osoba blizka

Prostě vše o provozu na silnicích...
Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Re: Můj názor, dámy a pánové!

Příspěvek od Z. » pon led 14, 2008 19:55:05

666S999 píše: Česko je dopravní CZECHISTÁN!
a nejen to, já bych to nazval Kocourkovem. A souhlasím s tím, že mě všechny "novelizace" už beztak špatného zákona mě nechávají absolutně klidným a chladným. Stále jezdím tak jak jsem jezdil před 25 lety.
Z pohledu chlapa, který už nějaký ten pátek jezdí si dovolím tvrdit, že ... "dobře už bylo!". S rozvojem společnosti bohužel přibývá "restrikcí".
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: Chosé

Příspěvek od MARTY » pon led 14, 2008 20:24:55

ZdrahyZX9R píše:v lecčems máš bohužel pravdu. Dopravněbuzerační aparát povětšinou líných a úplatných dopravních příslušníků cechu buzeračního žije z focení za křovíčkem, což moc životů nezachrání, zato penízky do společné (asi pouze jim) kasičky přinese... Nyní s napětím očekávám zásah chytrých hlav, prorokujících TOTÁLNÍ přednost chodců - i před tramvajemi (časem třeba i před Pendolínem na přejezdech). Netěším se na rozmaštěné důchodce které budou hasiči klacíkem dloubat z pod tramvaje, kam vlezli se svatým nadšením a "předností" :roll:
Nu což, žijeme ve zvláštní zemi.. a to mi připomíná, nechcete někdo koupit tmu?? mám posledních pár krabic a dám to levně... :wink:
pod tohle se podepisuji a kupuji tri krabice :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » pon led 14, 2008 20:40:30

Docházejí Ti krabice s tmou?

Já bych prodal levně pár roušek.Neboť pod rouškou je vždycky tma.....

Tzn.,že sebevrahů na přechodech neubyde :cry:

"Proč čekat dvě vteřiny,až přefrčí,když jsem v právu,že??"

Nebo:

"Třeba mě ten v tom druhým pruhu taky uvidí!!"
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5495
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tilda » úte led 15, 2008 00:18:10

666S999 píše:a navíc oni jen "kontrolují" a značky neumisťují...což je taky vylízanost...Protože značky naplácá "komise expertů" , ale pro koho ve výsledku???
souhlasim s tebou chose, jen v tomhle pripade bych doplnil ze policie dost mluvi do umistovani znacek. uz skoro 2 roky pracuju v oboru projektovani silnic a kazdej projekt se dava ke schvaleni dopravni policii ktera musi dat souhlas s umistenim znacek, teda alespon v Praze, netvrdim ze to tak funguje vsude a rozhodne netvrdim ze navrhy policie jsou vzdycky idealni :roll:
ZRX1200R
ZRX1000RR
KX250F

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Odpovědět