dnešní jízdy na okruhu Brno

Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5859
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

Příspěvek od Kuba » stř črc 23, 2008 16:05:16

funky1 píše:Byl jsem se včera kouknout na okruhu na kluky a musím říct ,že se je zdilo v 3 a 4 jízdě docela svižně . A je pravdou že to Jirkovi jezdilo moc hezky pod 2.30min. je super čas. nato, že si ošahával novou machnu.
ona to pro Jirku není nová machna, on už ji zná moc dobře........mazlení v kačeru :lol:
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5859
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

Příspěvek od Kuba » stř črc 23, 2008 16:05:58

elvis taky moc dobře jezdil, dokonce se na stadecu projel trávníčkem.......asi si hrál na kawasaki sekačku :lol:
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
funky1
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 125
Registrován: úte led 08, 2008 01:53:54
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od funky1 » čtv črc 24, 2008 01:20:38

Jo slyšel jsem od něj , že se klíční kost léčí někdy i 3 měsíce :D . Já se půjdu vyvenčit na okruh příští úterý jestli se tedy jezdí? Předminulý týden jsem byl jezdit a už je to lepší , něco málo pod 2.40min. a pevně věřím že se dostanu na 2.30min a potom to bude stačit ne?
ZX-10R 12/07 Řiď ať jedeš líp - Myslím tím řiď jako řiď néé říť jako řiť
Barva ebony

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » čtv črc 24, 2008 12:49:02

to funki1: omlouvam se ze sem te v tom civilu nepoznal... Sem si celou dobu pak rikal ze te asi taky znam a az pak mi doslo ze si to ty z georgovi svatby na ty novy desine z ameru.

to all:byla to pecka. V utery me to moc neslo. Vubec sem to tam neznal a nataceni se diky tomu moc nezdarilo, pze Markovo volne tempo bylo jaksi nad moje moznosti seznamovani se s okruhem :lol: ale po osahani si ho v prvni jizde sem uz druhou jizdu celkem tusil kde jaka zatacka prijde. Ale bal sem se tahat, pze nemam jeste desinu tolik v ruce a nechtel sem se valet. Strasne sem si oblibil tu levou na stadionu, takze sem tam pridaval tak dlouho dokud sem najednou nejel a koukam, ze vnejsi obrubnik se blizi nejak moc rychle, tak sem radsi motorku zved, abych na travu nejel v naklonu, ale behem par metru s troskou rozvireneho prachu za sebou sem byl zas zpet :-D Do dalsi zatacky sem si dal radsi hodne velkou rezervu, pze sem pocital s prokluzem kola a taky ze me to zadni kolo trosku klouzlo. Ale zadny draaaama. Par zatacek a uz sem jel zas svoje "sneci" tempo :-)

Druhej den to bylo ale jiny kafe. Preci jen uz sem to tam trosku znal a uz v prvni jizde sem si celkem zapredjizdel. Sice sem mel par kritickych bodu, jako treba tu tahlou zatacku pred cilovkou, do ktery sem najizdel pomalu a neumel radit v naklonu, ale i tak me KanX zmeril nejlepsi cas na 2,48... Netahal sem nejak zbesile a snazil se jezdit s rezervou a takze me ten cas stacil. Nejvic me bavilo nalepit se na nejakyho o neco malo rychlejsiho a najet si jeho stopu. To me hodne pomohlo a v posledni jizde sem se honil s klucinou na litrovym polokapotovanym fazeru a vubec sem se toho nebal a on taky ne. Paradne ale presto bezpecne sme si zazavodili. Na rovinkach bych ho dal, ale pze bych se bal pak do zatacky, tak sem ho nepredjizdel a nechaval jet pred sebou a cet si jak jede zatacky a pomalu za nim zrychloval. Az sem ho v tech zatackach dojizdel a kolikrat na chvili zajel vedle nej, ale pak ho zas nechal jet prvniho abych videl jeho naklony a vedel jakou mam rezervu. No parada. Vratil sem se s usmevem od ucha k uchu a s tim, ze sem se i hodne toho naucil. Jako to razeni v naklonu... pekne nachystat pred tou tahlou zatackou nohu pod radicku a pak jen sup heeeeeeen sup heeeeeeen heeeeeeen :lol: No a jako tresnicka na dortu. UZ ME NEVADNOU BRZDY! A ted se vsichni z desinama poserte, pze ja uz brzdim... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » čtv črc 24, 2008 13:29:45

Elvis. píše:to funki1: omlouvam se ze sem te v tom civilu nepoznal... Sem si celou dobu pak rikal ze te asi taky znam a az pak mi doslo ze si to ty z georgovi svatby na ty novy desine z ameru.

to all:byla to pecka. V utery me to moc neslo. Vubec sem to tam neznal a nataceni se diky tomu moc nezdarilo, pze Markovo volne tempo bylo jaksi nad moje moznosti seznamovani se s okruhem :lol: ale po osahani si ho v prvni jizde sem uz druhou jizdu celkem tusil kde jaka zatacka prijde. Ale bal sem se tahat, pze nemam jeste desinu tolik v ruce a nechtel sem se valet. Strasne sem si oblibil tu levou na stadionu, takze sem tam pridaval tak dlouho dokud sem najednou nejel a koukam, ze vnejsi obrubnik se blizi nejak moc rychle, tak sem radsi motorku zved, abych na travu nejel v naklonu, ale behem par metru s troskou rozvireneho prachu za sebou sem byl zas zpet :-D Do dalsi zatacky sem si dal radsi hodne velkou rezervu, pze sem pocital s prokluzem kola a taky ze me to zadni kolo trosku klouzlo. Ale zadny draaaama. Par zatacek a uz sem jel zas svoje "sneci" tempo :-)

