinam
Naposledy upravil(a) Tilda dne stř dub 07, 2010 10:22:08, celkem upraveno 1 x.
ZRX1200R
ZRX1000RR
KX250F

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » pát dub 09, 2010 08:48:31

Po dohodě s Tildou je zbytek dávám pryč. Některé příspěvky už byly maličko kách ;-)
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

kafkalibor
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1521
Registrován: stř úno 22, 2006 13:08:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od kafkalibor » pát dub 09, 2010 15:20:36

Nechápu,je to přec reakce na něco negativního co se doopravdy stalo!
VN 1500 nomad
Kawa=Káča

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát dub 09, 2010 16:23:50

mel jsi tady nechat jeste alespon tu krasnou komunikaci s mechanikem pri reklamaci, to myslim bylo dost k veci...
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel ZRX » pát dub 09, 2010 23:41:30

Teď nevím, jestli to tady můžu napsat znovu :roll:
ZRX 1200 R

Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1903
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od SumavaCZ » sob dub 10, 2010 12:46:46

Copak asi admin dostal od Halbicha za smáznutí? :lol:
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5495
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tilda » sob dub 10, 2010 13:32:11

SumavaCZ píše:Copak asi admin dostal od Halbicha za smáznutí? :lol:
podobnou reakci Vitek cekal a proto mi nejdriv volal jestli to tu muze promazat. Uprimne reci o kanystru s benzinem byly uz fakt hodne mimo. Mechanik udelal chybu, Halbich se fakt hodne snazi to napravit. Nechali sme tady to co patri k tematu, Han Soluv prispevek a muj prispevek v kterym je negativni zkusenost i Halbichuv pristup k cely zalezitosti. Pak tu pokracovali 3 stranky zbytecnyho balastu ktery sem uz moc nepatril :wink:
ZRX1200R
ZRX1000RR
KX250F

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » sob dub 10, 2010 13:56:57

A kdepak zůstala kritika od Pavla :?: :roll:

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Z. » sob dub 10, 2010 14:08:06

Nechtěl jsem už reagovat, přesto mi to nedá.

Majitel se zachoval chlapácky. Pro mě je to ponaučení, že i v renomovaných firmách se najde člověk, který dokáže během okamžiku zničit dlouhá léta budované image firmy. To, že majitel šáhl na prémie mechanika je v prořádku, otázka je, jestli se dotyčný mechanik poučí a napříště bude dělat svou práci profesionálně správně. S láskou. Pokud dělám svou práci mechanika jenom proto, abych za odpracovaných 8 hodin vydělal na chleba, tak je to špatně.

Už jsem to i tady na foru psal, že mi vždycky po 6, 12, 18, 24 ... tisících naskakují pupínky a děsím se chvíle, kdy budu muset svěřit motku mechanikovi. Můj mechanik je vychovaný a spolehlivý, přesto jsem den před a den po servisu nervoznější než jindy. Ale to je asi ta bolestivá doba ranného kapitalismu v čechách.

PS. Klidně to smažte. ... :wink: Z.
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » sob dub 10, 2010 16:38:21

Z. píše:Pokud dělám svou práci mechanika jenom proto, abych za odpracovaných 8 hodin vydělal na chleba, tak je to špatně.
Nemyslím. Pokud ji bude dělat dost dobře, je mi jedno, jestli to bere jen jako obživu. Jako zákazník mám jediný požadavek - stoprocentní možný výsledek. Jestli motivace mechanika vychází z lásky k mašinám, lásky k řemeslu, lásky k holce na kase nebo lásky k jídlu je mi dost putna :wink:

Analogicky jestli to dělá rád ale lajdácky mne opravdu nenaplňuje sympatiemi k němu :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » sob dub 10, 2010 17:14:43

SumavaCZ píše:Copak asi admin dostal od Halbicha za smáznutí? :lol:
tohle neni uplne fer....to ses ho mel optat face to face :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » sob dub 10, 2010 17:17:09

Z. píše:Nechtěl jsem už reagovat, přesto mi to nedá.

Majitel se zachoval chlapácky. Pro mě je to ponaučení, že i v renomovaných firmách se najde člověk, který dokáže během okamžiku zničit dlouhá léta budované image firmy. To, že majitel šáhl na prémie mechanika je v prořádku, otázka je, jestli se dotyčný mechanik poučí a napříště bude dělat svou práci profesionálně správně. S láskou. Pokud dělám svou práci mechanika jenom proto, abych za odpracovaných 8 hodin vydělal na chleba, tak je to špatně.

Už jsem to i tady na foru psal, že mi vždycky po 6, 12, 18, 24 ... tisících naskakují pupínky a děsím se chvíle, kdy budu muset svěřit motku mechanikovi. Můj mechanik je vychovaný a spolehlivý, přesto jsem den před a den po servisu nervoznější než jindy. Ale to je asi ta bolestivá doba ranného kapitalismu v čechách.

PS. Klidně to smažte. ... :wink: Z.
mozna tomu verit nebudes kamo ale ja po servisu MARTINA nikdy ale nikdy pupinky nemel...a nikdy jsem se taky kvuli nicemu nevracel...ten clovek ma proste mou plnou duveru a nikdy me nezklamal....a neznam ho jen ja...
ikdyz ted mozna chvilku budu v zaruce nabeton jeho sluzby budu vyuzivat i tak....mezi...a nebudu mit pupinky... :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Z. » sob dub 10, 2010 17:24:51

MARTY píše:
Z. píše:N
mozna tomu verit nebudes kamo ale ja po servisu MARTINA nikdy ale nikdy pupinky nemel...a nikdy jsem se taky kvuli nicemu nevracel...ten clovek ma proste mou plnou duveru a nikdy me nezklamal....a neznam ho jen ja...
ikdyz ted mozna chvilku budu v zaruce nabeton jeho sluzby budu vyuzivat i tak....mezi...a nebudu mit pupinky... :wink:
Věřím ti to. Buď rád že máš takového mechoše.
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » sob dub 10, 2010 17:31:57

je to tak...zadnej machirek...a myslim ze umi a za to ze umi jeste neokrada nesmyslnyma cenama nas spotrebitele...
jsem rad ze ho znam... :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Odpovědět