Pravidla - čtěte!

Čtěte prosím všichni!
Odpovědět
Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » stř říj 10, 2007 09:44:19

Elvis. píše:Otazkou je co chcete... Pokud zamezite ostatnim ve vstupu na vic mist, stane se z toho tady spis privatni klub a nove cleny to jen a jen odradi. Pokud chcete aby prisli novi clenove, tak myslim, ze soucasny stav je asi nejlepsi. Na forum kdokoliv (registrace tu preci nutna je...) a clenstvi v klubu jen ti, co jsou aktivní. Max. by se mohla zridit secret oblast jen pro cleny, kam byste davali prispevky, kere nechcete, aby k nim meli pristup neclenove. Ale myslim, ze tahle sekce by stejne byla prazdna. Alespon ode mne, pze nemam co skryvat :wink: Takze maximalni souhlas se Zdrahym a ostatni si to preberte jak chcete.

Jen muj nazor...
podepisuji se bez namitek :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » stř říj 10, 2007 12:23:26

Já nevím jak vy, ale já se do CKC dostal přes forum - možná že někdo někoho z vás přivedl jako kámoše, ale 99% lidí začalo na klávesnici a dnes jsou z nich kámoši. Pár lidí se odsud vytratilo, pár se objevilo, ale hlavně - funguje to.
Jestli jsem tě Chosé naštval tak sorry, ale nevím čím. Promluvíme si o tom na Skalce.. :wink: uznávám, že je to tady pro čorkaře zajímavé, ale na rovinu - kde budou srazy se objevuje i třeba na motorkářích a kde parkuju a kde mám klíče od motorky tady nepíšu..
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

tonybeny
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 45
Registrován: úte črc 03, 2007 21:34:03
Bydliště: Přibyslav

Příspěvek od tonybeny » stř říj 10, 2007 12:30:05

Já do toho sice nemám co kecat, ale dle zkušeností z fór o quadech, pokud se nějaká diskuze omezí na pouze vyvolené, do 2 měsíců je zcela mrtvá.A potom se už jenom objevují příspěvky typu: Tady to nějak chcíplo : Něco tu smrdí, asi zdechlina apod. Takže radím neomezovat
ZRX 1200S Není zelená a není to Eddi, ale je to REX

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » stř říj 10, 2007 17:50:06

No je pravda, že v čmn se psalo o nějakých 900 členů, což není pravda, už se tam nepsalo, že většina nejsou členové, ale třeba jen inzerenti. A Elvis, kdybys pořád neměnil značky a měl jen Kawy tak to jako privátní klub budeš brát. Omezovat zatím ne, ale myslím, že nás to jednou stejně nemine.
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř říj 10, 2007 18:08:10

dostal jsem se mezi vas take diky tomuto foru... obcas jsem pohledal nejakeho pritele Rexare, ale uspech nic moc, az jsem narazil na diskuzi kde se rozebiralo jak pojedete na skalku. Nelenil jsem skocil na Rexe a dojel se mrknout :-) Tam uz me pak "znasilnil" Rudormi a bylo ;-) Nektera infa bych take radeji videl v nejakem tom "SECRET", napr. tel. cisla apod., ale nevim jak to udelat aby diskuze zustala neposkozena.... ikdyz na to se asi daji posilat PM
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » stř říj 10, 2007 19:14:56

jsem sice nováček, ale nebýt toho, že jsem mohl položit dotaz ZRX, tak by jsem ji třeba ani nekoupil. I když jsem nebyl člen, hned mě spoustu lidí moc pomohlo a pomáhá doteď. Myslím, že ostatní značky můžou takové stránky jen závidět!
Pokud by se mělo omezovat, tak co by tam potom mělo být? Napadají mě tak max inzerce. Tam by nebylo špatné, kdyby psali jen členové, kteří se znají. Pak by to byla taková malá záruka, že je s mašinou vše v pořádku a nestávaly by se takové případy, kdy někdo vyvěsí motorku, kterou hned rozcupujete, bo je to poskládaná mrdka. Taky by tak moc nevadili OT k inzerátům. Pokud by to chtěl vyvěsit někam jinam, servrů je ostatně dost.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

OK!

Příspěvek od 666S999 » stř říj 10, 2007 20:01:30

MMKS píše:jsem sice nováček, ale nebýt toho, že jsem mohl položit dotaz ZRX, tak by jsem ji třeba ani nekoupil. I když jsem nebyl člen, hned mě spoustu lidí moc pomohlo a pomáhá doteď. Myslím, že ostatní značky můžou takové stránky jen závidět!
Pokud by se mělo omezovat, tak co by tam potom mělo být? Napadají mě tak max inzerce. Tam by nebylo špatné, kdyby psali jen členové, kteří se znají. Pak by to byla taková malá záruka, že je s mašinou vše v pořádku a nestávaly by se takové případy, kdy někdo vyvěsí motorku, kterou hned rozcupujete, bo je to poskládaná mrdka. Taky by tak moc nevadili OT k inzerátům. Pokud by to chtěl vyvěsit někam jinam, servrů je ostatně dost.
nechci například aby kdokoli "zvenku" viděl fotky, když se někdo OFFnul na sraze (třeba já) , dále když se rozebírají motky a pod, tak OT a hanlivosti nemusí číst venkovani, odkazy na stránky např +18, nemusí taky vidět. Zkrátka, někdy bych uvítal, abych se mohl rozhodnout jestli něco budu ventilovat s Earth, nebo jen s Vámi, co se známe na BULVY, a jste moje "zelená krevní skupina"
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » stř říj 10, 2007 21:23:19

