25kW v TP!

Prostě vše o provozu na silnicích...
Odpovědět
Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř led 16, 2008 00:23:40

... je ted jsem si to po sobe precetl a to vypada jako kdybych byl snad starej :shock: ... tak to ne, ja jsem mladej a tyhle rozumy jsem slysel od taty ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » stř led 16, 2008 05:35:41

ZdrahyZX9R píše:Asi jo.. jak jinak to napsat. Dva případy z mého okolí:
Kluk za vízo novou 750, za 14 dní vnitřnosti na cca 20 metrech plotu (viděno bohužel na vlastní oči). Matka v blázinci...
Kluk od táty novou 600. Za měsíc kluk při sprintu čelně trefil náklaďák - náklaďák OK, kluk na pár kusů (bohudík tohle jsem neviděl)
Nejsem závistivý, nevadí mi drahé dárky a pokud někdo klukovi koupí uškrcenou motku na které se vyjezdí je to OK. Nakonec uvažuju že přesvědčím Evču ať jezdí sama a vidím to na uškrcenou 6ku a až se na tom naučí tak to otevřu, ale na tuhle nálož už by to měl mít člověk v hlavě srovnaný... no a v tomhle případě by to v hlavě srovnaný měl mít rodič :wink:
svatá pravda :cry:

Uživatelský avatar
Kosta
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 293
Registrován: ned říj 21, 2007 10:01:25

Příspěvek od Kosta » stř led 16, 2008 19:13:29

ZdrahyZX9R píše:Normální dospělý člověk nekoupí 17ti letýmu klukovi 125koňovou věc, pokud ten kluk nejezdí od mala závody. Pokud má dost peněz a dost málo rozumu, v 30% pak musí sehnat mladší mámu a vyšukat si nový dítě protože to obdarovaný se někde rozprskne...
no jako 125 koniku zni dobre ale ja budu mit pouze neco kolem 40ti :D,
nejsem blazen abych si sedl na take delo...sice nejaka zkusenost z nsr 125 je ale aj tak se necitim.
636 black mamba 05

Stipl

Příspěvek od Stipl » sob led 19, 2008 09:55:13

No ja taky přidám něco.Jak sem řekl mě je 18 a taky chcu nějkou 750 nebo něco okolo 600ccm a taky mi všichni řikaj že se na tom zabiju ale jak si vemet tak podle meho nazoru to je vse na tom kdo zrovna tu motorku kočiruje.Bud on ma skrat na mozku a do nepřehledných zatáček bude rvát plný výkon a nebo pojede tak jak si mylsí že to zvladné a počítá s nejhorším.Já denně najezdim okolo 70 kilometrů není to moc ale auto používám denně a taky mě opravy aut živí takže se jízdě v autě asi nevyhnu a sice jezdim od letních prázdnin ale vím že na silniic musíš počítat s chybama druhých hodně krát mi někdo nedal přednost a já s tím počítal takže mě to zachránilo jinak bych nehctěl vidět co by se stalo.Výkon si užiju jen na rovné cestě nebo tam kde vidím a znám to tam.A tak to je myslím i o motorkách.Musíš být dvakrát tolik ostražitý a vždy počítat s nejhorším.I kdž s některejma věcma se počítat nedá.A tou je pro mě alkohol.Znám hodně lidí co požívaj alkohol a vždycky dojedou ale ja bych nikdy ani po malym pivu nesedl za volant.A taky znám hodně mladých co jedou slití jedou rychle a ještě se s tím chválí takoví podle mě končí na plotech nebo v příkopách.Ale nekončí tam jenom oni.

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » sob led 19, 2008 11:47:39

Je to nekončící diskuse, a co hlava, to názor... Fakt je že nezkušenost dělá hodně, a ve dvaceti si člověk víc věří, tudíž tomu taky víc dává... Bohužel je taky pravda, že nezkušenej může bejt i čtyřicátník, tudíž ten postup ve výkonu motky není od věci... Nakonec, v závodech je to vidět nejlíp, z minibajka do půllitrů ještě nikdo nikdy nenastoupil pokud vím...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » sob led 19, 2008 12:18:07

Stipl píše:No ja taky přidám něco.Jak sem řekl mě je 18 a taky chcu nějkou 750 nebo něco okolo 600ccm a taky mi všichni řikaj že se na tom zabiju ale jak si vemet tak podle meho nazoru to je vse na tom kdo zrovna tu motorku kočiruje.Bud on ma skrat na mozku a do nepřehledných zatáček bude rvát plný výkon a nebo pojede tak jak si mylsí že to zvladné a počítá s nejhorším.Já denně najezdim okolo 70 kilometrů není to moc ale auto používám denně a taky mě opravy aut živí takže se jízdě v autě asi nevyhnu a sice jezdim od letních prázdnin ale vím že na silniic musíš počítat s chybama druhých hodně krát mi někdo nedal přednost a já s tím počítal takže mě to zachránilo jinak bych nehctěl vidět co by se stalo.Výkon si užiju jen na rovné cestě nebo tam kde vidím a znám to tam.A tak to je myslím i o motorkách.Musíš být dvakrát tolik ostražitý a vždy počítat s nejhorším.I kdž s některejma věcma se počítat nedá.A tou je pro mě alkohol.Znám hodně lidí co požívaj alkohol a vždycky dojedou ale ja bych nikdy ani po malym pivu nesedl za volant.A taky znám hodně mladých co jedou slití jedou rychle a ještě se s tím chválí takoví podle mě končí na plotech nebo v příkopách.Ale nekončí tam jenom oni.
Ergo kladívko budeš jezdit rychle a rovně....
Jestli chceš poradit, nauč se napřed jezdit klidně na er-6 nebo škrcený ER-5 ... To pak takovýmu chytrákovi co umí rychle rovně napráskáš i když bude mít třeba R1WOE ;-)
Jestli poradit nechceš tak ti popřeju jenom hodně štěstí a budu si moc přát abych tvoje jméno neviděl napsaný pod zadní gumou pověšenou na pangejtu...
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
MICHALIS TSIOLAS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2138
Registrován: pon zář 25, 2006 07:34:48
Bydliště: Atheny

