Úpravy databáze - NEW HOMEPAGE

Čtěte prosím všichni!
Uživatelský avatar
fanuš
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1047
Registrován: úte dub 10, 2007 08:24:45
Bydliště: bezdomovec

Příspěvek od fanuš » pon čer 01, 2009 06:57:37

misak39 píše:asi se s tímhle názorem dá do jistý míry ztotožnit, nicméně když reforma, tak jsem myslel, že se malinko porovná i toto...není mi jasné, proč máme evidovat lidi, co jim je to evidentně celé u prdele, neplatěj příspěvky, nejdou na forum ani na srazy a maximálně si někde řeknou o slevu na nákup...všichni (i nezúčastnění) byli nadšení z návštěvy velehradského domova, ale v podstatě to sponzorovali zase jenom zúčastnění... 1100 členů x 200 Kč =220.000,- což by stačilo jak na sponzoring, tak na pytel jinejch užitečnejch věcí (nákupy do E-shopu,provoz stránek....) Každej, kdo se sem regne přece musí nejdřív souhlasit s vyhlášenejma pravidlama, takže ví do čeho jde.... pokud na to prdíme a pravidla jsou platný jen pro někoho, možná bychom to mohli dát do pravidel :D
PS nejde mi v žádným případě vo mý dvě stovky ročně ani mě celkem nesere že někdo Kawu měl a už ji nemá, pokud ho znám a chci se s ním vídat. Taky vím že se to řešilo nesčíslněkrát a stejně se nic nevyřešilo, tudíž se připojuju k mlčícímu davu a už do toho dál rejpat nebudu, čiliže to berte jen jako výpotek nerudnýho dědka, kterej si dal slivovici a je zbytečně chytrej... Ale znáte to-mě se chce něco říct, a já to řeknu... :wink: HOWGH!
má pravdu předsedo....
EAGLE FLY FREE ZRX 1100R

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon čer 01, 2009 07:17:17

:) ale jo, něco na tom je - jenže si neumím představit jak to chcete dělat. Já osobně si za členství rád zaplatím - dobrovolně. Věci které jsou povinné už mě tolik nebaví a to nemluvím jen o poplatcích. Přiznám se, že nemám tušení kolik lidí je platících a kolik je jen tak regnutých. Informace a peníze tečnou kolem vedení klubu a jak s nimi nakládá je jejich businnes :) předpokládám tak, jak píše Myš :wink: Já tady zadarmo uklízím a předpokládám, že ostatní co dělají pro klub to taky nemají zrovna jako kasičku :lol:
Idea kterou tu nastiňujete je standartní MC, s omezeným počtem členů. Určitě to jde udělat, ale budeme si tak moc hlídat, kdo sem ještě patří a kdo už ne, že z toho přestane být zábava.. Mě osobně je tak 1000 členů klubu doopravdy lhostejných. Zajímají mě lidi, kteří dělají tuhle partu, kteří se schází tady a kteří se schází na různých akcích. Jenže spousta z nás přišla časem, už do fungující party a zapadli.. jiní odešli, nebo teď zrovna nemají Kawu, nebo mají děti a nemají tolik času.. tak je vyhodíme :) Když to uděláme hoodně přísný, tak už budou jen odcházet, přijde málokdo.
No a do toho, do toho já nejdu.
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
fanuš
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1047
Registrován: úte dub 10, 2007 08:24:45
Bydliště: bezdomovec

Příspěvek od fanuš » pon čer 01, 2009 10:44:54

Zdrahy píše::) ale jo, něco na tom je - jenže si neumím představit jak to chcete dělat. Já osobně si za členství rád zaplatím - dobrovolně. Věci které jsou povinné už mě tolik nebaví a to nemluvím jen o poplatcích. Přiznám se, že nemám tušení kolik lidí je platících a kolik je jen tak regnutých. Informace a peníze tečnou kolem vedení klubu a jak s nimi nakládá je jejich businnes :) předpokládám tak, jak píše Myš :wink: Já tady zadarmo uklízím a předpokládám, že ostatní co dělají pro klub to taky nemají zrovna jako kasičku :lol:
Idea kterou tu nastiňujete je standartní MC, s omezeným počtem členů. Určitě to jde udělat, ale budeme si tak moc hlídat, kdo sem ještě patří a kdo už ne, že z toho přestane být zábava.. Mě osobně je tak 1000 členů klubu doopravdy lhostejných. Zajímají mě lidi, kteří dělají tuhle partu, kteří se schází tady a kteří se schází na různých akcích. Jenže spousta z nás přišla časem, už do fungující party a zapadli.. jiní odešli, nebo teď zrovna nemají Kawu, nebo mají děti a nemají tolik času.. tak je vyhodíme :) Když to uděláme hoodně přísný, tak už budou jen odcházet, přijde málokdo.
No a do toho, do toho já nejdu.
má pravdu předsedo....
EAGLE FLY FREE ZRX 1100R

