Potřeba rychlé pomoci!!!

Zamčeno
Uživatelský avatar
kubiko
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 189
Registrován: ned bře 02, 2008 19:23:18
Bydliště: Olomouc

Potřeba rychlé pomoci!!!

Příspěvek od kubiko » stř srp 13, 2008 16:14:45

Zdravím všechny! Potřeboval bych menší pomoc! neznáte někdo prodejce A MOTO? je to v Hrádku u Rokycan! Měl bych tam totiž zájem a jednu ninju kterou tam mají je to zx-6 r.v. 99!! Tak sem se chtěl jenom zeptat jestli jste tam někdo někdy nebyli a neomrkli ju! sem totiž z Olomouce a z fotek toho moc nejde vidět! V pátek bych tam chtěl zajet a případně ju vzít ale jestli to bude špatny tak se asi oběsím!!! :lol: Takže bych byl rád za každou pomoc!

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » stř srp 13, 2008 17:10:38

kupoval jsem od něj pumpy brzda spojka, fungujou sqvěle, myslím že po sedmi osmi stovkáchcož je za pár, páčky sice v řiti ale ty jsem dal svoje s jednou přijely i hadice na předek...asi se mu to nechtělo rozebírat.Suma sumárum sem spokojenej.Snad budeš také.Jinak ho neznám.Sice jsems nímjednou pokecal po telefonu a připadal mi jako rozumnej chlapík,ale mašinu stejně poznáš nej až na místě.Ideál by byl někdo kdo ji již nějakou dobu má z okolí aby se tam s tebou mrknul...
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
kubiko
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 189
Registrován: ned bře 02, 2008 19:23:18
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od kubiko » stř srp 13, 2008 17:29:44

no jede se mnou kámoš kterej má Busu a 12 ninju takže ho v tom nechám no! Snad to bude nějak tak v poho už se na to těšim jak malej jarda!!! :twisted: :twisted:

Zamčeno