TV nova a motorkari.cz

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » ned črc 20, 2008 12:30:09

takové akce vidím jako k hovnu. Myslím, že slušné ježdění by toho předvedlo daleko víc. Nemyslím tím jezdit striktně podle předpisů, ale nevalit přes obec kilo v zastavěné části a ještě si tam hodit nějaký laďák, aby mě všichni slyšeli a viděli, když je zákaz předjíždění tak prostě nepředjíždím atd. Minule jsem viděl frajera jak "objel" kolonu na semaforu tak, že ji vzal z prava ale přes cyklistickou stezku, která ještě vede po chodníku a je oddělená jen jinou barvou dlaždic. To si zase muselo lidí říct, že motorkáři jsou hovada.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » ned črc 20, 2008 12:36:19

souhlas :evil:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4363
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Příspěvek od Honza-Zed » ned črc 20, 2008 13:21:46

To bylo slusny strivko... Vubec netusim, co tam chtel predvadet....

Tyhle akce mi prijdou nesmyslne. Kdo nema rad motorky a lidi na nich, tak mu to zustane, at se deje, co se deje...
Vsechno ma dve strany a tohle je dobry priklad...
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » ned črc 20, 2008 16:24:31

právě, když budeš na sebe upozorňovat,jen si tě budou více všímat, ale nikdo nebude točit reportáž o tom,jak jezdili motorkáři ohledulně,komu kde pomohli protože zastavili u nehody narozdíl od plechovkářů, atd.... spíš jen o to víc budou hledat ty nejhorší bouračky, kde si někdo zkrátka hrál na závodníka. Neříkám, že se to nemůže stát třeba mě, 90tka je mimo město pro mne také spíše doporučená,ale kde je to ekl jedu klidně div ne krokem. Já na čáry vcelku hraju, protože i krátká přerušovaná mi dá šanci předjet.....dost snadno. A zase takový spěch nikam nemám. A nejsem sám, že, je nás takových většina. Jenže pak se objeví jeden takovej banán a jsme za blbečky všichni. Také jsem nepochopil co to bylo za action....mě to fakticky spíše připomíná kaskareskej kousek...pád v malé rychlosti.Jak mohl jít na tlamu bokem na rovince....když sedí zapřenej o řididla. Jo,stane se něco podobného když to zhaftnu oběma natrvdo, to už jsem si zkusil a zastavil kdysi na kočičákách k tomu trochu mokrejch asi 2cm od nárazníku feldy na světlech(která jela jak kdyby to ukradl a najednou to zašlápl že už křižovatku neprojede...byl skoro v ní a zrovna padla oranž/žlutá, sry 8) ) naprosto kolmo, čili bokem.On vylezl, čuměl kde jsem ho jistě škrábl a nic :shock: 8) inu, to už je za mnou. Tak při tomhle to jde spíš do boku, ale tenhle se vysloveně zvrkl. Divné. Každopádně šup, všichni tam najednou byli za floutky. Jak ze scénáře.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

josef lelka
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 20, 2008 10:14:36
Bydliště: Březi 439

Příspěvek od josef lelka » ned črc 20, 2008 17:18:07

nemam z toho dobry pocit me to nejak smrdi NOVA ma to co potrebovala a za hovada jsme zase mi takovy scenar neni dneska problem vyrobitmoc by me zajimalo co to bylo za cloveka jestli ho vubec nekdo zna.

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » ned črc 20, 2008 17:52:29

radši bych nepátral, nakonec to bude někdo od Jákla,ne? :lol: je to fuk, každopádně na tomhle to nakonec skončilo.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned črc 20, 2008 18:19:36

tak jsem ted kliknul na netu na nejaky odkaz http://www.novinky.cz/clanek/145370-kaz ... orkar.html a koukam na nazev clanku "KAZDY OSMY MRTVY NA CESKYCH SILNICICH JE MOTORKAR" a tak si tak rikam nemelo by tam byt napsano "SEDM Z OSMI MRTVYCH NA CESKYCH SILNICICH JSOU AUTARI" ???? :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » ned črc 20, 2008 18:29:45

myslím že jsem to četl, ale výpověďní hodnota reportáže je postavená na hlavu přesně touto obrácenou argumentací. Že jsme zranitelnější. No já bych to vážně otočil, schválně co bude víc pravdivější...Ačkoliv jsme zranitelnější a po nehodě zemře tedy více motorkářů než autařů, tak sedm z osmi mrtvých je právě plechovkářů. Ale dobře, autařů je víc. Ovšem není to už nijak ohromující počet.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

josef lelka
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 20, 2008 10:14:36
Bydliště: Březi 439

