poraďte mi, jakou mám koupit motorku ?

Modely, testy, zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » pát črc 25, 2008 23:42:49

Georgi, ideál bude, když si koupíš motku, na které tě bude bavit drandit po těch našich hrbolatejch cestách 8) jenže výběr je složitej...asi bych jezdil po baziších a zkoušel různé typy motek...třeba tě něco zaujme.Co naděláš. :wink: třeba já marně vzpomínám, na čem se mi jelo nejlépe. Už vím, na babetě!!! prča, jediná motka, ze které hledáš houby a bujarým zpěvem přeřveš i motor...no, je to motor? :shock: :lol: :lol: :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » sob črc 26, 2008 10:11:06

tak zdrahy diky...tohle jsem potreboval cist...jsem taky pred vymenou...ale o tuhle partu by se mi moc prijit nechtelo,myslis ze to vse muze fungovat tak jako dosud...????pokud ano a nebude naked zzr1400 asi to uz kawa taky nebude...tak jsem zvedav co se z toho vyvine....
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Marty

Příspěvek od Zdrahy » sob črc 26, 2008 10:31:48

Já osobně si myslím že základ téhle party už tvoří skupina lidí, která má k sobě blízko hlavně názory a podobným životním postojem a zdaleka už ne jenom značkou motorky. Vím o lidech, kteří mě jak doufám rádi uvidí ať přijedu na Kawě, na motorce jakékoli značky, autem, nebo vlakem :) a já uvidím rád je. Pokud přijedu dvakrát za rok na nějakou Kawa akci na něčem jiném a nechám auto nebo motorku opodál, aby nekazila společná fota a většina lidí si rýpne jen jednou, tak si to i tak dokážu užít. Pokud pro někoho nebudu dostatečně "uniformovaný", tak o jeho společnost celkem dvakrát taky stát nebudu :lol:
Motorka se kupuje srdcem - pokud je to Kawa tak tím líp, pokud zrovna ne, tak co se dá dělat, hlavně ať je majitel spokojený a jezdí v pohodě - třeba bude Kawa jeho další motorka :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5043
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: Marty

Příspěvek od misak39 » ned črc 27, 2008 00:08:57

ZdrahyZX9R píše:Já osobně si myslím že základ téhle party už tvoří skupina lidí, která má k sobě blízko hlavně názory a podobným životním postojem a zdaleka už ne jenom značkou motorky. Vím o lidech, kteří mě jak doufám rádi uvidí ať přijedu na Kawě, na motorce jakékoli značky, autem, nebo vlakem :) a já uvidím rád je. Pokud přijedu dvakrát za rok na nějakou Kawa akci na něčem jiném a nechám auto nebo motorku opodál, aby nekazila společná fota a většina lidí si rýpne jen jednou, tak si to i tak dokážu užít. Pokud pro někoho nebudu dostatečně "uniformovaný", tak o jeho společnost celkem dvakrát taky stát nebudu :lol:
Motorka se kupuje srdcem - pokud je to Kawa tak tím líp, pokud zrovna ne, tak co se dá dělat, hlavně ať je majitel spokojený a jezdí v pohodě - třeba bude Kawa jeho další motorka :wink:
vidím to podbně :wink: Klíďo přijeď na Dannym :D :D :D ale hlavně se zas ukaž!!!
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Marty

Příspěvek od KankX » ned črc 27, 2008 01:07:35

misak39 píše:
ZdrahyZX9R píše:Já osobně si myslím že základ téhle party už tvoří skupina lidí, která má k sobě blízko hlavně názory a podobným životním postojem a zdaleka už ne jenom značkou motorky. Vím o lidech, kteří mě jak doufám rádi uvidí ať přijedu na Kawě, na motorce jakékoli značky, autem, nebo vlakem :) a já uvidím rád je. Pokud přijedu dvakrát za rok na nějakou Kawa akci na něčem jiném a nechám auto nebo motorku opodál, aby nekazila společná fota a většina lidí si rýpne jen jednou, tak si to i tak dokážu užít. Pokud pro někoho nebudu dostatečně "uniformovaný", tak o jeho společnost celkem dvakrát taky stát nebudu :lol:
Motorka se kupuje srdcem - pokud je to Kawa tak tím líp, pokud zrovna ne, tak co se dá dělat, hlavně ať je majitel spokojený a jezdí v pohodě - třeba bude Kawa jeho další motorka :wink:
vidím to podbně :wink: Klíďo přijeď na Dannym :D :D :D ale hlavně se zas ukaž!!!
Tak Danny je preci taky od Kawasaki, ne? :wink: :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » ned črc 27, 2008 11:11:24

no tak to rad ctu...pokud to tak bude a je tady dost lidi kteri pro me neco znamenaji a sedli mi jak se patri tak jo..pohoda....samozrejme priznavam ze zab ten rok co zde pusobim se pro mne vystribrilo par :D hodne :D lidi ktere vzdy rad uvidim.....jak rikam pokud se ta dobra parta neroztrha kvuli znacce bike...pak jo....pak good :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Dak
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3431
Registrován: sob led 28, 2006 13:44:45
Bydliště: Zlechov ( Je to kousek od Uh. Hradiště)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dak » ned črc 27, 2008 12:34:34

