Pravidla - čtěte!

Čtěte prosím všichni!
Odpovědět
Uživatelský avatar
testerskoda
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 251
Registrován: čtv zář 21, 2006 15:36:00
Bydliště: LITOMERICE

Příspěvek od testerskoda » sob pro 09, 2006 21:07:26

co je OT :oops: uz me nebavi hledat nekde nejakou zkratku :cry:
jezdím od 2006 :-) nic lepšího prostě není..

Uživatelský avatar
čoud
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 4335
Registrován: stř led 25, 2006 12:30:49
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čoud » sob pro 09, 2006 21:16:38

OT = OffTopic = mimo tema ... neboli, prispevky jsou mimo misu k predepsanemu tematu... :wink:
Ninja 1000SX AKA Saxana
ex: ZX-10R 2016, KLX230 2020, ZX-6R 2005, Z900 2019

Uživatelský avatar
Lech
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2151
Registrován: pát úno 17, 2006 14:07:30
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lech » úte kvě 22, 2007 22:16:58

:twisted:
mobil:732 654 530
ZX-12 R (02)
ZZR 1100 (93)
ZX-9 R (99)
CKC # 078

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » úte črc 10, 2007 11:35:12

Zdravím všechny, co milují zelenou a hlavně značku KAWASAKI! ;)
Jsem na tomto foru nováček, svoji kawku mám 14 dní, ale mám bohatý zkušenosti s vedením fora (dělám admina na několika forech), takže milý adminové, kdyby byla potřeba, rád vypomůžu alespoň jako moderátor. ;)
Měl bych několik tipů, jak "obohatit" forum, ale o tom případně v PM nebo na e-mailu, ať tu zbytečně nespamuju! :P
Takže prozatím ciao a ať to jezdí...
8)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » úte črc 10, 2007 13:00:30

Inu obyčejně dáváme někomu statut moderátora až po delší přítomnosti na fóru a vybudování jisté důvěry.
Nicméně máš-li nějaké nápady nebo připomínky pak se neboj a sem s nimi...
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » úte črc 10, 2007 17:41:48

volkswagen píše:Inu obyčejně dáváme někomu statut moderátora až po delší přítomnosti na fóru a vybudování jisté důvěry.
Nicméně máš-li nějaké nápady nebo připomínky pak se neboj a sem s nimi...
To, že nerozdáváte moderátory na počkání chápu, jen jsem přišel s nabídkou event. pomoci... ;) Je to už asi moje profesní zdegenerovanost, že se brouzdám forem a čas od času narazím na věci, který bych upravoval (spam, zvolený subforum, apod.), ale chybí mi prostě ty práva... :P
No, jako nováček jsem zde hledal nějakej topic na představení se (to si myslím, že by si zasloužilo svoje subforum, ať víme, s kým máme tu čest).
Zkusil bych se možná i zamislet nad detailnějším rozčleněním fora... Stávající tři se zdají dost obsáhlý a co do počtu příspěvků v nich se stávají dost plný a tím pádem nepřehledný...
Je zde i spousta otázek od uživatelů a dost málo přesných odpovědí...možná by pomohlo nějaký "Help forum", který by popsalo nejčastější úkony na foru a zodpovídalo další otázky (třeba i v rubrikách)...
Nevím, to mě jen tak napadá a klidně to nemusíte ani dočíst do konce...jen postřehy od nováčka...
;)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » úte črc 10, 2007 18:14:54

Tohle všechno tady už bylo, kdyby jsi hledal, najdeš i forum kde se nováčkové představovali..
Tohle forum se vyvíjí rok a půl a musím říct že za tím je spousta změn a spousta práce. Nápady jsou určitě vítané, ale možná když si na chvilku tiše sedneš a počteš si co tady za tu dobu proběhlo, nebudeš psát nápady které už jsme tady odzkoušeli.
Tohle není určitě finální podoba, určitě tady nějaký vývoj bude probíhat dál.
Tohle fórum slouží jako komunikační platforma pro hromadu kamarádů, pro partu která se většinou zná o trochu líp než přes klávesnici - jsme motorkáři a potkáváme se venku, ne jenom tady..
Rádi tě někde uvidíme na vlastní oči, akcí podnikáme spoustu - nezlob se, ale přijít sem první den a prohlašovat že jsi zkušený admin a že by jsi to tady dělal určitě líp.. tady to není věc fóra, ale klubu - takže vítej mezi námi, přihlaš se do klubu pokud máš zájem, ale zkus nejdřív pochopit o co tady jde, než se začneš hrnout na nějakou funkci :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
rudormi
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2202
Registrován: úte kvě 23, 2006 14:27:07
Bydliště: Hlubočec

Příspěvek od rudormi » stř črc 11, 2007 10:01:08

když jsme u těch pravidel. já bych uvítal, aby měl každý v profilu uvedené místo odkud je a v podpisu motorku. z čistě praktických důvodů (vyjížďka, sraz, motoshop, pomoc na cestě, nocleh :D ...). myslím, že se tady nenajde debil, který by se tlemil tomu že je někdo z "řiťky" a že má gpz z roku 88. co vy na to?
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...

