Z1000 (model 2007-2009)

Modely, testy, zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Z1000 (model 2007-2009)

Příspěvek od KankX » ned říj 28, 2007 17:24:12

Tak jsem se dnes konecne trosku projel... tedy pokud se to tak da nazvat, preci jen zajizdeni do 4tis. otacek vicemene zadna jizda neni :-(

Podelim se s vami o prvni dojmy. Precetl jsem si v recenzich ze ma jezdec pri jizde pocit ze sedi hodne vysoko, udajne jako ze sedi "na motorce" misto "v motorce". Musim rict ze i ja mam tentyz zvlastni pocit, jakobych nesedel za nadrzi ale minimalne na nadrzi :-( Sedlo je tvrde tak, ze jsem mel nejakou chvili pocit ze sedim na drevene lavicce, pak si zadek trochu zvykl a po nekolka km to bylo lepsi. Vsude pisi ze je tu konecne motorka ve ktere je neco videt ve zpetnych zrcatkach a hrozne si to pochvaluji, tak s timto se ztotoznit bohuzel nemohu, v zrcatkach toho moc nevidim a tak musim neustale uhybat lokty abych videl jestli za mnou nahodou neco nejede :-(

Motor bezi hezky, ale tak trochu "vysavacovite" zadne typycke "Kawasaki" zvuky. Zvuk vyfuku uz je na tom o trochu lepe, teme duni, ale zadny hlasity ramus se z nich neline, takze trochu zklamani. Standartne je podvozek naladen dost tvrde a tak pocity na rozbitych silnicich nic moc. Co se prevodovky tyka, nekdy jde radit krasne hladce a nekdy musi clovek pekne tvrde zaradit. Navic pri razeni rychlosti nahoru mam pocit ze preradim a pak radicka jeste jakoby docvakne, takze mi to zezacatku pripadalo jakobych radil na jeden zatah o dva kvalty, tak uvidime az se to trochu zajede.

Spolujezdec, nebo spis Blanka "spolujezdkyne", nebyla prilis nadsena, sedlo "svym strechovitym profilem" pry tlaci do kostrce. Zadni podsedlove plasty, jsou sice efektni, ale naprosto blbe vymyslene, takze spolujezdec celou cestu dre vrchni cast techto plastu svymi stehny :-( ...vysledek skrabance jako blazen.

Brzdy, tak to je zatim asi jedina vec ktera me na nove Z1000 unesla, mame verzi ABS ktera je standartne dodavana s pancerovymi hadickami, a opravdu lehonky tlak jednoho prstu dokaze motorku naramne rychle zastavit... fakt bomba.

Tak to jsou drobne poznatky z prvnich 100km, jakmile najedu dalsi km, podelim se o poznatky nove...
Naposledy upravil(a) KankX dne ned dub 25, 2010 20:12:28, celkem upraveno 2 x.
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » ned říj 28, 2007 18:31:22

:scratch: :scratch:

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5497
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tilda » ned říj 28, 2007 19:04:04

jak to ctu tak mi pripada ze je to motorka na hov*o, krome brzd. po aspon ma Blanka vetsi sanci ze ji tu motorku nechas :lol:
ale razeni je o zvyku, motor bude mit super zvuk az pozna co je to omezovac, ted beha kousek nad volnobehem. motorka je pro jednoho takze misto sedla spolujezdce se poridi ten plastovej kryt. a podle toho co jsem slysel o Blance tak je to takovej strelec ze ji moc nemusi zajimat co se deje za ni a zrcatka nepotrebuje :twisted:
ZRX1200R
ZRX1000RR
KX250F

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned říj 28, 2007 19:25:55

je to asi o zvyku, netvrdim ze by to byla spatna motorka, to rozhodne ne. Jen jsem se chtel podelit o prvni pocity. :-) Az toho najedu vic, budu moudrejsi, ted je jeste predcasne delat nejake soudy... hned jak budou dalsi najete km, pridam dalsi prispevek.
Mozna ten zacatek vyznel spise negativne, ale je to tim ze veci ktere cloveku nesedi nebo nejak nevyhovuji ho trapi vic nez to ze rizeni jde krasne lehce... to preci od moderni a nove motorky ocekava ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
SONY
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 461
Registrován: úte led 31, 2006 22:28:21
Bydliště: ČR BRNO

