FLASTR

Prostě vše o provozu na silnicích...
Odpovědět
Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon bře 23, 2009 12:53:20

MiMoZa píše:
KankX píše: musi za sebe na prestupkovy poslat pravnika, ktery prohlasi ze to neni on...a je to :idea:
Tak tohle nás popravdě vůbec nenapadlo,ale už je to stejně jedno...psal jim a přiznal se,tak nás spíš zajímalo kolik dostane...
Nejlepší na tom je,že komanduje celou rodinu že jedou ve městě 55,sám jezdí jak z hnojem a pak si jednou nedá pozor a sám to takhle odskáče..to nás pobavilo :lol:
...skoda, me by to taky nenapadlo, ale zbohatlici na Teplicku to tak delaj ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

josef lelka
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 20, 2008 10:14:36
Bydliště: Březi 439

Příspěvek od josef lelka » pon bře 23, 2009 17:41:57

MARTY píše:ja mel 69 ...jejich...za dva...a vim ze rikali ze o kilak vic tak je to za tri body....tedy jeden tachometrovy navic coz by tedy melo byt 73 minus tri...vychazi mi 70...tak ja rikam za tri....
pokud se z toho tedy nevyvlece aje tam jak vysitej...i tak rikam...s tim merenim rychlosti je to ted vselijake...muzou nemuzou...jsoun oznaceni nejsou...ja bych se odvolal na nejake fotky z radaru kaslal...z jakehokoli duvodu...kdyz uz to prebral...nezaplatit a jednat :wink:
Je to všechno kurvarna,už nevim jak to nazvat v Mikul. měštaci si vemou jednoho statniho poldu takze vlastně měri statni policie a mestska jenom asistuje a nemusi byt oznaceni,pritom je to naopak. Maji proste cas na premysleni jak nas oskubat :evil: :evil:

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 666S999 » pon bře 23, 2009 18:32:48

josef lelka píše:
MARTY píše:ja mel 69 ...jejich...za dva...a vim ze rikali ze o kilak vic tak je to za tri body....tedy jeden tachometrovy navic coz by tedy melo byt 73 minus tri...vychazi mi 70...tak ja rikam za tri....
pokud se z toho tedy nevyvlece aje tam jak vysitej...i tak rikam...s tim merenim rychlosti je to ted vselijake...muzou nemuzou...jsoun oznaceni nejsou...ja bych se odvolal na nejake fotky z radaru kaslal...z jakehokoli duvodu...kdyz uz to prebral...nezaplatit a jednat :wink:
Je to všechno kurvarna,už nevim jak to nazvat v Mikul. měštaci si vemou jednoho statniho poldu takze vlastně měri statni policie a mestska jenom asistuje a nemusi byt oznaceni,pritom je to naopak. Maji proste cas na premysleni jak nas oskubat :evil: :evil:
Protože měšťáci jsou duševní naháči neschopní se uživit rukama a dopravka (některá) je jak Eso z mateřský, co si porád hraje rádo na schovku. A Íčkovi to asi vyhovuje... Příští volby :lol:
Alespoň nezapomenete to pravé jméno Šimonovský bodový systém

Přesedlal a furt politikaří, čili KDUČSL nevolit!
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » ned dub 26, 2009 23:11:16

Tak se taky musim pochlubit:
dneska po obede si tak vyrazim na Dubou a co cert nechel na Melnicku bylo policajtu az tfuj tajbl, prvni dve hlidky jsem minul v pohode, ale kdyz jsem zmercil schovanou modrou octavku tak bylo pozde... zmerili mi 114km/h (to je celkem uspech, jeste pred chvilickou jsem letel "o papiry") dali mi litr a trvrdil 2 body, ze to budou... vi nekdo, kdyz je to o 24km/h jestli to je za 2 nebo za 3? No a tak si nasranej jedu dal, dojel jsem do Melnika na prvni kruhac a tam sup zase... tam jsem nastesti dobrzdil a nasranej jsem se otocil a jel domu... bylo jasny, ze bude fizlu vsude hafo... :(
Jeste meli takovy blby kecy at mam dobrou cestu a tak... tak jsem rekl, ze by nemeli stat na takovy krasny silinici (kdo zna Slany - Melnik tak vi), ale tam kde je to vazne nebezpecny načež mi odpovedeli, ze maj malo radaru a tahle silnice je prej nebezpecna taky... :( co dodat, ach jo to nam ten rok pekne zacina... :(
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » ned dub 26, 2009 23:25:34

kamarade melo by to byt za dva...a jestli to nejsou y posledni tak jedes dal...jen dobre scitat at nedostanes oznameni jako ja...je to fakt ja sleduji kazdej strom bo me nesmi nachytat ani za bod a je to o nervy...tedy v obci ne ale mimo...kdoz jsi bez viny .....proste je to tak...mimo obec devadesat nejezdim...ale tak 95 a to uz je ale moc... :cry: :cry:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5043
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » ned dub 26, 2009 23:44:31

jsem na ně taky nasranej, vyměřili mě v plechovce na ceduli v polích :evil: :evil: :evil: Takže co? takže na motorce už na babu nehraju :twisted:
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » pon dub 27, 2009 08:46:35

