vydani ŘO

ENZO
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 301
Registrován: pát srp 31, 2007 17:16:59
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ENZO » ned čer 08, 2008 13:19:39

farmář píše:Enzo, nabádat k prodeji drog a střelbě do lidí pro srandu je podobné, jako tvrdit kup papírově zavřenou nebuť labuť, ne? To je jako tvrdit jezdi autem nalitej, protože je to lepší než jít pěšky.Jak psal Zdrahy, i mě je to ani netušíš kde, ale když se podobní objeví v černé kronice, jsou všichni ostatní za strašná hovada. No a to mě sere, věříš mi? Jako jsi nemohl jezdit ve 12ti na litru, nemůže se dnes zkrátka do 21ti jezdit na silnější 24 kW. Jezdi na čem chceš, třeba na 12tce ZX, je mi to úplně jedno. Nebo není,protože jde o ty kolem tebe ne o tebe? už se o tom nehodlám bavit.Je to ztráta času.
Kosťo uvidíš, zkrátka to zkusíš, podobné je to i jinde, kdysi jsem zavolal šéfové evidence, než jsem si koupil skůtra na ryby, řekla že jo že ho přihlásí a druhý den mi ho nepřihlásila. A pak jsou tam dámy, usměji se, pozdravím, omluvím se že obtěžuji a hele je to protipól. :wink:
Taky je mi to fuk, co si kdo myslí. jen jedna dost důležitá věc: kdo taky ku**a píše, že když nemam zrovna těch 25 kW, že jezdim ve městě kosu a mimo město 200 po zadním? neni to náhodou o tom, co kdo má v hlavě? jediná opravdu krizovka byla, kdy jsem jezdil úplně legálně na Yamaze TZR 12R - 2T, 21 kW, ale pánové, když sem předjížděl na dlouhý rovince autobus, málem mě dostal protijedoucí mercedes, kterej byl ovšem v okamžiku, kdy jsem předjíždět začal ještě v nedohlednu. To je asi jako byste řekli, že se nikdo nemá učit kung-fu, protože by to nemusel použít jen na svoji obranu, ale na to, že vás skope, až pujdete z hospody.... toš tak.

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » ned čer 08, 2008 20:31:57

A když už o tom mluvíš, to víš že nemusíš platit povinné ručení bo je ti k hovnu? jelikož když ti na to přijdou, nejsi krytej, nemáš řidičák na tolik koní,jednoduše odmítnou plnění.A to se k tomu můžeš dostat jako slepý k houslím.Jo a když ti na to přijdou dřív, jsi v řiti opět, jelikož jsi na tom jako každej kdo řídí vozidlo bez oprávnění, to se dlouho nesvezeš. Takže bych to kolektivně neradil.To, že 24kW není síla na předjíždění ti potvrdí každý majitel pajdy a slabší motky. Jenže co naděláš. Ovšem nebýt pojištěnej ač to platíš je síla,co? :evil:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Zamčeno