Druhej den to bylo ale jiny kafe. Preci jen uz sem to tam trosku znal a uz v prvni jizde sem si celkem zapredjizdel. Sice sem mel par kritickych bodu, jako treba tu tahlou zatacku pred cilovkou, do ktery sem najizdel pomalu a neumel radit v naklonu, ale i tak me KanX zmeril nejlepsi cas na 2,48... Netahal sem nejak zbesile a snazil se jezdit s rezervou a takze me ten cas stacil. Nejvic me bavilo nalepit se na nejakyho o neco malo rychlejsiho a najet si jeho stopu. To me hodne pomohlo a v posledni jizde sem se honil s klucinou na litrovym polokapotovanym fazeru a vubec sem se toho nebal a on taky ne. Paradne ale presto bezpecne sme si zazavodili. Na rovinkach bych ho dal, ale pze bych se bal pak do zatacky, tak sem ho nepredjizdel a nechaval jet pred sebou a cet si jak jede zatacky a pomalu za nim zrychloval. Az sem ho v tech zatackach dojizdel a kolikrat na chvili zajel vedle nej, ale pak ho zas nechal jet prvniho abych videl jeho naklony a vedel jakou mam rezervu. No parada. Vratil sem se s usmevem od ucha k uchu a s tim, ze sem se i hodne toho naucil. Jako to razeni v naklonu... pekne nachystat pred tou tahlou zatackou nohu pod radicku a pak jen sup heeeeeeen sup heeeeeeen heeeeeeen :lol: No a jako tresnicka na dortu. UZ ME NEVADNOU BRZDY! A ted se vsichni z desinama poserte, pze ja uz brzdim... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
hotovej roman :-) ...brzdy brzdi, tak ted uz by to chtelo jenom aby to tahlo "vodspodu" a bude to ideal :lol: :lol: :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » čtv črc 24, 2008 13:32:14

alvis...preji ti at ti to jezdi porad jen dobre...apropo a udelal se pri te jizde ???? :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » čtv črc 24, 2008 13:54:06

Vzhledem k tomu ze na okruhu jdes malokde pod 80 a uz sem si na tu lenost dole zvykl, tak zadnou zmenu nepotrebuju :-P

A na motorce se delat nepotrebuju :-P Na to mam lidi :lol:
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » čtv črc 24, 2008 15:04:21

no nevim nevim...popisujes to tu jako pri orgazmu...ale je fakt videt te spokojeneho je i pro mne radost...drzim ti palce at jsi nejrychlejsi... :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
funky1
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 125
Registrován: úte led 08, 2008 01:53:54
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od funky1 » čtv črc 24, 2008 18:57:26

Elvis, příště si zajedem spolu jednu jízdu, já jsem poměrně klidnej a kochající se jezdec tak nám to spolu půjde líp ne??
ZX-10R 12/07 Řiď ať jedeš líp - Myslím tím řiď jako řiď néé říť jako řiť
Barva ebony

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » čtv črc 24, 2008 18:59:53

jj... jsem pro. Ale nevim kdy se tam zas dostanu. Ale rad se s tebou sklouznu na kochacku :-D

edit:kdybys mel nekdy cestu do mostu, tak dej vedet. Ten mam kousek a dostanu se tam spis
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
funky1
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 125
Registrován: úte led 08, 2008 01:53:54
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od funky1 » čtv črc 24, 2008 19:01:55

tak mě předem zavolej tel máš na emailu
ZX-10R 12/07 Řiď ať jedeš líp - Myslím tím řiď jako řiď néé říť jako řiť
Barva ebony

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » ned črc 27, 2008 21:57:05

Prej ze to neklopim:


Obrázek

A pro remcalky: od zadnyho pangejtu to odreny neni -to by byla rejha... nikde sem se nevalel, to by zas bylo zniceny i neco jinyho a z garaze to taky neni, pze pri pohledu z boku je to niz nez nejvic do boku vystouplej bod i kdyz je motka naklonena na stojan...

ale priznam se bez muceni, mam asi moc meky tlumice a proto se to nejspis stalo :oops:

Ale na machrovani je to good... jenze mam zas co lakovat :-D
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od GEORG » pon črc 28, 2008 08:55:49

Elvis. píše:Prej ze to neklopim:


Obrázek

A pro remcalky: od zadnyho pangejtu to odreny neni -to by byla rejha... nikde sem se nevalel, to by zas bylo zniceny i neco jinyho a z garaze to taky neni, pze pri pohledu z boku je to niz nez nejvic do boku vystouplej bod i kdyz je motka naklonena na stojan...

ale priznam se bez muceni, mam asi moc meky tlumice a proto se to nejspis stalo :oops:

Ale na machrovani je to good... jenze mam zas co lakovat :-D
Elvisi,
toto opravdu od klopení není :wink:
Ale dobrý pokus :lol:
G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pon črc 28, 2008 09:01:59

To si z nás dělář řiť, ne?! :shock: Tvrdit, že to máš od klopení...pak bych chtěl vidět, jak vypadají třeba tvoje boty, komboška, slidery,... :lol:
Dej si v garáži na zem nějakou deku, polož mašinu tak, že tím podraným bude ležet na dece a do zbylýho místa skus střčit nohu položenou na stupačce... ;) Něco, jako olíznout si vlastní loket! :)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon črc 28, 2008 09:15:58

Elvisi neblazni do takoveho naklonu by to nedal ani Rossi, to by musel mit snad uz obe kola ve vzduchu :roll:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Zamčeno