KAWA Club

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » pon dub 06, 2009 21:13:24

....nemyslím, že bych byl inteligentnější, ale jsem starší.... :lol: :lol: :lol: ježíš víte co? ho.no! a to to tu vlastně jde. Jsou jedinci, kteří nejsou evidentně soběstační, mají komunikační bariéry a jejich projev je dosti afektovaný, pokud jim stav věcí nevyhovuje a náprava předem zdá se jim zbytečně obtížná. Tak proč se kua s takovým jedincem srát, matka Tereza je už taky na pravdě boží, takovou trpělivost už asi nikdo nemá!
Máme maily, SZ, semotamo se tu objeví i mobil, každý může založit vlákno.....mám snad pokračovat? Asi členem být nechtěl a evidentně nechce.Vždyť kua nemusí, taky dobře! :wink: VW .... jo to bouchly saze, nj, moc velký žár :lol: tohle asi nebylo polínko, ale pěkná hranička :wink:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 666S999 » pon dub 06, 2009 21:31:20

Jednou po koupi ninji 250R jsem se rozhodl registrovat do Kawa klubu, asi znáte všichni oč jde, no a čekal jsem na mail čekal čekal, po 4 měsících někde v půlce července mi přišel mail že mám zaplatit poplatek a takové ty řeči a že to mám učinit do konce června že to jinak propadá, tak co sem měl dělat, vysral sem se na to ...
Už ho nechte, vždyť se přiznal, a zbytek je jen "pruda", špatně napsaná...
Prosté výmluvy, nebo nemá na mobilu kredit...aby si zavolal adminovi a zeptal se na číslo účtu. No a asi už platit nebude, potom co ho jeden příspěvek na fóru vyjde na 100Kč :cry: .
Moje zkušenost s Motofirmou Kawa Klub je veskze kladná: témata pročistí, vyváží..., řetěz threadu napojí... Ještě kdyby mi umyli screen na monitoru, bylo by to OK. (jsem si ho poprskal smíchy z tohodle vlákna...)
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Odpovědět