Příspěvek od SONY » pon říj 29, 2007 12:09:33

:D a pak se motor probudil ............ a najedou všechny nevyhody se staly vyhodami, zrcátka už člověk nepotřebuje, protože není nikdo kdo by ho předjel a nemusí do nich čumět, z tvrdé lavice se dobře vysedává, tudíž ještě že není pohodlná :) no a Blanka at si sedne obráceně - nebude ji to tlačit na kostrč a večer se nestihneš ani divit :wink:
Z1000 SUPR moto
Momentálně bez moto :(
Pisledni mooto: ZX7R 2002

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

re

Příspěvek od MARTY » úte říj 30, 2007 22:32:55

KankX píše:je to asi o zvyku, netvrdim ze by to byla spatna motorka, to rozhodne ne. Jen jsem se chtel podelit o prvni pocity. :-) Az toho najedu vic, budu moudrejsi, ted je jeste predcasne delat nejake soudy... hned jak budou dalsi najete km, pridam dalsi prispevek.
Mozna ten zacatek vyznel spise negativne, ale je to tim ze veci ktere cloveku nesedi nebo nejak nevyhovuji ho trapi vic nez to ze rizeni jde krasne lehce... to preci od moderni a nove motorky ocekava ;-)
uprimny nazor je ten nejcenejsi...verim ze jde o zvyk a rozjede se...urcite je to delo....chce to cas a nesrovnavat z rexem....rex je asi prece jen lepsi.....srot :D :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » stř říj 31, 2007 09:10:32

Rex je uplne jina motorka..... Jak mi tady kuci porad cpali: Nesrovnavej jabka a hrusky :wink: :lol:
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř říj 31, 2007 19:18:11

zadna motorka neni jina... bud je dobra nebo spatna :-( Vetsina jich je takovejch polovicatejch, jen Rex je celej dobrej :wink: :roll:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř říj 31, 2007 19:21:23

Jo jinak uz ma na tachometru cislovku 550km, doufam ze to stihnu zajet nez zacne snezit.... je to totiz neskutecnej vopruz, jezdit na sestku 4000ot/min rychlosti 93km/h, uz mi z toho huci v hlave. Zlatej rex a jeho cca 3600ot/min pri stejne rychlosti ale na petku ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř říj 31, 2007 21:39:22

... a takhle na tom Blanka jezdi, kdyz to tolik nejede :lol:


Obrázek
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
čoud
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 4335
Registrován: stř led 25, 2006 12:30:49
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čoud » stř říj 31, 2007 21:40:52

Ty woe, tak jestli ridi v tomhle obleceni, tak to je docela drsna ... :twisted:
Ninja 1000SX AKA Saxana
ex: ZX-10R 2016, KLX230 2020, ZX-6R 2005, Z900 2019

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

re

Příspěvek od MARTY » stř říj 31, 2007 21:50:18

tak tedy brachu...to je fotka jak do casaku ????kde jsi to fotil ??? v americe ?????? :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od KankX » stř říj 31, 2007 21:55:03

MARTY píše:tak tedy brachu...to je fotka jak do casaku ????kde jsi to fotil ??? v americe ?????? :wink:
...jo to je Amerika jak vystrizena, to mezi tema horama (Krusnyma) a Blankou se nazyva Mostecka uhelna panev, vzhledem k tomu jak je to hluboka jama, tak to ani neni videt :-) Se Z1000 a jejimi 4mi tisici otackami jedes podel dobrych 10min.
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

re

Příspěvek od MARTY » stř říj 31, 2007 22:01:52

no sklanim se...musim uznat ze umis....i ta pani blanka modelka je pekne nastavena a ten pohled je fajn...no zkratka kdo umi umi....
pls udelas mi taky takovou ?????? :D :D :D :wink: :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od KankX » stř říj 31, 2007 22:11:34

MARTY píše:no sklanim se...musim uznat ze umis....i ta pani blanka modelka je pekne nastavena a ten pohled je fajn...no zkratka kdo umi umi....
pls udelas mi taky takovou ?????? :D :D :D :wink: :wink:
Jasne ze udelam, udelame jich ruznejch peknejch spousty abychom meli co dat do CKC kalendare... zneuziji k tomu tvoji ZX-12 a devce si budes moc vybrat s rad clenek CKC :P
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Odpovědět