Ja jel v sobotu po stary na Podebrady. Co vesnice, to radar a nejlip jeste u cedule mesta a meri i rychlost mimo mesto. Takze, 100/60 porad dokola. Tak jsem se na to vybod a jel na dalnici. Jenze zas pasici, takze kochacka pri 150ti a myslel sem, ze me trefi. Priste jedu do Pardubic vlakem, kdyz me zas nepojede auto. Na tohle fakt nemam nervy :?
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » pon dub 27, 2009 22:00:11

No jsou to jenom dva, zjistoval jsem si to a mimo obec do 30km/h jsou dva takze "klika", ale ceho jsem si vsimnul az dneska tak na utrzku od blocku se seknul a napsal tam datum 26.6.2009 tak nevim... jsem zvedavej... tak za mesic si zajdu nekam na urad a zeptam se kolik teda mam... nemate nekdo zkusenost jak rychle se to objevi v tom registru? Jezdit mimo obec 90 je naprosta blbost... to se proste neda, kvuli tomu nemame preci motorky... chvilicku jsem to vydrzel, ale za chvilku jsem valil stejne... :oops:
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4363
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Příspěvek od Honza-Zed » pon dub 27, 2009 22:04:13

Jirka_Z píše:Tak se taky musim pochlubit:
dneska po obede si tak vyrazim na Dubou a co cert nechel na Melnicku bylo policajtu az tfuj tajbl, prvni dve hlidky jsem minul v pohode, ale kdyz jsem zmercil schovanou modrou octavku tak bylo pozde... zmerili mi 114km/h (to je celkem uspech, jeste pred chvilickou jsem letel "o papiry") dali mi litr a trvrdil 2 body, ze to budou... vi nekdo, kdyz je to o 24km/h jestli to je za 2 nebo za 3? No a tak si nasranej jedu dal, dojel jsem do Melnika na prvni kruhac a tam sup zase... tam jsem nastesti dobrzdil a nasranej jsem se otocil a jel domu... bylo jasny, ze bude fizlu vsude hafo... :(
Jeste meli takovy blby kecy at mam dobrou cestu a tak... tak jsem rekl, ze by nemeli stat na takovy krasny silinici (kdo zna Slany - Melnik tak vi), ale tam kde je to vazne nebezpecny načež mi odpovedeli, ze maj malo radaru a tahle silnice je prej nebezpecna taky... :( co dodat, ach jo to nam ten rok pekne zacina... :(
Kde te presne zmerili? Na teto silnici jezdim denne, tak abych vedel... :wink:

Kazdopadne je to smolik jak sv*na... :evil:
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » pon dub 27, 2009 22:32:10

Kaamo tam bylo (nekecam) cca. 20-25fizlu v obou smerech... jak bych Ti to popsal prejedes D8 nebo co to je, pak je tam par zatacek pak rovinka s par takovejma divnejma krizovatkama a (porad se jede rovne) a pak jedes kolem pole no a na tom poli stala modra octavka... a vybirali to na ty krizovatce tesne pred Melnikem (pak hned je ta tahla leva pak prava a uz vyjizdis do kopecka na ten most v Melniku...)
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » pon dub 27, 2009 22:33:14

Nakonec jsem to pro vas udelal, presne takhle...
Obrázek
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon dub 27, 2009 22:37:26

Jirka_Z píše:Nakonec jsem to pro vas udelal, presne takhle...
Obrázek
na tehle mistech stojej kazdou chvili... naposledy kdyz jsme jeli s Janou, Lukasem atd. z Krivoklatu, tak tady taky byli... jen nahodou jsme z toho vyvazli bez uhony :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » pon dub 27, 2009 22:39:10

No jezdim tam tudy 2r a nikdy jsem je tam nevidel... holt si to chce vybirat rozumny dny a ne nedeli po obede.... :(
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4363
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Příspěvek od Honza-Zed » pon dub 27, 2009 23:02:10

Jirka_Z píše:Nakonec jsem to pro vas udelal, presne takhle...
Obrázek
Jooo, tak to je zname... Kdyby me tam parkrat zmerili, roztrhali by mi i rodny list... Zatim (ťuk ťuk) nic...

Od toho premostneni zeleznice smer Melnik casto hlidkuji chlapci od PCR z duvodu zakazu predjizdeni... Tak pro priste.. :wink:

Myslel jsem, ze prisli s novou schovavackou... :wink:

PS: paradni mapa..
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

drtikol
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 23, 2009 22:51:37
Bydliště: cheb

flastr

Příspěvek od drtikol » úte kvě 05, 2009 20:23:52

zdravim
tak to já dopadnul hůře, před týdnem po náměstáí v Chebu,,autem, kontrola měskáčema, nadejchal jsem 09, takže čekám na rozhodnutí, minimum prej 10000 a půl roku bez ježdění, u auta mi to nevadí ale kawa bude zavžřená v garáži, to nepřežiju, ale snad to ukecám na pulk plroku,, nikdy jsem neplatil, uvidim, zdar a nechlastat,,,,drtikol
zx-10, už taky skoro vetetran. ale čiperná

Odpovědět