KAWA Club

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
tomas_cze
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 720
Registrován: úte črc 18, 2006 13:35:16
Bydliště: Ostrava

KAWA Club

Příspěvek od tomas_cze » ned dub 05, 2009 00:10:19

Jednou po koupi ninji 250R jsem se rozhodl registrovat do Kawa klubu, asi znáte všichni oč jde, no a čekal jsem na mail čekal čekal, po 4 měsících někde v půlce července mi přišel mail že mám zaplatit poplatek a takové ty řeči a že to mám učinit do konce června že to jinak propadá, tak co sem měl dělat, vysral sem se na to ...

Rozhodl sem se po 3/4 roce sem zase zajít a kouknout co nového, pár přízpěvků mě zaujalo a proto sem se rozhodl reagovat takhle, komu se to nelíbí ať si stěžuje klidně i na ministerstvo...

No a co sem tim chtěl říct, že i ti co nejvíce řvou aby o zákazníky bylo pečováno nejlépe tak jsem chtěl ukázat jak to s nima vůbec je...

PS: Přeji úzpěšnou letošní sezónu všem nadšencům značky Kawasaki :-) a adminům málo práce s mazáním spamů

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned dub 05, 2009 00:26:31

ty mas fakt dost... a ted jsi me o tom jenom utvrdil.
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » ned dub 05, 2009 04:15:43

jsem už starší a natvrdlej, ale ten příspěvek nechápu. Co má společnýho Kawa klub s firmama? To jako že jsme firma nahovno? No, mě to tak nepřipadá. Jednak jsme pouze a jedině naprosto volné sdružení amatérů páchajících nějakou společnou činnost zdarma a ve volném čase (web,srazy atd..) a druhak, kdo chtěl, ten přijel a pak se řešilo teprv to ostatní, anžto (aspoň já to tak beru) tahle parta není o kartičkách na slevu. Virtuální Tomáši, děláš, jako kdyby Tě někdo někdo o něco ošidil, a zatím tady diskutuješ už dobře dva roky a nikde jsi s náma nebyl, pokud vím...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » ned dub 05, 2009 06:47:06

Že ti přišel přihlašovací mejl tak pozdě bylo proto, že Čoud nestíhal a bylo to tak běžný. Od té doby co to mám na starosti já, mejl trvá max. do 5ti dnů ( můj volnej čas je teď k nezaplacení ). Nemám důvod tě nepřihlásit, je na tobě jestli pošleš členskej příspěvek. Jen jednou se mi stalo, že jsem nepřihlásil jednoho, co měl přezdívku Suzuki a jezdil na GSXR a tomu jsem odpověděl jestli si náhodou nedělá pr*el. A už nenapsal.
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » ned dub 05, 2009 07:57:02

Už kope :lol: :lol: Jen sem čekal , jak bude reagovat na tu osvětu jejich cen za ND :lol:

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Z. » ned dub 05, 2009 08:00:45

nebo že by za to mohl ten bonmot o zahradnictví v jejich areálu :roll: ty jo :roll:
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » ned dub 05, 2009 08:54:39

Tome asi si všichni pamatují jak sji sem přišel z titulu "táta prodává kawasaki, já chi bejt v klubu a to že je mi 15 a jezdím na Aprilii vás nemusí zajímat". V té době jsme tě poslali do kšá a za většinu problémů v té době si popravdě řečeno můžeš sám. Když jsi začal jezdit na Kawě, splnil jsi podmínky členství a mělo by to být OK. Pokud byla tvá registrace tak kostrbatá jak píšeš, tak sorry, ale v té době to bylo vážně dost složité a teď už to zase funguje dobře.
Jestli se ti nelíbí některé příspěvky, tak s tím asi nic neuděláš - tvoje moudra se nejspíš nelíbí většině lidí v klubu, kterým je víc než 18 :) Jak už tu padlo, CKC je věc dobrovolná - klub sdružuje lidi které spojuje láska k jedné značce a v posledních letech spíš ještě navíc přátelství mezi sebou (jako každý motorkářský klub). Nikdo na tom nebohatne a členský příspěvek slouží k chodu klubu.
Pokud se rozhodneš někdy osobně dojet na nějakou akci a ne jen prudit na foru, pochopíš to určitě víc, než když si tady budem vyměňovat vtipné repliky.
Každopádně hodně šťastných kilometrů i tobě, ať se sezona vydaří.
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned dub 05, 2009 09:42:11

