JHMOTO s.r.o.

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5859
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

JHMOTO s.r.o.

Příspěvek od Kuba » stř kvě 13, 2009 12:35:56

na základě tohoto inzerátu jsem se vydal s Markem pro motorku

http://www.tipmoto.com/motorky/kawasaki ... kw-08.html

ale byl to jen výlet na 5 hodin, pán v inzerátu uvádi, že motorka má poškozený přední plast, světlo a plexi, do telefonu před odjezdem potvrdil, že motorka je pojízdná.

po příjezdu je ovšem realita jiná......
plexi nikde, přední maska nikde, světlo jen z půlky...to je v pohodě, ale zapomenul dodat, že je popraskaná i pravá strana kapot, ta levá je dost v hajzlu, zlomené lešení, násos zlomený (oprava nemožná), budíky vyrvané (ale asi funkční)
motorka nepojízdná, protože po pádu bylo v háji (zcela mimo motorku) čidlo a tak po nastartování motorka hnedka zdechla, ráfek naražený jako blázen, přední pneu proražené (a prej je pojízdná) přední kotouč na pravé straně zkřivený jak blázen, poškrabaný je i blatník a zadní plast, zadní blinkr fuč a motorka je kratší o cca 1 až 1.5 cm, mezi předním kolem a spodním plastem byla mezera cca 2 mm. je sice pravda, že šel s cenou na 110 000,- ze 118 000,- ale stejně je to pořád tak o 40 000 vyšší cena, než za motorku, kterou původně popsal a proto jsem se nasral, že neuvede veškeré informace v inzerátu
a člověk se pak žene kus cesty za něčím, co tam zdaleka nemají.
a ještě k tomu je to rok 07 a ne 08
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » stř kvě 13, 2009 13:15:24

Zmrd :evil: :evil: :evil: :evil:
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » stř kvě 13, 2009 13:22:48

nechapu. si jako mysli, ze kdyz ti to nerekne hned na rovinu, ze ti tam tu chudinku na miste vnuti nebo co?!!!
:evil:
CKC # 594

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř kvě 13, 2009 13:44:10

co se tady cilite, vzdyt v CR je obchod s motorkama vynosny obchod a vetsinou s nimi kseftuji JeZeDaci... proste pitomci co ve skole propadali... tak to bohuzel je. Jeste jsem nenarazil v teto branzi na nekoho solidniho... nejvic me pobavil pred X lety majitel jednoho takoveho kseftu s ojetyma motorkama, chtel jsem tam tehdy koupit dovezene a "lehce" padle ZRX a nechat mu protiuctem skoro funglovku (1,5 roku) ZR-7 prvni majitel, koupenou v CR 7 tis. najeto ... tenkrat mi za ni nabidl 50 tis a za to ZRX chtel 180 tis - IDIOT. Tak jsem ho poslal kamsi a na jeho uzasne ZRX se vykaslal. Dnes kdyz se kouknes do jeho shopu tak nabizi zrovna ZR-7 8 let starou a chce za ni 69 tis. ... a lidi jsou nepoucitelny :evil:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Samčus
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 829
Registrován: čtv lis 02, 2006 13:22:42
Bydliště: Miletín

Příspěvek od Samčus » stř kvě 13, 2009 15:45:34

Od tohohle borce mám dovezenýho Rexe. To to dělal ještě z garáže rodinného domku. Byl jsem spokojenej ale taky to trochu zaskřípalo. Když jsem přijel tak rex měl lehce promáčklou nádrž , což neřek ( je to tam do dnes ) ale uváděl že motka byla spadlá ze stojánku, což si myslím i já. Ale proti původně dohodnuté ceně mě slevil 7000 Kč - takže spokojenost. A když jsem si pro ni definitivně přijel, tak nebyl doma ( což den před tím taky neřekl ) a vše vyřídil jeho postarší otec. K jeho cti musím uvést že vše bylo nachystáno dokonale a s motkou jsem do dnes navýsost spokojen. Dle mě to žádnej podvodník není ale občas to tam zaskřípe ( asi jako všude v Čechách ). :(
Samčus ZRX
""CKC_481""

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » stř kvě 13, 2009 15:54:05

no pánové. Tak zrovna tyhle znám, známej chtěl Pegaso a jedno měli za 35tis.
Slušný, sjetý gumy, bylo tam jen v komisi...akorát mělo podle toho známého co ho už zkusil jen 4 kvalty, což se mi nezdálo tohle jsou všechno pětikvalty.
Mladej byl vcelku v poho,ale starej(otec a syn, oba Ing.jestli se nepletu, kde dělali předtím nevím) začal machrovat.Já řekl mladýmu že ji zítra projedeme ale že vypadá košer (chtěl jsem si zařadit všechny kvalty, až si přivezu hadry) cukal jsem s ní a primár vypadal taky docela dobře, tak co řešit. Jo jedno zrdcátko v prdeli, vo co go.

