osoba blízká

Prostě vše o provozu na silnicích...
Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon dub 07, 2008 10:29:08

S knihou jízd to není zase takový problém - nemusíš ji mít u sebe, je povolená v digitální formě a já mám třeba kromě té oficiální pro jistotu v noťasu ještě jednu, kde často řídí koloega z latinské ameriky, který je u nás na "školení", ale bohužel právě odletěl domů do hmm třeba Bogoty... :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pon dub 07, 2008 16:46:12

mam pro pripad problemu na kousku papirku napsane vybrane cleny CKC a hned kdyz by byl problem reknu ten,ci onen a tenhle taky treba si ji pujcil....jo a mozna jeste tenhle ma od ni klice a jeste ten taky a tak nejak podobne :D :D :D
proste masinu kterou vlastnim uzivaji kamaradi z CKC v hojnem poctu ne ??? :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
pisi
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 115
Registrován: sob dub 21, 2007 14:44:02
Bydliště: Český Brod, Rokycany

Příspěvek od pisi » pon dub 07, 2008 20:52:20

Kdyby platilo : spáchám přestupek , jsem frajer a přiznám to = nemuselo by se to neustále řešit. Jenže to má tak trochu co dělat s českou náturou.
King Rex 12

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

tak prrrr!

Příspěvek od 666S999 » pon dub 07, 2008 22:16:19

pisi píše:Kdyby platilo : spáchám přestupek , jsem frajer a přiznám to = nemuselo by se to neustále řešit. Jenže to má tak trochu co dělat s českou náturou.
dneska v novinách:
http://zpravy.idnes.cz/soukrome-radary- ... domaci_cen

tak když Tě chytí, tak se nevykecáš...

ale !AUTOMATIZOVANÝ VÝBĚR POKUT Z RADARŮ jim pořádně vosrat, debilům takhle nahnědo!!!

V anglii, a Belgii, Holandsku jim je vypalují, sprejují, přelepují , rozbíjí...inu, jak se bránit byrokratovi a politikovi, který je "nejpomazanější a vševědoucí po Bohu?" Kurva, v mým věku mě nebudou od rána do večera vodit za ruku...Jsem pár roků po školce, to mě sere jako 40 let komoušů!!!
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
funky1
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 125
Registrován: úte led 08, 2008 01:53:54
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od funky1 » úte dub 08, 2008 03:55:07

Tak moment Pisi ? Já se nebavím o přestupku v provozu ty nedělám tak je platit nemusím . Bydlím v paneláku na sídlišti a všichni kdo tam bydlíte tak to jistě znáte , není kde parkovat že? Každý večer jezdí měšťáci si na nás dělat body. Tak se mi prostě nechce každý týden platit pokuty za špatný stání to je snad jasný ne? Prostě kdo to zná tak poraďte jak s něma vyjebat díky .
ZX-10R 12/07 Řiď ať jedeš líp - Myslím tím řiď jako řiď néé říť jako řiť
Barva ebony

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » úte dub 08, 2008 08:19:59

Při přestupkovém řízení můžeš přeci vždycky odmítnout podat vysvětlení s odkazem na paragraf bla bla bla... Nemluv vůbec o osobě blízké. Na správním orgánu potom je, aby si proti tobě hledal důkazy.

Ono je to totiž takhle - nikde není psáno toto: když domělý přestupce odmítne podat vysvětlení, správní orgán věc odloží. Kdepak. Mají se tím zabývat dál, shromažďovat důkazy, záznamy z kamer, svědectví a tak dále. Oni na to serou. No a protože jejich šéfové jsou ta samá sebranka a všichni dohromady chtějí vybírat pokuty, protože to je jediný kvantifikovatelný výsledek jejich práce, tak se snaží tu možnost odepřít výpověď zrušit. Problém je že právo nevypovídat je i v LZPS - tam se, pravda, týká trestného činu, ale už existuje i judikát, který se zabýval LZPS respektive Ústavou a přestupkovým zákonem a zrušil ustanovení přestupkového zákona, které podle Ústavního soudu porušovalo právo občana na spravedlivý proces.

Takže pokud možno vystupovat s auta s černými brýlemi a čepicí, co kdyby tam někde byla kamera, popřípadně pohrobek PSVB v uniformě MP ukrytý v křoví s foťákem snaže se šplhnout si u starosty.

Takže osoba blízká je, s pravděpodobností, hraničící s jistotou, bude i nadále, protože její zrušení by bylo dost komplikované. Články v novinách to jsou jenom odrazy zbožných přání ozbrojené pěsti starostů, která se tak nějak nedopatřením nazývá Městská policie.
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
sweetyboy
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 16, 2006 17:06:30
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sweetyboy » úte dub 08, 2008 16:42:50

Volksvagen mas pravdu, ale ne vsichni mestaci sou svine co si chcou splhnout, sou i ti, co si chodi do prace odpocinout a trochu se zasit!!!

