helmy nitro a shark

Kombiny, helmy, brašny, plexi atd.
Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: SHARK S650

Příspěvek od KankX » ned zář 02, 2007 17:48:54

Marťyn píše:
mty píše:
Marťyn píše: Dle vyjádření člověka z nejmenované firmy, která prodává Shark, je 650 designově upravená 500, ale jiný rozdíl prý mezi nima není. Jak jsem koupil, tak prodávám.
va zkratce je to mr...ka uz sem v ni najel 100 a začína me srat nak nefunguje nad 140kmh :roll:
Před dvěma lety jsem měl S 500, obratem jsem ji prodal protože mě v ní foukalo až na čelo :( .
Pak Bieffe, už nevím, který model, tu mám ještě pořád doma, před necelýma dvěma měsíci jsem koupil S 800 a dá se říct, že za 6 tyček jsem docela spokojený, jediné, co mě trochu vadilo bylo hodně místa v prostoru uší, tak jsem tam dal kousky molitanu a je to O.K. (testoval jsem do 200km/h), teď do ní ještě musím vložit sluchátko od vysílačky, nějak jsem se k tomu ještě nedostal :oops:
manzelka ma S800 2 roky a stezuje si ze ji do ni neskutecne fouka, na hlave ji sedi dobre :-( ... me je trochu mensi, ale po roce stiznosti jsem ji narval na hlavu a hle, na muj vkus tam ficelo jako kr...a, jinak mi pripadla fajn, nemlzici plexi ktere opravdu funguje, jen ten pruvan kdy je venku 7st. je hodne neprijemnej a to i v kukle :-( to je asi nejaka zvlastni skryta vlastnost Sharkuuuu :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Marťyn
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 426
Registrován: ned bře 25, 2007 21:54:59
Bydliště: Židlochovice

Re: SHARK S650

Příspěvek od Marťyn » ned zář 02, 2007 19:43:04

KankX píše:
Marťyn píše:
mty píše: va zkratce je to mr...ka uz sem v ni najel 100 a začína me srat nak nefunguje nad 140kmh :roll:
Před dvěma lety jsem měl S 500, obratem jsem ji prodal protože mě v ní foukalo až na čelo :( .
Pak Bieffe, už nevím, který model, tu mám ještě pořád doma, před necelýma dvěma měsíci jsem koupil S 800 a dá se říct, že za 6 tyček jsem docela spokojený, jediné, co mě trochu vadilo bylo hodně místa v prostoru uší, tak jsem tam dal kousky molitanu a je to O.K. (testoval jsem do 200km/h), teď do ní ještě musím vložit sluchátko od vysílačky, nějak jsem se k tomu ještě nedostal :oops:
manzelka ma S800 2 roky a stezuje si ze ji do ni neskutecne fouka, na hlave ji sedi dobre :-( ... me je trochu mensi, ale po roce stiznosti jsem ji narval na hlavu a hle, na muj vkus tam ficelo jako kr...a, jinak mi pripadla fajn, nemlzici plexi ktere opravdu funguje, jen ten pruvan kdy je venku 7st. je hodne neprijemnej a to i v kukle :-( to je asi nejaka zvlastni skryta vlastnost Sharkuuuu :wink:
Taky mě to dost sr..., ale trošku jsem upravil bradový deflektor a už nefučí 8)
ŽIVOT - TO JE EXPERIMENT !!
CKC 555

Uživatelský avatar
mty
Příspěvky: 18
Registrován: úte srp 07, 2007 15:18:36

Re: SHARK S650

Příspěvek od mty » ned zář 02, 2007 21:39:44

Marťyn píše:
KankX píše:
Marťyn píše: Před dvěma lety jsem měl S 500, obratem jsem ji prodal protože mě v ní foukalo až na čelo :( .
Pak Bieffe, už nevím, který model, tu mám ještě pořád doma, před necelýma dvěma měsíci jsem koupil S 800 a dá se říct, že za 6 tyček jsem docela spokojený, jediné, co mě trochu vadilo bylo hodně místa v prostoru uší, tak jsem tam dal kousky molitanu a je to O.K. (testoval jsem do 200km/h), teď do ní ještě musím vložit sluchátko od vysílačky, nějak jsem se k tomu ještě nedostal :oops:
manzelka ma S800 2 roky a stezuje si ze ji do ni neskutecne fouka, na hlave ji sedi dobre :-( ... me je trochu mensi, ale po roce stiznosti jsem ji narval na hlavu a hle, na muj vkus tam ficelo jako kr...a, jinak mi pripadla fajn, nemlzici plexi ktere opravdu funguje, jen ten pruvan kdy je venku 7st. je hodne neprijemnej a to i v kukle :-( to je asi nejaka zvlastni skryta vlastnost Sharkuuuu :wink:
Taky mě to dost sr..., ale trošku jsem upravil bradový deflektor a už nefučí 8)
do tech na brade po stranach sem narval rozstrihany ponožky :twisted:
...rychle ..rychle...

