Ostraváci, drobná prosba

Zamčeno
Uživatelský avatar
Frki
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 94
Registrován: pát kvě 23, 2008 12:13:19
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Ostraváci, drobná prosba

Příspěvek od Frki » stř črc 30, 2008 09:37:43

Zdravicko panove a damy.
Shanim se opravdu vsude mozne kde muzu a i kde nemuzu.
Hledam nekoho, kdo by mel volneho fleka v garazi pres sezonu na jednu motorku navic.
Konkretneji...jsem z Vyskovic a moto mam schovane az v Paskove. Je tam hrozne blby spoj ktery navic jezdi jednou za hodinu popr. hodinu a pul. Proste cesta otravna.
Vsiml jsem si, ze z Ovy je tady docela dost lidi, nebo z okoli.
No a proto bych byl rad, kdyby se nasel nekdo prave ve Vyskovicich, popr. nekde pobliz, kdo by mel trosku mista na jednu masinku ve svem ukrytu navic. Nebo klidne i nejaky vas znamy.
Nechtel bych to samozrejme jen tak jako kdyz proutkem mavnete. Treba za nejaky poplatek mesicni, co ja vim, 200,- nebo cosik.
Pod barakem si garaz kupovat nemuzu (draha sranda jako prase) a neni tady u nas nikdo, kdo by to volne misto mel. Celkove, koupe garaze jen kvuli jedne motorky je celkem blbost, ze ano. A pronajem jen pro me taky zadna sranda...jakoze student mam stezi na stavu abych si aspon zajezdil. :)

Jo, dodatek. Motorkarny sirokodaleko nejsou, a do sklepa bych se s tim nedostal, nebo nejake kocarkarny. Stat to pred barakem nechat nemuzu. Jsem tady na kraji a rano bych se moh probudit a zustal by mi tam po ni jenom sedy stin.

Nejake rady?
Dekuji predem.
Ninja ZX-6R '09

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Z. » stř črc 30, 2008 10:57:07

Garáž pouze na motorky mám, místo taky, ale ke mě máš daleko, předaleko. Přeji hodně štěstí při hledání.
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
Frki
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 94
Registrován: pát kvě 23, 2008 12:13:19
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frki » čtv črc 31, 2008 08:01:12

Z. píše:Přeji hodně štěstí při hledání.
Bude potreba, dekuji.
Ninja ZX-6R '09

Zamčeno