jízda bez SPZ

Prostě vše o provozu na silnicích...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5859
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

jízda bez SPZ

Příspěvek od Kuba » pon zář 03, 2007 11:48:11

Již týden platí přísné postihy pro řidiče, kteří si zakrývají své poznávací značky nebo dokonce jezdí úplně bez nich, aby byli v případě dopravního přestupku pro úřady anonymní. Změna však v praxi asi žádné výrazné zlepšení nepřinese, pokud policisté nebudou důsledně zadržená auta ihned odstavovat a řidiče posílat domů pěšky.

3.9. 2007 05:06
ČESKÁ REPUBLIKA - Jak totiž Právo upozornil Josef Mihálik z pražského odboru dopravně-správních agend, bude těžké neukázněného řidiče pokutovat, protože úřad mu nemůže dokázat, že jezdí bez značky úmyslně.

Místo 15tisícové pokuty a ročního zákazu řízení tak hříšník může jezdit dál, pouze si dojde pro novou espézetku. Řidiči nejde dokázat, že značku např. během jízdy neztratil.

"To nelze brát všechno šmahem, jako že jezdí schválně bez značky. Něco jiného by bylo, kdybychom dostali od policie hlášení, že byl při jízdě bez espézetky chycen v průběhu několika dní opakovaně. Pak je to jasné. Ale nemohu hned někomu trhat hlavu za to, že mu značka upadne a on ji ztratí," vysvětlil Mihálik.
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon zář 03, 2007 12:20:14

jo to jsem take cetl... avsak u zakrytych nebo ohlych znacek to asi tak dobre nebude, tam uz ten umysl asi bude znat. Tvrdit ze se mi ted behem jizdy sama nejak prelepila samolepkou je asi blbost, ze ;-) Takze znacky dolu, jako ze vsem zrovna ted popadali :D
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

ENZO
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 301
Registrován: pát srp 31, 2007 17:16:59
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ENZO » pon zář 03, 2007 12:55:16

Ježišmarjá, kdopa mi na SPZku dal ty zelený tanga? :lol: :lol: :lol:

Odpovědět