:lol: :lol: :lol:
K.a.w.a.s.a.k.i...Zx9R...N.i.n.j.a..1999......jezdím, vždy jen s GODSPEED.! Kawa a Dalibor:-)

PeťasZ750
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 67
Registrován: stř úno 07, 2007 08:06:51
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od PeťasZ750 » úte dub 08, 2008 18:06:30

sweetyboy píše:Volksvagen mas pravdu, ale ne vsichni mestaci sou svine co si chcou splhnout, sou i ti, co si chodi do prace odpocinout a trochu se zasit!!!

:lol: :lol: :lol:
:D :D :D kdyby tě slyšel pan ministr ... tak by se z toho posral :D :D :D


Jinak k tématu osoba blízká vs. firemní vozidlo: Samozřejmě jak psal Zdrahy to jde taky, ale to je hrozně průhledný a vlasně jim i přiděláváš práci z čehož asi nebudou odvázaný - přestože je jasný že si z nich děláš dobrý den, tak než to odložej, tak by tu "osobu" měli obeslat. Mně se již jednou osvědčila "finta" 2 řidiči, tzn. v knize jízd jsou zapsaný 2 řidiči (když není vozidlo ve zvláštním režimu - třeba služební policejní :D nebo tachograf tak to jde) a samozřejmě ani jeden neví kdo zrovna řídil - pokud na fotce není jasný důkaz, tak opět nemůžou rozhodnout a je odloženo.

Pro moralisty: Opravdu jsem šel podat vysvětlení s úmyslem se přiznat, ale po 2 měsících jsem skutečně netušil kdo zrovna řídil, když jsme projížděli tu horní-dolní se značkou konec obce kilometr za vesnicí v poli, mezi kterou se ještě vešlo křoví coby maskování policeního ferrari. ČB fotografie zezadu mi ale ve vzpomínání moc nepomohla a tak jsem nechal určení řidiče na policistovi, který to s pár poznámkama (my si na vás posvítíme atd.) zfleku odložil.
Z750 v červeným sáčku

Uživatelský avatar
pisi
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 115
Registrován: sob dub 21, 2007 14:44:02
Bydliště: Český Brod, Rokycany

Příspěvek od pisi » úte dub 08, 2008 19:08:02

funky1 píše:Tak moment Pisi ? Já se nebavím o přestupku v provozu ty nedělám tak je platit nemusím . Bydlím v paneláku na sídlišti a všichni kdo tam bydlíte tak to jistě znáte , není kde parkovat že? Každý večer jezdí měšťáci si na nás dělat body. Tak se mi prostě nechce každý týden platit pokuty za špatný stání to je snad jasný ne? Prostě kdo to zná tak poraďte jak s něma vyjebat díky .
V tomhle případě je to těžký, některý jsou schopný dát pokutu vlastnímu bráchovi. A ani bych se nepokoušel vymlouvat, ví kde bydlíš a taky ho můžeš mít u auta obden. A neuděláš nic. A parkování ve městě je kapitola sama o sobě
King Rex 12

Uživatelský avatar
sweetyboy
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 16, 2006 17:06:30
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sweetyboy » úte dub 08, 2008 19:57:57

Seru na ministra, seru na inspekci :P :P :P
K.a.w.a.s.a.k.i...Zx9R...N.i.n.j.a..1999......jezdím, vždy jen s GODSPEED.! Kawa a Dalibor:-)

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

OK!

Příspěvek od 666S999 » úte dub 08, 2008 21:30:55

sweetyboy píše:Seru na ministra, seru na inspekci :P :P :P
dobře děláš! já seru na zbytek: na Santu Klause, Pivatizátora Klause parlamentní dementy, senátní dementy...a ostatní byrokraty a jiné co krátí veřejné finance zbůhdarma vniveč...
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
karelkavka
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 354
Registrován: čtv led 11, 2007 10:03:52
Bydliště: Praha

Příspěvek od karelkavka » úte dub 08, 2008 21:42:08

Vadí mi že Pokud máš penize a Ty spravný lidi tak seš redy Sem to zažil na vlastni kúži mě jebal policajt a frajer vedle mě ani nevylez z auta jen telefonoval a pak odjel a polda mu div nezasalutoval Až budou platit zákony pro každýho stejně (což Nikdy ale doopravdy Nikdy nebude ) pak stejně jim tu pokutu nezaplatim
KAREL GPZ 1100 RED +LTD 1100 RED CKC*224*

Odpovědět