Uživatelský avatar
Lech
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2151
Registrován: pát úno 17, 2006 14:07:30
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lech » pon čer 01, 2009 13:11:50

No já bych to viděl tak že pokud někdo (byl to kdysi dokonce i tady moderator na foru) prodá Kawu a koupí jinou značku.Tak by to měl dát vědět alespoň mejlem adminům.ať ho vyřadí z databáze.Pokud se tak stalo a děje se to,tak je to v pořádku.Tak by měl člověk reagovat.Teda i já kdyby k tomu nedejbože,došlo. :roll: 8)
mobil:732 654 530
ZX-12 R (02)
ZZR 1100 (93)
ZX-9 R (99)
CKC # 078

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9159
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od ZRX 1984 » pon čer 01, 2009 13:51:43

Lech píše:No já bych to viděl tak že pokud někdo (byl to kdysi dokonce i tady moderator na foru) prodá Kawu a koupí jinou značku.Tak by to měl dát vědět alespoň mejlem adminům.ať ho vyřadí z databáze.Pokud se tak stalo a děje se to,tak je to v pořádku.Tak by měl člověk reagovat.Teda i já kdyby k tomu nedejbože,došlo. :roll: 8)
To mi přijde rozumný, ale kolik lidí z 10 to udělá? Možná jeden zodpovědnej?
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » pon čer 01, 2009 14:45:01

nevim moc, jak to chodi, takze kdyztak sorry.
Podle tech, kdo maj zaplaceno by to delat neslo? nebo ti, kdo nemaj kawu nebo jsou v klubu jen tak jako,
tak to poctive plati?
CKC # 594

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon čer 01, 2009 15:20:53

No pořád mi to nesedí...
Příklad: kamaráda Daka většina z aktivních členů zná - v tuhle chvíli nemá motorku a tak podle vás nemá v klubu co dělat?? Přiznám se že tohle je mi proti srsti.. Podle vaší logiky by tedy neměl být členem, ale narovinu - do tohohle nejdu. Pokud by jste chtěli jít takhle daleko, tak bych šel taky, protože sice mám zelenou motorku, ale nemám zřejmě dostatečně zelenej mozek :)
CKC pro mě splnil účel - dal mě dohromady s tlupou lidí, které mám (až na vyjímky) celkem rád a kterých si (až na vyjímky) vážím :) Kámoši mi zůstanou, ať budu v klubu, nebo ne :wink: Myslím, že to děláme dobře a myslím, že to tak jak to děláme funguje.
Dál už se k tomu vyjadřovat nebudu, už jsem naplantal asi všechno, co jsem chtěl 8)
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » pon čer 01, 2009 16:50:47

tak jsem napsal totální rozbor a nešel server.Super :lol:
v kostce....s financema...aspoň je na slušnej server pro web,ale tak jak to je to vcelku vyhovuje. Bo jinak po tom půjde finančák, bude účetnictví, to už chce aj nějakej vyslo klub stanovy oficiality....no a zrovna kolem motek oficiality v dnešní době, aneb vítej televize noha.
S financováním podpory ústavu....to je taky pak složitý, by bylo ofiko nějaký orgán stanovy sjezd plán...tý vole neeee :shock: a stejně jde o protekci jednoho ústavu a jsou jich mraky. Takhle bokem na dobrovolné rovině je to nakonec schůdnější.
Jestli někdo je členem, zaplatí a na nás sere a jen si to násobí někde slevou...lidi jsou takoví a nejde se divit.O peníze jde v první řadě, se říká.Aneb nechce slevu zadarmo.
No a to vyřazování a nevyřazování, nechal bych to být.Kdo se cítí zelenej ten tu je a kdo ne, ten tu není a holt jsme druhej největší spolek v čr kolem mašin, po skůtrařích nebo kdo to byl, i když na celorepublikovej sraz stačí jeden penzion :lol: :lol: :lol:
Jo Zdrahy, kouzlo volnosti a dobrovolnosti má také si myslím své a neměnil bych to. A kdo řekne že sem nepatří ten, kdo zrovna motku nemá, viz. třeba Dak............. :twisted: tož tak.
A howg, hážu na to bobek, když něco funguje ku spokojenosti, nemá smysl se v tom šťourat. Vy jste nikdy nerozebrali budík???? já jo!!!!! nedělejte to!!!!! 8) :lol: :lol: :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » pon čer 01, 2009 17:25:46

ok, asi se to stejne nevyresi. proti lidem, co sice zrovna nemaj kawu, ale mysli zelene (a predpokladam, ze maj zaplacenou karticku) nic nemam :wink:
CKC # 594