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pát zář 07, 2007 11:14:57

Letos jsem taky kupoval novou přilbu a největším favoritem pro mě byla Shark S800S na doporučení od kámoše, který ji má už rok a chválí si ji... Měl jsem na hlavě spoustu modelů i velikostí (protože co značka, to originál) a bohužel jsem zjistil, že když mám S800 ve velikosti M, tak mám pusu natisklou na přilbě a když si zkusím L, tak je prostě velká! :?
Shark mi zkrátka nesedl a aby mi to nebylo tak líto, tak pro jistotu brush, kterej jsem si vybral pro S800 stejně do ČR ani nevozí, tak jsem to vzdal... :P Každopádně, když Shark, tak od modelu S800 výš, co je pod tím, to jsou přilby na lyže... :P
Od Nitra mám jen obal, takže to nemůžu soudit...
:lol:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od GEORG » pát zář 07, 2007 12:22:27

shark jsem měl 2 sezony, model RSI a byl jsem jakš takš spokojený.
je pravda, že do ní pod bradou táhne jak svině i s deflektorem, nusel jsem jezdit s nákrčníkem zmuchlaným pod bradou, pak to bylo v poho.
je to dáno tvarem skořepin, mají moc vystrčenou bradu.
jelikož jsem ji letos rozsekal, tak na přesrok jedu arai, snad bude spokojenost :roll: :wink: :lol:

G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4363
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Příspěvek od Honza-Zed » sob zář 08, 2007 20:50:35

GEORG píše:shark jsem měl 2 sezony, model RSI a byl jsem jakš takš spokojený.
je pravda, že do ní pod bradou táhne jak svině i s deflektorem, nusel jsem jezdit s nákrčníkem zmuchlaným pod bradou, pak to bylo v poho.
je to dáno tvarem skořepin, mají moc vystrčenou bradu.
jelikož jsem ji letos rozsekal, tak na přesrok jedu arai, snad bude spokojenost :roll: :wink: :lol:

G.
S tvým budoucím výběrem kokosky mohu souhlasit....
Taky jsem uvažoval o RX-7, která mi sedla skoro ze všech nejlíp....
Nakonec jsem vybral, jak jsem vybral a nemohu si stěžovat.... :wink:
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

rex137

Příspěvek od rex137 » ned zář 16, 2007 17:29:16

Nechci dělat machra ale slyšel jsem, že přilby NITRO jsou poměrně hlučné. Byl jsem v Hondě ve Vysokém Mýtě a tam mi to řekl prodavač poňevač jsem jí chtěl taky. Tak jsem se ho zeptal jakou přilbu doporučuje do 3000Kč. Ukázal mi tam nějakou NAU N20 Rapid a říkal že není špatná tek jsem se vás chtěl zeptat jestli o této přilbě něco někdo nevíte děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » ned zář 16, 2007 17:38:53

Nevím, asi bych přeci jenom sáhl radši po helmě která nese jméno známějšího výrobce.. každopádně investuješ do vlastní hlavy, jsou věci na kterých moc neušetříš.
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » ned zář 16, 2007 18:11:16

Hlučnost helmy není jenom o značce. U levnějších to dělá vzduch který jí obtéká ergo špatná aerodynamika. U dražších se ti může dělat turbulence. Mě se trošku vytlačila Schuberth S1 a je v ní pěknej bordel od té doby.... Dělá se mi turbulence za uchem a mám smůlu.

Takže pokud se dobře trefíš tvarem helmy do tvaru hlavy tak může být jako myška helma za litra a naopak ti může dělat bordel helma za dvacku. V Německu ti už půjčí helmu až na 24 hodin na vyzkoušení na moto. A třeba u Louise v Berlíně mají aerodynamický tunel
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

alda

Příspěvek od alda » úte srp 18, 2009 21:17:39

rex137 píše:Nechci dělat machra ale slyšel jsem, že přilby NITRO jsou poměrně hlučné. Byl jsem v Hondě ve Vysokém Mýtě a tam mi to řekl prodavač poňevač jsem jí chtěl taky. Tak jsem se ho zeptal jakou přilbu doporučuje do 3000Kč. Ukázal mi tam nějakou NAU N20 Rapid a říkal že není špatná tek jsem se vás chtěl zeptat jestli o této přilbě něco někdo nevíte děkuji za odpověď.
Jestli je to tato přilbice http://www.annonce.cz/detail/Helmu-znac ... EWFPK.html tak podle mých skušeností na 100% nebrat mlží se už od 10° a budeš v ní mít hlavu jak v nějaký turbíně už od 80km/h.Mám ji dva roky dvakrát kvůli tomuhle reklamovaná pak jsem ji poškodil takže smůla vyhozenejch 3000kč.Zkoušel jsem různě podlepovat plexi vůbec žádná změna takže jsem musel použít špunty do uší ty trochu zmírnily teď se rozhoduju pro tuto http://www.motostar.cz/cs/vystroj-2181/ ... -8510.html tak uvidím známý má shark ,ale nevím tip je s ní mooooooc spokojenej tvrdí ,že v ní naprosto nic neslyší.Já v nauce málem přišel o uši.
Obrázek