...kluci jste fakt dobry :) ...jsem vcelku klidas, ale vysvetlovat tady, co proc a obhajovat se pred clovickem ktery je uplne mimo... to NE. Skoro bych nabyl dojmu, jako by byl pro nas nepostradatelny a chteli ho tu. Ja sam za sebe - ho tu fakt nechci a kdybych posilal registrace, tak tahle by se vzdycky nekde ztratila po ceste. V CKC nejsem kvuli tomu ze je to zelene, ani ze mam nekde slevu kterou jsem dodnes dokonce ani nevyuzil, ale proto ze v CKC nejsou lidi jako tomas_cze ... :!: :!: :!:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 666S999 » ned dub 05, 2009 14:03:21

KankX píše:...kluci jste fakt dobry :) ...jsem vcelku klidas, ale vysvetlovat tady, co proc a obhajovat se pred clovickem ktery je uplne mimo... to NE. Skoro bych nabyl dojmu, jako by byl pro nas nepostradatelny a chteli ho tu. Ja sam za sebe - ho tu fakt nechci a kdybych posilal registrace, tak tahle by se vzdycky nekde ztratila po ceste. V CKC nejsem kvuli tomu ze je to zelene, ani ze mam nekde slevu kterou jsem dodnes dokonce ani nevyuzil, ale proto ze v CKC nejsou lidi jako tomas_cze ... :!: :!: :!:
Souhlas! Jestli jediný důvod k "Toni Toma CZE" příspěvku na fóru je kritika jejich ceníku :lol: ( placení příspěvku a zahradnictví pomíjím!),
tak nechápu co jinak tím příspěvkem básník řekl??? To mělo být AU, AU, AU! Kateřiny Jacques??? Tu bych v KAWA KLUBU taky nesnesl... :lol:
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: KAWA Club

Příspěvek od MARTY » ned dub 05, 2009 18:29:06

tomas_cze píše:Jednou po koupi ninji 250R jsem se rozhodl registrovat do Kawa klubu, asi znáte všichni oč jde, no a čekal jsem na mail čekal čekal, po 4 měsících někde v půlce července mi přišel mail že mám zaplatit poplatek a takové ty řeči a že to mám učinit do konce června že to jinak propadá, tak co sem měl dělat, vysral sem se na to ...

Rozhodl sem se po 3/4 roce sem zase zajít a kouknout co nového, pár přízpěvků mě zaujalo a proto sem se rozhodl reagovat takhle, komu se to nelíbí ať si stěžuje klidně i na ministerstvo...

No a co sem tim chtěl říct, že i ti co nejvíce řvou aby o zákazníky bylo pečováno nejlépe tak jsem chtěl ukázat jak to s nima vůbec je...

PS: Přeji úzpěšnou letošní sezónu všem nadšencům značky Kawasaki :-) a adminům málo práce s mazáním spamů
kdo jsi ??? co jsi ??? co chces ???? :wink: :wink:

nic ???
tak jo :wink: :wink: :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » ned dub 05, 2009 18:53:24

tak je pravda, že já to taky moc z příspěvku nepobral. Inu, jsem prostý zeměrejec. Nepostřehl jsem kritiku Toni-moto ceníku,ale já ho jako docela mastnej pamatuji a servisuji sám, někdy na to seru a někdy ne....a žiju a jezdím.
Jsem členem CKC, taky jsem ještě žádnou slevu (člen od loňska) nevyužil, ani to není pro mne žádná priorita ale klidně takovou milou výhodu někdy prubnu, neříkám že nééé :wink: Ale do členství jsem šel ne kvůli kartičce, samolepce nebo tak, spíš jsem si řekl, že s Touhle bandou :lol: :lol: :lol: chci mít cosi společného, bo již něco společného máme a tenhle web, kde se s vámi všemi mohu potkat, když už se na nějakou ekšn dostanu vyjímečně rád podpořím, by byl zachován. Členství určitě není nárokové a nezazanamenal jsem ani, že by bylo odpíráno. Pokud ti někdo neodpovídá na mejla, což se asi stalo, existuje možnost se připomenout nebo jako jsem to myslím udělal já...založil jsem tu vlákno a světe div se, za chvíli jsem byl reglej! takže cesta se najde, je-li vůle.
Jo to s tím táta prodává Kawu a já jezdím Aprílii si pamatuji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hele nikdo ti asi v reálu hlavu neutrhne, někteří syrový maso jíme, ale s kečupem, paprikou kmínem a cibulí, plus pár ingrediencí... tak třeba někam někdy dorazíš,ale asi spíš o trošku starší....no čaj jsem třeba na Mlejnkách viděl snad jen jeden 8) zato Dakovice po příjezdu a pár piv na to ...to byla mnooohem rozšířenější konzumace :wink:
Naposledy upravil(a) farmář dne ned dub 05, 2009 21:31:00, celkem upraveno 1 x.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Dak
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3430
Registrován: sob led 28, 2006 13:44:45
Bydliště: Zlechov ( Je to kousek od Uh. Hradiště)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dak » ned dub 05, 2009 21:03:23

