ZZR 1400

Modely, testy, zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon kvě 11, 2009 14:56:43

GEORG píše:...každopádně jsi mě překvapil, že jsi prodal rexe. Čekal bych, že si ho necháš jako uloženku na leštění.
GEORG
bohuzel nejsem dost bohaty :-( ...jinak by zustal v garazi, uz ted se mi styska :cry:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » pon kvě 11, 2009 15:13:02

jo to jsem taky myslel, že jsi Kanxi rexař forever... :wink: a ty sis koupil rychlovlak. Sry rychloautobus. :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » pon kvě 11, 2009 15:14:25

hele rovinkové koně jsou známé, jak jde v zatáčkách????
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon kvě 11, 2009 16:17:53

farmář píše:jo to jsem taky myslel, že jsi Kanxi rexař forever... :wink: a ty sis koupil rychlovlak. Sry rychloautobus. :lol:
...dulezite je ze se stale citim rexar forever... a cas ukaze, jak to doopravdy je ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon kvě 11, 2009 16:25:49

farmář píše:hele rovinkové koně jsou známé, jak jde v zatáčkách????
...zatacky jak po masle, naprosta nadhera, jde to samo a pritom je to v naklonu neskutecne stabilni, trosku mi delalo problem sjet pneumatiku az k samemu kraji, nalevo uz se to podalo ale doprava mam stale jeste tak 0,5cm rezervu :lol: ... jen mam v zatacce a predevsim pred zatackou problem s prebytecnym vykonem, tam kde jsem byl zvyklej vzit na rovince za plyn, pak brzda a slozeni do zatacky, tak tam ted nestiham zbrzdit abych to slozil vcas, proste na te rovince to zrychli tolik, ze pak nestiham zbrzdit, takze ve finale prebrzdim a jsem pak celkove o hodne pomalejsi :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pon kvě 11, 2009 17:45:41

KDYZ JSEM SEL Z HUB,ZTRATIL JSEM ZUB,NASLA HO .......................v lese je klid,krasne ticho..ptacci tam cvrlikaji a kdyz se tam polezi trosku dele je to krasnej pocit :D :D :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Roman - ZX12
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 586
Registrován: stř črc 09, 2008 16:20:51
Bydliště: morava

Příspěvek od Roman - ZX12 » pon kvě 11, 2009 18:33:55

KankX píše:
farmář píše:hele rovinkové koně jsou známé, jak jde v zatáčkách????
...zatacky jak po masle, naprosta nadhera, jde to samo a pritom je to v naklonu neskutecne stabilni, trosku mi delalo problem sjet pneumatiku az k samemu kraji, nalevo uz se to podalo ale doprava mam stale jeste tak 0,5cm rezervu :lol: ... jen mam v zatacce a predevsim pred zatackou problem s prebytecnym vykonem, tam kde jsem byl zvyklej vzit na rovince za plyn, pak brzda a slozeni do zatacky, tak tam ted nestiham zbrzdit abych to slozil vcas, proste na te rovince to zrychli tolik, ze pak nestiham zbrzdit, takze ve finale prebrzdim a jsem pak celkove o hodne pomalejsi :lol:
to znam, na tohle jsou preci jenom lepsi min vykonny stroje, kdyz je kratka rovinka ani se neoplati radit a moc pridavat...potom clovek spotrebuje vetsinu rovinky na brzdeni,
a stejne to vetsinou prebrzdi, pac brzdi z vyssi rychlosti a nejsme Rossi zeano :wink:
Kawasaki Skuter Moravia Limited Edition
Kawasaki + Lancia = best24ever (430 HP)
#1059

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » pon kvě 11, 2009 23:51:21

Tak si to tady se zajmem ctu a napada me rozhofor na Skalce, kde jsi byl takovy "rozladeny", ze Te z toho vsechno boli, moc to zere a co ja vim co vsechno, ale uz se to vstrebalo vid? :) a je to dobre, preci jenom sis koupil podle me nejhezci motku co momentalne delame... ;) (i kdyz mozna neni toho vykonu az moc? kdyz jsem ji mel pujcenou a vzal "poradne" za plyn ufff jeste ted si na to vzpomenu...)
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » úte kvě 12, 2009 10:42:21

Já ti nevím, bere se u tohohle high-endu v potaz ještě spotřeba? a tak ona trošku po zajetí klesá,ne? :wink:
Tohle je už zkrátka zase trošku jiná kategorie. Ale ty podvozky jsou asi krása. Síla je síla, to je jasné, ale právě že jdeš všade dost na brzdy, abys to do té zatáčky dostal. Jasně, dá se nahnat pár vteřin díky tomu raketovému odpichu,ale plynulé to moc není, když ji pak musí kotouče drasticky krotit. Inu je to takové hup-cuk a klopit. :lol: ale krásné hup-cuk,ne? 8)
Já si jen vzpomněl jak jsem loni na Mlejnkách říkal, že na té dálnici bych bral víc koní než mám a myslím Doktora to nadzvedlo, nač víc koní... :wink: no a zrovna tuhle jsem někomu říkal, že mi těch cca 120 poníků přijde leckdy málo, ale to bude známka toho, že je to na mne asi tak akorát :lol:
Uvažoval jsem jet do HK si zkusit 1400vku ale zatím mne to Kanxi neláká, dělej nejdříve rok zkušebního jezdce a pak mi řekneš,jo? :lol: stejně se mi ji nechce platit :lol: :lol: :lol: ještě ne.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » úte kvě 12, 2009 12:07:03