Na značce mašiny ani tak moc nezáleží, záleží hlavně na lidech. Je fakt že kawa je kawa a třeba já jinou značku nechcu, ale spousta lidí bude dál mojima kamarádama, ať přijedou třeba na koloběžce. Tak to vidím aspoň já. Výměna mašiny/značky kamarádství neohrozí. Toš tak
Dak
CKC -015-

Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5864
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

Příspěvek od Kuba » ned črc 27, 2008 12:53:51

To BMW je krásný, ale pod 250 tis ho neseženeš. Versyse pro tebe určitě néé, ono to opravdu fakt moct nejede, sám jsem si ho projel a nad 160 už vůbec nechtěl.
Kup si jak mám v plánu já FZ01 Fazer, super ovladatelná, hezká a je sportovní i cestovní
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » ned črc 27, 2008 13:17:30

a proč ne tu KTM Adventure 990? I když to je asi hodně o prachách.Ale zážitky na ní taky nemusí být špatné.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned črc 27, 2008 14:03:53

Kuba ZRX píše:To BMW je krásný, ale pod 250 tis ho neseženeš. Versyse pro tebe určitě néé, ono to opravdu fakt moct nejede, sám jsem si ho projel a nad 160 už vůbec nechtěl.
Kup si jak mám v plánu já FZ01 Fazer, super ovladatelná, hezká a je sportovní i cestovní
...no nechci ti do toho Kubo kecat, ale FZ1 je asi tak cestovni jako Z1000 :wink: A pokud nemyslis Fazera, tak absolutne zadna ochrana proti vetru narozdil od Z1000 kde alespon cosi symbolickeho je :-) No a FZ1 jezdi az tak od 6tis. otacek, jinak je to liny jako prase a nechce to jet, skoro mi to prijde jak sestka... No a hlavne, je mnohem osklivejsi nez Z1000 a to je bez debat, tak nevim co si od toho FZ1 slibujes, snad jen ze ti ho nekdo mile rad prenecha za hubicku :lol:

P.S.: ... a hlavni nectnost vsech FZ1 (dle spousty testu na netu i v casopisech), vsichni bez vyjimky si stezuji na neskutecne kmitajici riditka, takze se soudruhum z Yamahy neco uplne nepovedlo, tlumic rizeni nutnosti :!:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5864
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

Příspěvek od Kuba » ned črc 27, 2008 14:05:18

KankX píše:
Kuba ZRX píše:To BMW je krásný, ale pod 250 tis ho neseženeš. Versyse pro tebe určitě néé, ono to opravdu fakt moct nejede, sám jsem si ho projel a nad 160 už vůbec nechtěl.
Kup si jak mám v plánu já FZ01 Fazer, super ovladatelná, hezká a je sportovní i cestovní
...no nechci ti do toho Kubo kecat, ale FZ1 je asi tak cestovni jako Z1000 :wink: A pokud nemyslis Fazera, tak absolutne zadna ochrana proti vetru narozdil od Z1000 kde alespon cosi symbolickeho je :-) No a FZ1 jezdi az tak od 6tis. otacek, jinak je to liny jako prase a nechce to jet, skoro mi to prijde jak sestka... No a hlavne, je mnohem osklivejsi nez Z1000 a to je bez debat, tak nevim co si od toho FZ1 slibujes, snad jen ze ti ho nekdo mile rad prenecha za hubicku :lol:

P.S.: ... a hlavni nectnost vsech FZ1 (dle spousty testu na netu i v casopisech), vsichni bez vyjimky si stezuji na neskutecne kmitajici riditka, takze se soudruhum z Yamahy neco uplne nepovedlo, tlumic rizeni nutnosti :!:
dyť tam mám napsané FZO1 Fazer
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned črc 27, 2008 14:13:40

