Blbý pocit

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Blbý pocit

Příspěvek od MMKS » čtv srp 28, 2008 18:31:09

Měl jste už někdo období, kdy vám to prostě nešlo a měli ste pocit, že snad každou zatáčku jste projeli špatně? Asi před týdnem jsem jel a na jedné naší krásné silnici mě ujelo přední kolo na štěrku( takový krásně jemný asi naplavený z deště), ale ustál jsem to. Od té doby mám prostě nějaký blbý pocit, každou zatáčku spíš přebrzdím a pak se vracím na sebe spíš naštvaný, že jsem jel napikaču. Když už včera i kamoš, který dřív nestíhal říká, že mě chtěl předjet a že jsem jel nějak moc napohodu, tak na tom něco bude.
Nečekám řešení, prostě si jen tak stěžuju do éteru. Čekám že to časem přejde a říkám si, že je to furt lepší, než se někde válet.

btw. Včera jsem se jeli projet od nás na Vranov se okoupat přes Rakousko. Cesta tam krásná, nikde žádný bordel, záplaty hrboly a to i v těch největších dírách. Silničky sice úzké, ale občas pěkně vlnité, jen tak se lehce naklánět. Jen ta hustota obcí za Laa byla hrozná. A pak přejezd do ČR. Bez nadsázky, silnice rozbité, na nich nasrané od hnoje a smrad snad 15 km. Prostě špína smrad atd. Člověk se až styděl, na místě, kde jem to rozvalil až na 60km/h a měl jsem toho plné brýle, byla hrdá cedula snížení rychlosti na 80km/h. Tam jsem neměl strach vjet do zatáčky, co mě tam čeká, tady vjíždím do zatáčky a automaticky čekám, na čem se můžu sklouznout, kdy mě to vykopne bokem a nebo kdy trefím díru. Fakt nevím, kde na těch supersportech jezdíte.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » čtv srp 28, 2008 18:39:07

Nejsi s tímhle sám. V rajchu když někdo trošku zaprasí silnici, hned tam je trojúhelník a uklízí.Protože by dostal od poldů flastr, že by zakoulel očima.
Tady je největším prasákem často sama SUSka, opravy jsou aby se neřeklo a nyní to bylo, já vím,nejsou peníze,ale tohle je síla.V zatáčkách bordel, no co, zimní posyp, čeká na zimu.
Tenhle pocit znám, protože já v zatáčkách dost slejzám, nemám gumy moc na klopení, ale mohl bych občas cvakat řití hřebíky.Letos mám asi kliku, moc práce, rozebral jsem na začátku léta motky kapotu,ale sem tam se projedu po okolí...absťák je absťák.Když tady skáču po flastrech, nadávám jak starej pes. :?
Nejsi sám.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

to MMKS..

Příspěvek od MARTY » čtv srp 28, 2008 19:21:04

se nekdy pripoj a nebudes muset uz takhle psat....kdyz vede gruppu Kuba pres diry a hnuj se jen leta...zadny problem a stoji to za to :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » čtv srp 28, 2008 19:27:04

se bojím, že po projetí s vámi, bych byl rád, kdybych byl schopný ještě něco napsat. Jediný příspěvek by byl možná tak v rubrice Pády nebo něco s názvem "Kam jste se mě ztratili?"
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » čtv srp 28, 2008 19:29:29

never tomu....musis zkusit a pak soudit...najezdime tady kolem jihomoravskeho komina celkem dost...jen projev zajem a bude zase lepe :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Frki
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 94
Registrován: pát kvě 23, 2008 12:13:19
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frki » čtv srp 28, 2008 19:56:24

Tak popravde, ja mam takovy blby den taky obcas. Ono se rika, ze patek 13. je pruserovy...to ja mam patek prave vzdycky skvely, ale co prijde potom, v sobotu 14., to mam pocit, jak kdyby mi na zada dycky dychala zubata. Ty dny uz sedim radsi doma, pac se dycky neco maximalne posere, a to nejsem povercivy, proste mi to tak z nejakeho duvodu vychazi.

A s tena cestama, povim vam jak to delaji. U nas pred barakem mame dvouproudovku, ktera je rozsirena o odstavny pruh na kazde strane pro kamiony. Ty tam stoji ale jen pres noc o vikendech, a ve vetsine pripadu tam nikdo nestoji.
Tedy, nadherna, siroka cesta, bez dir, prehledna, jednim slovem super. Ale co sem to minuly tyden slysel? Nejake susteni...a ono ti voli celou tu cestu rozkopavaji po cele jeji delce a delaji do toho zaplaty. Pritom cesta se nijak nerozjizdela, nevlnila, nedelala zadny problem, ale museli ji "opravit".
Myslim ze vsem kdo tady jezdi, udelali strasnou radost, pac pokazde jak "opravili" 6m vozovky, tak tam nechali nasypane tri prdele bordela.
Super cesta s bezvadnou tahlou zatackou je najednou absolutne k nicemu.
Ninja ZX-6R '09