Uživatelský avatar
Lech
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2151
Registrován: pát úno 17, 2006 14:07:30
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lech » pon čer 01, 2009 18:17:33

Zdrahy píše:No pořád mi to nesedí...
Příklad: kamaráda Daka většina z aktivních členů zná - v tuhle chvíli nemá motorku a tak podle vás nemá v klubu co dělat?? Přiznám se že tohle je mi proti srsti.. Podle vaší logiky by tedy neměl být členem, ale narovinu - do tohohle nejdu. Pokud by jste chtěli jít takhle daleko, tak bych šel taky, protože sice mám zelenou motorku, ale nemám zřejmě dostatečně zelenej mozek :)
CKC pro mě splnil účel - dal mě dohromady s tlupou lidí, které mám (až na vyjímky) celkem rád a kterých si (až na vyjímky) vážím :) Kámoši mi zůstanou, ať budu v klubu, nebo ne :wink: Myslím, že to děláme dobře a myslím, že to tak jak to děláme funguje.
Dál už se k tomu vyjadřovat nebudu, už jsem naplantal asi všechno, co jsem chtěl 8)
Zdrahy,to je snad nejhorší příklad co jsi mohl uvést s tím Dakem. :? Ten chudák málem "položil" život na Kawě.A máme ho snad všichni v klubu rádi.I já jsem pro něho na Mlýnkách domlouval poloviční slevu u Milana.(šéfa penzionu) 8)
A už tady nebudu přispívat na toto téma.Vše ať pořeší admini. Já do toho nebudu zasahovat.Nechat to jak to je a je klid. :idea: 8)
mobil:732 654 530
ZX-12 R (02)
ZZR 1100 (93)
ZX-9 R (99)
CKC # 078

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » pon čer 01, 2009 18:26:31

Jj, serem na to, jsem psal, že se to stejně nikdy nevyřešilo, a tak, jak to jde,to frčí ku spokojenosti zúčastněných a o to jde podle mě až v první řadě,ne? :wink:
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
Samčus
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 829
Registrován: čtv lis 02, 2006 13:22:42
Bydliště: Miletín

Příspěvek od Samčus » pon čer 01, 2009 18:44:31

Tak to tady chlapáci čtu a vychází mi že máte každej kus pravdy. I když nejvíc simpatizuju s názorem Zdrahyho. A ten Dak je super příklad. Ten kluk i kdyby už nikdy na žádnou motku nesed ( a to mu vůbec nepřeju a právě naopak ) tak je to kámo a v tomhle klubu má svý pevný místo. A takovejch tu bude víc a ani jejich osud neznáme a chceme je soudit. Já teda né. A jak se vyjádřil Zdrahy těch 1000 členů-nečlenů mě nebolej. I když by ty 200 mohly dát, ať to tu má za co fungovat. Vyzvat je mailem by nebyl problém - rád pomůžu. Hlavně že je tu pár týpků a babek,:D co mi stojej za tu námahu někam dojet abych je zas uviděl - a proto tu jsem já i Majdinka. A vo to de ...
Samčus ZRX
""CKC_481""

Uživatelský avatar
Pepa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 835
Registrován: pon zář 15, 2008 09:42:10
Bydliště: Tišnov u Brna

Příspěvek od Pepa » pon čer 01, 2009 18:55:32

Souhlasím se vším, co tady bylo řečeno, ale abych neměl vlastní názor.....? Alespoň bych "vyloučil" ty, co nezaplatí příspěvek na daný rok v termínu, ani sákryš nevím, do kdy to je :lol:
ZX-6R (636) 2005
Zlatý přepáčko
KLX 250S 2009
CKC#1148

Han Solo
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 950
Registrován: čtv dub 09, 2009 23:13:34
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Han Solo » pon čer 01, 2009 20:43:00

Tak děcka já se s vama asi loučím.Nemůžu se přihlásti ani jedním jménem a na staré email mi taky heslo nepřišlo.Šel jsem se podívat jestli mi někdo / manželka / neprodal motky a nezrušiil členství.Ale obě holky jsuo tam - Já su tak šťastné....Ale jinak to stojí za h....... :evil: :x :shock:
Obrázek
Han Solo

ER6f 06 zelená
GTR 1400 černá perla
CKC 502

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » pon čer 01, 2009 22:02:09

asi jsem lama, ale s ostudou jsem si uvědomil, že zrovna já mám tento rok NEZAPLACENO napsáno oprávněně. Před delší dobou jsem to už řešil s Doktorem a ten mě odkázal na adminy a já to samozřejmě časem zazdil a zapomněl na to. Ať to zrychlím, je někde uvedené číslo účtu nebo způsob platby příspěvku a já jen neumím hledat? Pokud vážně není, nejde to nějak vyřešit?
ZX-12R naked

Odpovědět