Mladej v poho ale starej začal machrovat, že za ty prachy co by kdo chtěl, i kdyby v ní mlátilo hlavně že jede. Tak jsem mu řekl,že než měnit kola převodovky, primár a podobně že si může ten známej rovnou koupit mladší a zdravější. Furt mlel pantem až jsem si říkal, že je to pěknej exot.

Když to shrnu, Kubo, klidně tohle dělaj, úplně klidně s tím, že ji nějakýmu volovi až přijede vnutí že trošku sleví. Já osobně tam už nemusím a nejsem v JH jedinej s tímhle názorem.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Jana Kawa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5530
Registrován: ned úno 05, 2006 18:07:35
Bydliště: Vysoké Veselí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Kawa » stř kvě 13, 2009 19:22:21

Kubo, Marku, hlásím, že jsem nastudovala zbytek šestek, tak příště :wink:
Jana ZX6R 05
Život je jízda, jízda je život.
*62* CKC

Uživatelský avatar
Milan X
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 230
Registrován: stř bře 29, 2006 17:49:32
Bydliště: JIŽNÍ MORAVA

Příspěvek od Milan X » stř kvě 13, 2009 19:30:44

Já u něj kupoval jen dopňky na VNko co odmašlí z dovezených motorek jednání nic moc cena taky nijak super ale zrovna jsem projížděl a chtěl to. Myslím , že je pěkně vychcaný když ty motorky tak odmašlí a nebo co dostane k motorce tak to prodává zvlášť za nekesťanské prachy.
VN 800 ( 98 )
GPX 600 R ( 88 )
CKC # 283

Uživatelský avatar
Uncle
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 263
Registrován: čtv led 24, 2008 17:19:58
Bydliště: Jihlava-> nedaleko Telče
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uncle » stř kvě 13, 2009 21:07:05

O nich by možná víc věděl kámoš. Kdo je tady z té oblasti, tak já mám motorku od firmy z Počátek. Myslim DK-MOTO (mám samolepku na motce).
Je to tam v poho. Na to jakou mám k prodejcům všeho druhu nedůvěru a stále si myslim, že jejich jedinej cíl je mě buď obrat nebo se zbavit nějakýho křápu, tak tady ti kluci který maj mimojiné i servis, tak musim říct, že jsou v celku v poho. Takže než JH-MOTO, tak raději DK-MOTO. Web jsem bohužel nenašel.
#834 | ZX 10-R ´06 black. Kdo leští, má za tři ;-D

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » stř kvě 13, 2009 21:09:44

No když mi kluci volali, v jakém stavu ta motorka je, tak jsem si říkal co je to za hovado - takhle v inzerci lhát :evil: To že je víc podřená, na to sere pes, ale že je o rok starší, nepojízdná, s hnutým rámem, koplým ráfkem a dalším tuningem.. Škoda času co chlapi obětovali :(
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
marek
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2047
Registrován: úte čer 27, 2006 14:38:27
Bydliště: Brno

Příspěvek od marek » stř kvě 13, 2009 22:07:10

Jana Kawa píše:Kubo, Marku, hlásím, že jsem nastudovala zbytek šestek, tak příště :wink:
Jani ty jsi zlato :!: :prayer:
ZRX1200(05) evo S->N->R
ZX6R(07) for circuit only
ZX6R(03) fufík bullet
KZ750(76) cafe
CKC#367

Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5859
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

Příspěvek od Kuba » čtv kvě 14, 2009 08:14:38

to co jsem napsal tady jsem poslal i na email do toho JHMOTO s.r.o.
a tady je dopověď:

Dobrý den, u havarovaných motorek je bohužel potřeba přijet a prohlédnout si co vše je poškozeno, občas to však neodpovídá představě. Mám s tím své zkušenosti. Proto je však cena k jednání a jsme schopni z ceny slevit a dojít k vzájemnému kompromisu. Asi jsem Vám mohl na přání vyhotovit a poslat více fotek. Škoda tedy že jsme se nedohodli.


poud se ho zeptám, zda je to ze závad vše a on řekne ano, tak pak to všechno ostatní pouze neodpovídá mé přestavě.
když se ho zeptám je plně pojízdná, odpověď je ano a pak pojízdá vůbec není, to je taky asi moje milná představa
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » čtv kvě 14, 2009 22:49:38

Kubo Kubiku, tohle je normalka - snazej se prodat (napalit nekoho kdo to nezna...) nastesti pro tebe jsi to nekoupil... a nebo kdyz se na to podivas z jine strany - neslevil tolik, aby to za to stalo...
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » čtv kvě 14, 2009 23:42:05

jen by me zajimalo jak se ten keten nebo keteni tvarili kdyz zjistili ze maj proti sobe chlapy co tomu trosku rozumeji...ten ksicht bych chtel videt :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát kvě 15, 2009 01:07:01

MARTY píše:jen by me zajimalo jak se ten keten nebo keteni tvarili kdyz zjistili ze maj proti sobe chlapy co tomu trosku rozumeji...ten ksicht bych chtel videt :wink:
jak by se tvarili... uplne normalne dali klukum najevo, ze jsou to blbci kdyz tak krasnou motorku nechteji... proste klasika
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Odpovědět