Příspěvek od josef lelka » ned črc 20, 2008 18:34:29

no moc bych za to nedal...jestli to neni nejaky jeho AGOSTINY z tech co naverboval na motorky aby nahaneli motorkare :

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » pon črc 21, 2008 00:00:12

no nejlepsi je, ze s podobnym clankem prisli novinky.cz a tam uz umiral kazdej 4tej motorkar... takze na nove to bude kazdej druhej :lol:

edit: takze dneska sem uz radsi na zpravy nekoukal, pze ty jejich senzace me vazne nezajimaj :-)
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » pon črc 21, 2008 09:53:40

ještě by ses dozvěděl, že dnes skápli skoro všichni co vyjeli, čili strašnej den :shock: :shock: a pozítří víc motorkářů než vyjelo. ne, tohle je už síla. Nezná někdo objektivního nesenzacechtivého žurnalistu? :lol: :lol: :lol: nebo tu vzestupnou křivku nezastaví ani počet obyvatel!!! :roll:
Naposledy upravil(a) farmář dne pon črc 21, 2008 09:54:53, celkem upraveno 1 x.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Uncle
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 263
Registrován: čtv led 24, 2008 17:19:58
Bydliště: Jihlava-> nedaleko Telče
Kontaktovat uživatele:

video

Příspěvek od Uncle » pon črc 21, 2008 09:53:43

Jak jsem tak koukal na to video, tak se tam klučík sunul bokem, evidentně se zaduplou zadní brzdou. Když si to stopnete v momentě, kdy vyjíždí z poza toho motorkáře, tak je půrakticky napříč, řidítka ve smeru a vyrovnává co to jde s nohou nataženou dopředu, zdviženou vysoko do výšky, aby mu na ni náhodou motorka nepadla :?
Pak se moto kouše a převaluje na levej bok a nerotuje, ale stylově se rovná po tom co je zadní kolo uvolněný. Náš borec letí krásně ramenem napřed a pravou rukou si ještě snaží zmírnit pád a končí v pár převaleních, skoro jako vojáci při seskoku.

Mě zaráží, že se někdo obtěžuje vzít si kožený motorkářský hadry a nevzít si helmu. Navíc, když máš novou R1 tak 50 asi nepojedeš, máš protivítr do očí jak sviň + mušky...

Nemůžu si pomoct, ale tohle mi příde jak naprostá provokace.

P.S.: V dnešní době má vštšina lidí nějakej názor na motorkáře a akcí tohoto typu (i kdyby vydařenou) ho nezmění. Ti, co nejsou k motorkářům tak krytický a jejichž názor se takovou akcí může změnit, tak s tima na silnici problémy nebejvaj (a je jich naštěstí nejvíc).
#834 | ZX 10-R ´06 black. Kdo leští, má za tři ;-D

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pon črc 21, 2008 10:41:36

ten borecek byl bud naprosta kunda nebo nastrceny panacek...priklanim se k verzi dve....a tim padem dobre zinscenovany bod pro TV co hani motorkare... :cry:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Czert ZRX
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 663
Registrován: sob bře 17, 2007 20:33:33
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Czert ZRX » pon črc 21, 2008 13:09:38

Hele je to fakt divný ten típek z toho ukázkově seskočil,mno nevim,ale Nova je svinstvo a pokud má někdo R tak by měl mít něco v palici ale tenhle tam měl nasráno :evil:
--------------
ZRX 1100 model 97 Police Version
Pomáhat a Chránit :)LOL

Uživatelský avatar
BOB
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 647
Registrován: úte led 31, 2006 01:40:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BOB » pon črc 21, 2008 14:53:49

Nasráno v palici neměl, jen věděl jak spadne a prdel měl chráněnou pořádně vycpaným polštářem (samozřejmě v tom polštáři bylo "peří" od TV NOVA).
ZX-9R 2002
CKC #41 :)

Zamčeno