Nevím cos stým htěl kamaráde říci, ale za adminy a celé CKC dám ruku do ohně (kdo byl na tesáku viděl vreálu :lol: )
Pokud se ti stalo, že ti na neco nedošla odpověď, mohlo to být způsobeno taky "nedokonalostí" internetu, bo nečím podobným. Stačilo třeba zavolat nebo poslat sms a bylo by po problému. Na našich srazech sem tam bývají i motorky jiných značek a nikdy sme nikoho nevyhazovali, ale pokecali a přesvědčovali, že zelená je nej. A většina hodnotila naše srazy jako velmi skvělé, taktéž i členy. Když se něco nepovede napoprvé, tak je normální skusit to znovu. Děláme to srdcem a ne pro prachy/zisk a to myslím že všichni!!!! A někdy má hodně poviností, tak na ostatní nezbývá bohužel čas. Myslím si, že budem všecí rádi, když nám ten tvůj příspěvěk vysvětlíš.


Mám rád zelenou kawu svěží ,
ale do ckc táhlo mě i něco jiné,
parta lidí co při sobě vždy drží,
a to je to na světě nejvíc skvělé.

Pokud se ti na nás něco nezdá,
rádi o tom prohodíme diskuzi,
znás nikdo jen tak CKC nedá,
nebudem se handrkovat jak soudruzi.

Sem se jaksi rozepsal no...... :oops:

Toš tak
Dak
CKC -015-

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » ned dub 05, 2009 21:34:54

Já ti na to, ty malej sráči, napíšu jedinou věc. V seznamu členů jsi, máš číslo 958 a odkaz je tady: http://kawa.cz/index.php?nid=2207&lid=C ... 1215897469

Jestli ti je moc poslat dvě kila na to, aby fungovaly stránky, zaplatil se hosting a třeba banner, profinancovaly trika a plno dalších věcí, tak jdi, milej zlatej do prdele!

Jestli tě tak moc bolí, že trvalo dlouho, než jsi dostal mail po registraci, tak si, až si vytáhneš hlavu z prdele, uvědom, že já s Čoudem máme rodiny a tohle děláme bokem a prachy do toho klubu dáváme a netaháme je z něj, takže jestli si vo tom chceš pokecat, přijeď na Skalku. Nebo mi můžeš třeba zavolat, číslo je na stránkách.

Tož tak
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
Jana Kawa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5530
Registrován: ned úno 05, 2006 18:07:35
Bydliště: Vysoké Veselí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Kawa » ned dub 05, 2009 21:39:05

nerozčilujte se, vždycky rýpal, prudil a schovával se za tatíka, nikdy nic nepochválil, asi nižší IQ :cry:
Jana ZX6R 05
Život je jízda, jízda je život.
*62* CKC

Uživatelský avatar
Ninja
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 492
Registrován: čtv srp 03, 2006 15:58:17
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ninja » pon dub 06, 2009 06:40:37

volkswagen píše:Já ti na to, ty malej sráči, napíšu jedinou věc. V seznamu členů jsi, máš číslo 958 a odkaz je tady: http://kawa.cz/index.php?nid=2207&lid=C ... 1215897469

Jestli ti je moc poslat dvě kila na to, aby fungovaly stránky, zaplatil se hosting a třeba banner, profinancovaly trika a plno dalších věcí, tak jdi, milej zlatej do prdele!

Jestli tě tak moc bolí, že trvalo dlouho, než jsi dostal mail po registraci, tak si, až si vytáhneš hlavu z prdele, uvědom, že já s Čoudem máme rodiny a tohle děláme bokem a prachy do toho klubu dáváme a netaháme je z něj, takže jestli si vo tom chceš pokecat, přijeď na Skalku. Nebo mi můžeš třeba zavolat, číslo je na stránkách.

Tož tak

Pěkně si mu to napsal :thumbright:
Ninja ZX9r 99, Versys 1000 12
ckc - 386

Odpovědět