KankX píše: k tem 200 bych jen dodal, ze to co na ZRX vypadalo jako uzasna, hlavu trhajici rychlost, je tady takova kochacka a pocitem ze "trosku" jedu a kdyz v te "kochacce" (200) na 6tku otocis lehce plynem (zatim ho pouzivam tak do 1/4 otocky) tak se dejou neskutecne veci, clovek ma pocit jako by ta motorka chtela srolovat ten asfaltovy koberec co je pod zadnim kolem :roll: a kdyz se 2 vterinky zapomenes, mrknes na tacho a ejhle ono tam 260... zatim zajizdim, tak to nechci honit :lol:
jj, a proto jsem si rekl, ze se budu drzet nahatejch motorek, pac ten odpor vzduchu je jakejsi bezpecnostni prvek. :wink:
Ale nic ve zlym, je to hezka motorka.
Asi blbej dotaz (pac neznam tvou osobni situaci), ale proc jsi prodal rexe a ne z1000? (kdyz jsi duchem rexar?)
CKC # 594

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » úte kvě 12, 2009 13:51:25

Dargas píše:
KankX píše: k tem 200 bych jen dodal, ze to co na ZRX vypadalo jako uzasna, hlavu trhajici rychlost, je tady takova kochacka a pocitem ze "trosku" jedu a kdyz v te "kochacce" (200) na 6tku otocis lehce plynem (zatim ho pouzivam tak do 1/4 otocky) tak se dejou neskutecne veci, clovek ma pocit jako by ta motorka chtela srolovat ten asfaltovy koberec co je pod zadnim kolem :roll: a kdyz se 2 vterinky zapomenes, mrknes na tacho a ejhle ono tam 260... zatim zajizdim, tak to nechci honit :lol:
jj, a proto jsem si rekl, ze se budu drzet nahatejch motorek, pac ten odpor vzduchu je jakejsi bezpecnostni prvek. :wink:
Ale nic ve zlym, je to hezka motorka.
Asi blbej dotaz (pac neznam tvou osobni situaci), ale proc jsi prodal rexe a ne z1000? (kdyz jsi duchem rexar?)
jednoducha odpoved: nebudu prodavat rok starou motorku za 150tis., kterou jsem koupil novou za temer 300 tisic... blbej jsem ale zase ne az tak uplne, navic na ni jezdi Blanka a jeste navic se mi hrozne moc libi jeji design... ale k srdci mi uplne neprirostla ;-) (brano jako celkove) ...a dalsi duvody by se asi taky nasli, nicmene kdyby byl novy Rex s par koniky navrch tak bych sel do nej, to je jisty :)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » úte kvě 12, 2009 13:57:00

farmář píše:Já ti nevím, bere se u tohohle high-endu v potaz ještě spotřeba? a tak ona trošku po zajetí klesá,ne? :wink:
Tohle je už zkrátka zase trošku jiná kategorie. Ale ty podvozky jsou asi krása. Síla je síla, to je jasné, ale právě že jdeš všade dost na brzdy, abys to do té zatáčky dostal. Jasně, dá se nahnat pár vteřin díky tomu raketovému odpichu,ale plynulé to moc není, když ji pak musí kotouče drasticky krotit. Inu je to takové hup-cuk a klopit. :lol: ale krásné hup-cuk,ne? 8)
Já si jen vzpomněl jak jsem loni na Mlejnkách říkal, že na té dálnici bych bral víc koní než mám a myslím Doktora to nadzvedlo, nač víc koní... :wink: no a zrovna tuhle jsem někomu říkal, že mi těch cca 120 poníků přijde leckdy málo, ale to bude známka toho, že je to na mne asi tak akorát :lol:
Uvažoval jsem jet do HK si zkusit 1400vku ale zatím mne to Kanxi neláká, dělej nejdříve rok zkušebního jezdce a pak mi řekneš,jo? :lol: stejně se mi ji nechce platit :lol: :lol: :lol: ještě ne.
1) na spotrebu ja koukam porad... proste mam rad prehled :)
2) podle me nemusis jezdit HUP-CUK... da se s tim jet normalne rychle a plynule, jen ted mi to proste neda a musim za to trosku potahat, protoze ten odpich je uzasny :-D
3) ...nekdo rika, ze koni neni nikdy moc, ted jeden clovicek z Teplic ma take ZZR asi mesic a uvazuje o zvyseni vykonu o 20 koniku... no proste blazni jsou vsude, me osobne se zda ze je tam vykonu na rozdavani i v tech nejvyssich rychlostech, mozna ze kolem tech 290 bude nejakej ten konik chybet, ale takhle s tim jezdit nehodlam, takze podle me vykonu az moc...
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » úte kvě 12, 2009 16:33:18

navrhuji přivázat rakety vedle výfuků a již opravdu odstartovat vzhůru :lol:
Věřím, že tohle je již šílená raketa sama o sobě.Tak ať Ti jezdí , Kanxi! :wink:
A kdyby tě ta spotřeba iritovala moc, třeba tě vezmě Blanka jako batůžek do ekonomické, pokud tedy v zatáčkách na dvojce nevysedáš na druhou stranu, jako dělal kdysi prý náš latinář! :lol: :lol: :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » úte kvě 12, 2009 17:40:07

ajo vidis, to jsem si nejak nevsiml toho '07.....to by me to pak mozna napadlo. sry
CKC # 594

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » stř kvě 13, 2009 13:15:23

Tak tahle barvička by se mi líbila!!! :wink:
Obrázek
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Odpovědět