Příspěvek od MICHALIS TSIOLAS » sob led 19, 2008 12:27:09

Tak
všechno je jinak! VN1500 DRIFTER '02 o τρελός
CKC#305

Uživatelský avatar
Kosta
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 293
Registrován: ned říj 21, 2007 10:01:25

Příspěvek od Kosta » sob led 19, 2008 12:37:11

rovne umi jezdit kazdy debil :D
libi se mi to : ,,budu jezdit opatrne a do zatacen ne na full trottle :D ,,
kazdy kdo okusil silu a moznost motorek vi sve :D
1. tyden na NSR 125r 19kW (sracka) sem jezdil opatrne :D a za mesic tam uz byl ten full trottle
....a tak je to u 90% lidi podle me
636 black mamba 05

ENZO
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 301
Registrován: pát srp 31, 2007 17:16:59
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ENZO » sob led 19, 2008 12:45:51

Kosta píše:rovne umi jezdit kazdy debil :D
libi se mi to : ,,budu jezdit opatrne a do zatacen ne na full trottle :D ,,
kazdy kdo okusil silu a moznost motorek vi sve :D
1. tyden na NSR 125r 19kW (sracka) sem jezdil opatrne :D a za mesic tam uz byl ten full trottle
....a tak je to u 90% lidi podle me
No ale NSRo srovnávat s velkým strojem je trošku blbost, sám sem měl Yamahu TZR 125R (23 kW) a plnej kotel jsem měl furt, hádej proč? protože když se to konečně rozjelo, bylo mi líto ubírat a pak zase čekat, až se to trochu rozhejbe :lol: :lol:

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » sob led 19, 2008 12:47:49

Kosta píše:rovne umi jezdit kazdy debil :D
libi se mi to : ,,budu jezdit opatrne a do zatacen ne na full trottle :D ,,
kazdy kdo okusil silu a moznost motorek vi sve :D
1. tyden na NSR 125r 19kW (sracka) sem jezdil opatrne :D a za mesic tam uz byl ten full trottle
....a tak je to u 90% lidi podle me
Trochu tě opravím, ne u 90% lidí, ale v průměru u 100 lidí. To je totiž počet motorkářů, kterým každý rok vyhasne plamen života na našich silnicích.
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
MICHALIS TSIOLAS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2138
Registrován: pon zář 25, 2006 07:34:48
Bydliště: Atheny

Příspěvek od MICHALIS TSIOLAS » sob led 19, 2008 12:54:21

Tak
všechno je jinak! VN1500 DRIFTER '02 o τρελός
CKC#305

Stipl

Příspěvek od Stipl » sob led 19, 2008 13:39:02

No napsal jsem to trochu blbě jenom sem prostě chtěl říct že chcu jezdit hlavou a ne něčím jiným.S tou rovinkou sem to myslel obrazně myslel jsem spíše usek který je dobře viditelný znám ho a přibližně počítám co by se mohlo stát no.Ale jinak u všech dík za rady.

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » sob led 19, 2008 16:56:22

Máš dobrý a chvályhodný předsevzetí, ale můžu ti říct jedno - nevydržíš to ;-)
Ale jsem moc rád že si ty rady bereš k srdci. Věř mi, myslíme to dobře. Jednomu už jezdíme svíčku rozsvěcet a druhýho ta tetka s kosou jen tak polechtala. Nerad bych abychom tě znali jenom jako jednoho z těch pomníčku u cesty.
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
Dak
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3430
Registrován: sob led 28, 2006 13:44:45
Bydliště: Zlechov ( Je to kousek od Uh. Hradiště)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dak » sob led 19, 2008 20:50:20

volkswagen má pravdu. Ani nevíš a bude ti 21 a budeš rád že sis svoje první km odjezdil na uškrcené. Jednoho rozumného znali tady kousek od nás. Za volantem mu věřil snad každý. Dostal k 18 R1. Jel to vyzkoušet a už se nevrátil. Radši si to nech uškrtit a budeš mnět klid. Taky se může stát že někdo sejme tebe a pokud budeš mnět mašinu otevřenou tak nedostaneš nic (stalo se!). Možné je že budeš platit. Kdo si počká ten se dočká. Toš tak
Dak
CKC -015-

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

známe TO:

Příspěvek od 666S999 » sob led 19, 2008 21:46:23

Stipl píše:No napsal jsem to trochu blbě jenom sem prostě chtěl říct že chcu jezdit hlavou a ne něčím jiným.S tou rovinkou sem to myslel obrazně myslel jsem spíše usek který je dobře viditelný znám ho a přibližně počítám co by se mohlo stát no.Ale jinak u všech dík za rady.
cesta do pekel je dlážděná dobrými předsevzetími!!!

když jsem si řekl, že pojedu na pohodu, tak mi to vydrželo dycky cca 5 minut...
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Odpovědět