Asi bych se k tomu měl vyjádřit a nějak to uzavřít.
Omezování psaní do fóra dělat nehodlám a to z několika důvodů:

1. Nevím podle jakého klíče by to mělo být (ti co si zaplatili, ti co dojeli na sraz, ti co nám jsou sympa?)
2. Už takhle mám dost práce s tím abych to tu sledoval a nebudu do toho ještě organizovat další úroveň přístupů
3. Viz 2. kontroluju aby to tu nikdo nespamoval ani tu neprudil
3. Všichni aktivní se tu známe, "anonymové" by se dali spočítat na prstech
4. Fórum je jenom pro zorganizování akcí
5. To že je tu registrovaných hodně lidí nás nikterak neomezuje

Asi takhle: to fórum mě fakt stojí dost času - i když se to třeba tak nezdá a chci aby fungovalo co nejlíp.

Všichni co se v klubu objevili se sem dostali v podstatš výhradně přes fórum. Myslím že to, jaká parta se tu v klubu sešla - a jsem na ní opravdu pyšnej - dokazuje, že to funguje a to je pro mě to hlavní.
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » stř říj 10, 2007 21:47:07

Jinak - 97% příspěvků ve fóru je tu od 50 lidí, zbytek je skutečně jenom balast. Beru že dlouho neaktivní můžeme promazat ale nijak tu nepřekáží...
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
čoud
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 4335
Registrován: stř led 25, 2006 12:30:49
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čoud » stř říj 10, 2007 22:58:45

JJ, v tomhle jsme s VW za jedno, takze mate stejne smulu, demokracie u nas nefunguje ... :twisted:
Ninja 1000SX AKA Saxana
ex: ZX-10R 2016, KLX230 2020, ZX-6R 2005, Z900 2019

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » stř říj 10, 2007 23:56:41

amen :D :D
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
NRG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3077
Registrován: pon led 30, 2006 11:53:04
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NRG » čtv říj 11, 2007 07:18:00

Howgh :wink:
Karosa ZZ-R 1100
:::: CKC#016 ::::

Uživatelský avatar
rudormi
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2202
Registrován: úte kvě 23, 2006 14:27:07
Bydliště: Hlubočec

Příspěvek od rudormi » pon lis 26, 2007 16:04:16

nepřevezmem něco? amnestie na přispívání do fóra by byla formou hlasování...

Pravidla BOARDu (14.08.2006)
1. Vsichni jste povinni se pri registraci s temito pravidly seznamit

2. Predmet prispevku by mel vzdy co nejvic vystihnout o co jde. Tlacitko |POST REPLY| je urceno k reakci na jiz zverejneny prispevek, tlacitko |NEW THREAD| slouzi k zadani prispevku noveho. Nepostujte stejný dotaz do více sekcí najednou.

3. Nepouzivejte sprosta slova ani jine urazky, nejsme na to zvedavi.

4. V případě neslušného, vulgárního nebo technicky nevhodného chování moderátor (admin) může udělit uživatelům varování jako upozornění na nevhodné chování. Jestliže uživatel bude v nevhodném chování pokračovat, může dostat další varování. V případě třetího varování dostane rovnou i zákaz na fórum přispívat, případně úplný zákaz vstupu na fórum. Nevhodným chováním se myslí spamování, zakládání off-topic v tématech jiných uživatelů, hrubé urážení, ale i porušení jiných pravidel fóra.

5. Zbytečné a nesmyslné a urážlivé příspěvky se budou bez upozornění mazat. Stejně tak jakýkoli pokus o flame bude bez varování odstraněn.
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...

H***a CRF 250L

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon lis 26, 2007 16:51:12

V podstatě to takhle už funguje :lol: snad jen ty tři varování s barevným odlišením tu nejsou. Varování tu je a pokud dotyčný dál prudí, je mu znemožněn přístup.. jinak to promazávání, přesunování, jednotění témat a podobně tu docela obstojně funguje, tedy alespoň myslím. Věřte nebo ne, ale pár hodin týdně to zabere :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
pája
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 41
Registrován: pon srp 14, 2006 20:15:41
Bydliště: RK

Příspěvek od pája » sob pro 01, 2007 15:19:12

volkswagen píše:Jinak - 97% příspěvků ve fóru je tu od 50 lidí, zbytek je skutečně jenom balast. Beru že dlouho neaktivní můžeme promazat ale nijak tu nepřekáží...



zdar:-) ja se hlasim mezi ty "neaktivni" :lol: a fakt snad neprekazim :)
ja treba nemam pristup na komp kazdej den(doma ho nemam :oops: ) a jeste k tomu neni moc casu-rekonstruju si bydleni(a asi jeste dlouho budu :( ) taky neni dost penez na vykendovy srazy-coz me stve nejvic :cry: priznavam se,ze sem se letos z tech nezpocet klubovych akci zucastnil pouze Litomysle coz je fakt bida,ale sem rad,ze sem vasim clenem.Na foru se clovek pobavi i pouci :D a na vyjizdce sem zjistil,ze ste fajn parta. Snad toho stihnu pristi sezonu vic 8) a snad budu vic "aktivni" :D
/ KLR 650 95 /

Odpovědět