rex137

Příspěvek od rex137 » ned srp 30, 2009 23:49:53

Mě ta Nauka nepříjde zas tak špatná, ale je to moje první helma. Pravda, že se mlží plexo, ale ten hluk mi nepříjde nějak závratnej. Ve 200 už se mi začala docela hejbat na hlavě, ale borci mi říkali, že jsem byl špatně zalehlej. Kdybych si mohl vybrat jinou helmu v této cenové relaci, tak absolutně nvim jakou.

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » pon srp 31, 2009 09:55:54

rex137 píše:Mě ta Nauka nepříjde zas tak špatná, ale je to moje první helma. Pravda, že se mlží plexo, ale ten hluk mi nepříjde nějak závratnej. Ve 200 už se mi začala docela hejbat na hlavě, ale borci mi říkali, že jsem byl špatně zalehlej. Kdybych si mohl vybrat jinou helmu v této cenové relaci, tak absolutně nvim jakou.
jestlí se Ti hejbe na hlavě, tak nemáš správnou velikost... Nedej bože, abys sebou někde fláknul a ona se Ti nevyzula z hlavy :shock:
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
Marťyn
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 426
Registrován: ned bře 25, 2007 21:54:59
Bydliště: Židlochovice

Příspěvek od Marťyn » pon srp 31, 2009 10:16:39

alda píše:
rex137 píše:Nechci dělat machra ale slyšel jsem, že přilby NITRO jsou poměrně hlučné. Byl jsem v Hondě ve Vysokém Mýtě a tam mi to řekl prodavač poňevač jsem jí chtěl taky. Tak jsem se ho zeptal jakou přilbu doporučuje do 3000Kč. Ukázal mi tam nějakou NAU N20 Rapid a říkal že není špatná tek jsem se vás chtěl zeptat jestli o této přilbě něco někdo nevíte děkuji za odpověď.
Jestli je to tato přilbice http://www.annonce.cz/detail/Helmu-znac ... EWFPK.html tak podle mých skušeností na 100% nebrat mlží se už od 10° a budeš v ní mít hlavu jak v nějaký turbíně už od 80km/h.Mám ji dva roky dvakrát kvůli tomuhle reklamovaná pak jsem ji poškodil takže smůla vyhozenejch 3000kč.Zkoušel jsem různě podlepovat plexi vůbec žádná změna takže jsem musel použít špunty do uší ty trochu zmírnily teď se rozhoduju pro tuto http://www.motostar.cz/cs/vystroj-2181/ ... -8510.html tak uvidím známý má shark ,ale nevím tip je s ní mooooooc spokojenej tvrdí ,že v ní naprosto nic neslyší.Já v nauce málem přišel o uši.
Obrázek
Sharky jsem měl dva - S 500 a S800 a přiznám se, že už bych nechtěl ani jednu, myslel jsem si, že 800 bude určitě lepší protože je to vyšší model. Planá naděje - pravda byla o kousilínek (opravdu jenom kousilínek, musíš se snažit to rozpoznat) méně hlučná, ale foukalo do ní stejně (ze spoda až na oči). Co mám vyzkoušené, tak ve stejné cenové hladině je např. Nolan a to je opravdu nesrovnatelný konfort - je tišší a nefouká do ní tak (vyzkoušeno osobně) - konkrétně tato http://www.louis.de/_400064629f111b22ac ... _gr=204990
teď ji má moje žena a je navýsost spokojená.
ŽIVOT - TO JE EXPERIMENT !!
CKC 555

MiMoZa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 678
Registrován: sob srp 19, 2006 14:25:30

Příspěvek od MiMoZa » pon srp 31, 2009 16:39:58

Musím se přidat ke stěžovatelům na značku Shark. Osobně vlastním Shark RSF2i Saga a fučí do ní od začátku jako blázen. Již jsem ji reklamoval a jediné co udělali bylo,že vyměnili těsnění,to ale bohužel neodstranilo problém a sklo nadále v jednom místě nedoléhá,takže jsem se musel naučit jezdit s vatou v uších,aby mě po každý projíždce nebolela palice.
Jedná se o tenhle typ: Obrázek

Jinak švagr má serii 600 od sharku a řeší hlučnost nad 100km/h taky.
Osobně už bych do Sharka asi nešel...

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon srp 31, 2009 19:31:41

:D ...jo jo, kazdy k tomu jednou dojde, jen to nekomu trva dele :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Odpovědět