H***a CRF 250L

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » stř črc 11, 2007 10:05:25

ZdrahyZX9R píše:Tohle všechno tady už bylo, kdyby jsi hledal, najdeš i forum kde se nováčkové představovali..
Tohle forum se vyvíjí rok a půl a musím říct že za tím je spousta změn a spousta práce. Nápady jsou určitě vítané, ale možná když si na chvilku tiše sedneš a počteš si co tady za tu dobu proběhlo, nebudeš psát nápady které už jsme tady odzkoušeli.
Tohle není určitě finální podoba, určitě tady nějaký vývoj bude probíhat dál.
Tohle fórum slouží jako komunikační platforma pro hromadu kamarádů, pro partu která se většinou zná o trochu líp než přes klávesnici - jsme motorkáři a potkáváme se venku, ne jenom tady..
Rádi tě někde uvidíme na vlastní oči, akcí podnikáme spoustu - nezlob se, ale přijít sem první den a prohlašovat že jsi zkušený admin a že by jsi to tady dělal určitě líp.. tady to není věc fóra, ale klubu - takže vítej mezi námi, přihlaš se do klubu pokud máš zájem, ale zkus nejdřív pochopit o co tady jde, než se začneš hrnout na nějakou funkci :wink:
...a to je právě to, o čem jsem chtěl mluvit... Jsem zde krátce a tak nevím, co se kde už probíralo a když se dívám na počty třeba tvých příspěvků, tak toho bylo jistě hodně, ale věř mi, že nestačí chvilka, aby tohle všechno člověk prošel...nad tím bych strávil mládí... :P Takže se omlouvám za omýlání starých věcí, ale v dnešní době se snad za vlastní postřeh nebo názor netrestá... :P Btw, to, že jsem "zkušený admin a že bych to tu dělal líp" jsou pouze tvoje slova, do kterých mě prosím neoblíkej! Já jsem to myslel dobře! Navíc je mi úplně jasný, že tento web není to, co vás spojuje a nehrnu se do ničeho jinýho, než zde najít nový kámoše a zážitky hlavně na cestách, srazech, prostě v sedle... ;)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » stř črc 11, 2007 10:08:04

rudormi píše:když jsme u těch pravidel. já bych uvítal, aby měl každý v profilu uvedené místo odkud je a v podpisu motorku. z čistě praktických důvodů (vyjížďka, sraz, motoshop, pomoc na cestě, nocleh :D ...). myslím, že se tady nenajde debil, který by se tlemil tomu že je někdo z "řiťky" a že má gpz z roku 88. co vy na to?
No vida, i chlapík s víc, jak 1200 příspěvkama řeší už dávno řešené... :P
Ale jinak je to fajn věc, která si myslím, že už se docela ujala...
;)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
rudormi
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2202
Registrován: úte kvě 23, 2006 14:27:07
Bydliště: Hlubočec

Příspěvek od rudormi » stř črc 11, 2007 10:11:07

uvítal = povinně vypsal :twisted:
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...

H***a CRF 250L

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » stř črc 11, 2007 10:29:07

Bydliště je napsané pod avatarem a motorku si dává každý do podpisu :-)
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
rudormi
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2202
Registrován: úte kvě 23, 2006 14:27:07
Bydliště: Hlubočec

Příspěvek od rudormi » stř črc 11, 2007 10:37:48

volkswagen píše:Bydliště je napsané pod avatarem a motorku si dává každý do podpisu :-)
ale každý tam to bydliště nemá a motorku taky ne :roll:
ja již bylo omíláno, demokracie je na h*vno. co není povinné, to není vyplněno ... :roll:
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...

H***a CRF 250L

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » stř črc 11, 2007 12:22:47

Skoro pokaždé, když se objeví někdo nový, je vyzýván, aby si doplnil podpis (právě o typ motorky) a bydliště je jak psal VW v profilu. Pokud si někdo chce nechat sám pro sebe odkud je, je to jeho věc. Pokud je to aktivní člen, stejně si to tam napíše a pokud ne, tak je to celkem šumák..
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
SONY
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 461
Registrován: úte led 31, 2006 22:28:21
Bydliště: ČR BRNO

Příspěvek od SONY » stř črc 11, 2007 13:03:28

ZdrahyZX9R píše:Skoro pokaždé, když se objeví někdo nový, je vyzýván, aby si doplnil podpis (právě o typ motorky) a bydliště je jak psal VW v profilu. Pokud si někdo chce nechat sám pro sebe odkud je, je to jeho věc. Pokud je to aktivní člen, stejně si to tam napíše a pokud ne, tak je to celkem šumák..
tak jest, taky jsem byl vyzván k vypsání modelu motorky. A s tím povinnym vyplněním města původu člena .... si myslim, že je to uuuplně k h... protože, když to bude ponny vyplnit, není problém do tohoto okynka napsat třeba: rohlík :shock:
Momentálně bez moto :(
Pisledni mooto: ZX7R 2002

Odpovědět