? Jde na Vás z toho také TRUDOMYSLNOST ?

Prostě vše o provozu na silnicích...
Uživatelský avatar
čoud
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 4335
Registrován: stř led 25, 2006 12:30:49
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čoud » stř črc 26, 2006 09:54:50

OK
Ninja 1000SX AKA Saxana
ex: ZX-10R 2016, KLX230 2020, ZX-6R 2005, Z900 2019

Choze

Příspěvek od Choze » čtv bře 22, 2007 13:38:44

GEORG píše:asi si podám přihlášku k PČR do jezdecké skupiny na nových třináctikilech a budu Vám kluci a holky trochu dýchat na záda, co vy na to??? :)
Samolepku CKC bych si samozřejmě nalepil a dostávali byste 10% slevu na pokuty :)


moto: " dělej to, co tě baví " :)

G.
Já si budu podávat přihlášku k našim modrým bratřím letos v létě :wink: Tak se těště pokud se stane ten justiční omyl a oni mě vážně přjmou 8)

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » čtv bře 22, 2007 16:22:44

Choze píše:
GEORG píše:asi si podám přihlášku k PČR do jezdecké skupiny na nových třináctikilech a budu Vám kluci a holky trochu dýchat na záda, co vy na to??? :)
Samolepku CKC bych si samozřejmě nalepil a dostávali byste 10% slevu na pokuty :)


moto: " dělej to, co tě baví " :)

G.
Já si budu podávat přihlášku k našim modrým bratřím letos v létě :wink: Tak se těště pokud se stane ten justiční omyl a oni mě vážně přjmou 8)
Tak doufám, že budeš hojně navštěvovat srazy, ať pak víš, komu dát tu slevu :D :D :D
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

TRUDNOMYSLNOST

Příspěvek od 666S999 » čtv bře 22, 2007 23:01:08

nemá u mě šanci, ze šikany je mi permanentně na blití. Kdyby radši vráželi prachy z pokut, a dálničních poplatků a známek a místo 10ti radarů koupili jen jeden a zbytek by dali do oprav silnic...

jsou Ti naši politici vylízanci, nejsnadnější a jediné co je a policajty zajímá je REPRESE, furt jak za komárů...
NOVÝ ZÁKON = RECEPT NA 0% NEHODOVOST??? :evil: , VODĚNÍ ZA RUČIČKU V MÝM VĚKU?!?!?! AŤ JDOU DO PRDELE!!!

BESIP agituje jen samými debilitami, placenými z našich daní...nic kloudného k apelování na mladší kusy. V cizině děcka dostanou zadara reflexní vesty, u nás plakát od národního umělce z KSČ, kreténi...

ÚDRŽBU DÁLNIC A SILNIC privatizovat a pouze důsledně kontrolovat a neúplatně POUZE zadávat zakázky...( pak by byl cvrkot a konkurence!!! ) vždyť to není naše silniční síť, je to jen silniční černá díra.
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
Tomekk
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 476
Registrován: pát led 27, 2006 16:17:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomekk » pát bře 23, 2007 07:24:29

Choze: Já zkouším ted v lete Policejni akademii, kdyz se endostanu tak taky nastoupim do praciovniho pomeru k PCR :D
Kawasaki Z 750 Black Naked Bastard - prodano

Za par mesicu bude ZZR 1400(2011-2013)

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

tak!

Příspěvek od 666S999 » pát bře 23, 2007 23:04:51

to mě na srazu budeš muset ožrat!
No, ale vážně...Pár férovejch policajtů (dopravních, myslím...) jsem zažil, ale opravdu by se dali počítat na prstech jedné ruky. Jinak: proč jsou takoví??? Dle mě:
1) koho by taková práce uspokojovala??? limited edition of humans...
2) dobrá výplata uspokojuje...limited edition of humans...
3) co mu řekne nadřízenější zřízenec to udělá, kdo?..limited edition of humans...
4) kdo je levej do hokny...limited edition of humans...
5) kdo je nejlepší na vykonávání příkazů...limited edition of humans...
6) kdo si s toho prebendí...limited edition of humans...

Policajti v uniformách a OBZVLÁŠŤ dopravní jsou z 80%...limited edition of humans...

ale degradovalo je 40 let komárů, a že tam brali většinou za komárů...limited edition of humans...
Kdy a kdo to spraví??? Viz Berdychův klan apod, vynášení kamarádům, na motorkáře je každej předposranej, ale kolik nehod a kriminálních činů udělaj za rok NAŠI HLÍDAČI???

Od dob starého ŘÍMSKÉHO IMPÉRIA se nic nezměnilo...aneb: KDO HLÍDÁ HLÍDAČE??? kůň senátorem? vůl premiérem?
QUI BONO?
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
Nody.cz
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 106
Registrován: úte srp 15, 2006 22:28:58
Bydliště: RAKOVNÍK

Příspěvek od Nody.cz » sob bře 24, 2007 00:45:17

Tomekk píše:Choze: Já zkouším ted v lete Policejni akademii, kdyz se endostanu tak taky nastoupim do praciovniho pomeru k PCR :D
Tak to tě možná potkam na škole :p :twisted: pokud budeš v BRNĚ :) ale to už tam budu máza :) bo jak se to tam řiká... :D
ZX 9R - The Mazlík

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » sob bře 24, 2007 02:58:38

No, mě je už po zkušenostech celkem jedno, kdo co dělá, hlavně pokud s tím neopruzuje ostatní... Měl jsem jednu chvíli dokonce policajta doma, a znám mezi nima pár lidí, coí s nima normálně ( a s některejma i rád) zajdu na pivo... Jen mám bohužel pocit, že jich je takovejch co s tím nepruděj zoufale málo... (čímž nenarážím na tu zúčastněné nebo na adepty, ale na ty machry na silnici, kterejm pak kolikrát dělá problém vipsat bloček bez přetlohy, aniš bi aspoň neflákly nějakou tu hrupku do pýsma :D :D :D )
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Odpovědět