ZdrahyZX9R píše:No jo, ale je konstrukčně starej :( mám moc rád tu partu tady a uvažuju nad okruhovkou od Marka, ale na silnici si nejspíš časem taky pořídím něco jinýho. Tohle není KSČ a kdo nemá zelenou motorku není třídní nepřítel. Pokud tahle parta nedokáže překousnout, že si člověk koupí motorku jiné značky, tak se přiznám že za to asi moc nestojí :wink: Moji kámoši jezdí na všem možném a kamarádím s nimi a zrovna tak se nepřestanu bavit s nikým kdo značku změní. Tahle parta je fajn, se spoustou lidí se znám od začátku a další fajn lidi pořád přibývají. Spojuje je ve většině případů vlastnictví motorek jedné značky, ne zaslepená oddanost jedné značce :)
Teď ale zpátky k motorkám :lol:
hele docela by me zajimal pojem "konstrukcne starej" ... to jako ze nestiha ostatni motorky? nebo neni dostatecne stabilni? nebo motor dostatecne netahne? nebo ze ma analogove budiky? nebo ze nema upsidedown vidlici? nebo ze nema strikacku a tak aspon necuka a nekokta? Proste to jsou neskutecne kecy :evil: Nepis "konstrukcne starej" ale napis me se nelibi, je moc retro a je to :!: Myslis ze zadni centralni tlumic je lepsi nez ty dva na ZRX? a v cem? Myslis ze je tak prospastny rozdil mezi USD vidlici a tou plne nastavitelnou na ZRX? Myslis ze dokonale tuhej ram je nejaka vyhra? ... neni protoze pak ma motorka horsi jizdni vlastnosti a aproto take zadny ram neni uplne dokonale tuhy, protoze pak by ta motorka byla nepojizdna. Myslis ze mi na nejake moderni sunce ujedes ??? :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned črc 27, 2008 14:15:24

Kuba ZRX píše:
KankX píše:
Kuba ZRX píše:To BMW je krásný, ale pod 250 tis ho neseženeš. Versyse pro tebe určitě néé, ono to opravdu fakt moct nejede, sám jsem si ho projel a nad 160 už vůbec nechtěl.
Kup si jak mám v plánu já FZ01 Fazer, super ovladatelná, hezká a je sportovní i cestovní
...no nechci ti do toho Kubo kecat, ale FZ1 je asi tak cestovni jako Z1000 :wink: A pokud nemyslis Fazera, tak absolutne zadna ochrana proti vetru narozdil od Z1000 kde alespon cosi symbolickeho je :-) No a FZ1 jezdi az tak od 6tis. otacek, jinak je to liny jako prase a nechce to jet, skoro mi to prijde jak sestka... No a hlavne, je mnohem osklivejsi nez Z1000 a to je bez debat, tak nevim co si od toho FZ1 slibujes, snad jen ze ti ho nekdo mile rad prenecha za hubicku :lol:

P.S.: ... a hlavni nectnost vsech FZ1 (dle spousty testu na netu i v casopisech), vsichni bez vyjimky si stezuji na neskutecne kmitajici riditka, takze se soudruhum z Yamahy neco uplne nepovedlo, tlumic rizeni nutnosti :!:
dyť tam mám napsané FZO1 Fazer
sorry, jsem to tam prehlid :-) tak to pak jo, ten je cestovnejsi jak Z1000, to je bez debat. Prave takovej model Kawasaki chybi, tady maji chlapci od Kawy skutecny nedostatek, neco litroveho na cem se da pocestovat a s nejakou trochou ochrany proti neprizni pocasi :-(. ale jinak Fazer trpi stejnejma nectnostma jako FZ1 a do 6tis ot. toho moc nedela :-(
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Kanxi

Příspěvek od Zdrahy » ned črc 27, 2008 14:44:58

už není co dodat, vlastně jsi to všechno vyjmenoval... Nejde mi o retro vzhled - mě osobně se líbí a kdyby Kawa neukončila výrobu a udělala ho třeba se stříkačkou tak bych o něm i uvažoval. Každopádně Kawa zastavila prodej v Evropě před 2mi lety a nejnovější verze REXe je z roku 02 :roll: žádná evoluce... tak přesně tohle myslím tím "konstrukčně starej" za 6 let šel vývoj nečekaně zase o trochu kupředu :lol: Jo a můžeme se svést na okruhu :) když ti neujedu, koupím ti pivo :wink: na silnici se honit nebudu :)
Ten Fazer není vůbec špatná volba a popravdě mě Kuba předběhl. Evča odjela natáčet nějakou reklamu a já se válel s Dannym u vody a přemýšlel o motorkách a ten Fazer mě najednou napadl taky :lol:
Má nevýhody jako všechny motorky - v tomhle případě chybí tlumič řízení (to ale nemá ani Zed, ani Hornet) a do posledního modelu nadávali na vstřikování, že není moc citlivé a má trochu efekt - zapnuto/vypnuto a motorka zbytečně cuká...
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Lech
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2151
Registrován: pát úno 17, 2006 14:07:30
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lech » ned črc 27, 2008 17:11:22

Já teda kdybych se vykašlal na CKC a koupil si něco po čem pošilhávám,tak by to byla:
Honda CBR 1100XX Blackbird 8)
mobil:732 654 530
ZX-12 R (02)
ZZR 1100 (93)
ZX-9 R (99)
CKC # 078

Odpovědět