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » čtv srp 28, 2008 23:14:53

Milane, taky jezdím pomalejc (Kankx mi vtipně říká brzda pelotonu :D ) ale je mi to co? Je mi to u prdele, bo co je pro jednoho pila, pro druhýho je kochání... Pro mě je poslední dobou zajímavý pojet tak, aby se MĚ to líbilo, abych dojel dom a ostatní je šumák :wink: Jo, a ten blbej pocit beru jako andílka stážnýho, občas mívám taky takovej dojem že s tím fláknu každou druhou zatáčku, a to pak jezdím pomalejc než obyčejně...(a většinou to fungovalo- tu traktor za zatáčkou,, tu hromada šutrů atd...)
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pát srp 29, 2008 09:24:25

tak tedy neuzu nereagovat...blbost...Misak neni zadna brzda.....nikde jsem te nezahlid nikoho brzdit ...pokud nemas tedy za sebou ten tlusty batoh jako ve slovinsku....jinak pohoda....mamka Marty :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Blesk
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 335
Registrován: ned úno 19, 2006 11:45:11

Příspěvek od Blesk » pát srp 29, 2008 10:30:32

Blbý pocit má opčas nkaždý,ale ten je občas dobrý proto,že na čas více zpozorníš a máš předpoklad delší životnosti :lol: :lol: :lol:
(zelené není nikdy dost)

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pát srp 29, 2008 10:37:28

Blesk píše:Blbý pocit má opčas nkaždý,ale ten je občas dobrý proto,že na čas více zpozorníš a máš předpoklad delší životnosti :lol: :lol: :lol:
Tak s tím souhlasím...jsem rád, že mě tyto pocity občas přepadají, tehdy vím, že u mě funguje "pud sebezáchovy" a ten je obecně důležitej, na silnici dvojnásob! Krom bundy, kalhot, přilby, rukavic,...na cestu hlavně mozek s sebou! ;)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
Czert ZRX
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 663
Registrován: sob bře 17, 2007 20:33:33
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Czert ZRX » pát srp 29, 2008 10:40:37

Přešně tak,jezdím se občas povozit na Dubou,mno a někdy si to dávám až koukám co ve mě je a občas jedu jako s hnojem a prostě mě něco drží při zemi nepovedou se mi první dvě zatáčky já znervozním a už jedu jako kloboučník,mno proto teď sháníme lacinou Okruhovku a bude se lítat do Mostu na Okruh! 8)
--------------
ZRX 1100 model 97 Police Version
Pomáhat a Chránit :)LOL

Uživatelský avatar
rudormi
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2202
Registrován: úte kvě 23, 2006 14:27:07
Bydliště: Hlubočec

Příspěvek od rudormi » sob srp 30, 2008 21:53:02

mmks: já tak jezdím pořád a pořádně nevím, kdy se mi něco co popisuješ stalo ... myslím, že má placatá guma hovoří za vše. jak říká mišák, každý jezdíme jinou "palbu" :twisted:
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...

H***a CRF 250L

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » sob srp 30, 2008 22:15:27

nedelejte vlny...neprivolavejte bouri...nedrazdete osud.....blbe tema.....ikdyz budete stat na krizovatce muze vas magor sundat....neklanejte se pred osudem neb vas plameny pekelne pohlti... :D :D
serte na predtuchy....jezdete v klidu a pohode a nevsugerovavejte si ze pomalu je zarucene bezpecne.... :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 666S999 » sob srp 30, 2008 22:16:23

Jezdím taky pohodově... (na "střelce" nemám), ale před měsícem na starých "slickách", mi to v zatáčce trochu ulítlo - trocha prachu, posraná okreska směr Ochoz - Jedovnice (jel jsem s Blankou). Potom celý zbytek cesty jsem jel jak beránek, a říkal jsem si sprostá slova...protože, kdyby někdo jel v protisměru...by to bylo na ++ (slovy: dva křížky)

A hned jsem měnil gumy...a sliboval si, že budu trochu víc "rezervovat"... :twisted:
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » ned srp 31, 2008 11:20:10

Tak vcera jsem na tebe MMKS myslel - vyrazil jsem, ze dojedu do Trebice za Doktorem, ale po prvnich cca. 20-30ti km kdy jsem si najel nekolikrat blbe zatacku jsem si to rozmyslel - proste jsem nemel "svuj" den a "čichal" jsem ve vzduchu, ze kdyz vyrazim nekam dal tak se nejspis neco stane a tak jsem to radsi zabalil a dal si kolem komina cca. 200km. Okamzik rozhodnuti byl jednoduchej - opet blbe najeta zatacka, v protismeru se objevila nejake to auticko, takze brzda, pomalu me to vedlo ven ze zatacky az na ten pisecek co je na krajnici a ceka na zimu a uz jsem se videl v tom lesiku, v tom okamziku mi ujelo predni pod brzdama, ale jelikoz jsem to cekal tak jsem to "zazrakem" ustal a jel dal... Byla to fakt klika, nejel jsem sice nic moc rychle, v okamziku kdy mi ujelo to predni to bylo cca. 60km/h ale ten lesik byl pomerne hustej, kdo zna prejezd z Řevnic do Novyho Knína tak vi... No a v tomhle okamziku jsem si vzpomel na prvni prispevek v tomhle "tematu".
Mnoho stastnych km vsem dobrym lidem... ;-)
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Zamčeno