Prvni body dole:-P

Prostě vše o provozu na silnicích...
strawberry
Příspěvky: 22
Registrován: úte črc 17, 2007 20:48:26

Příspěvek od strawberry » pon srp 27, 2007 12:47:48

no nevim no ale radis si na konci sezony udelam vypis s skarty ridice:-P

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » pon srp 27, 2007 15:05:20

volkswagen píše:Případně to stočit na ústrojovou nekázeň, procedurální chyby atd.... najít se toho dá vždycky hafo.
no to bych se hádal. Už jsem slyšel o chytrácích, kteří se prý domáhaly kontorly brašny, zda má policista povinnou výbavu hlídky apod. Prý se to učili na právnické fakultě. Za 1. je jim potom prd, 2. to může kontorlovat je určený orgán (což většinou kontroly fakt jsou) a za 3. ústrojová kázeň atd. jsou věcí interních aktů řízení, které mají nižší právní sílu než zákony (nehledě na týkají jen speciální skupiny lidí)a proto to s nimi nemá nic společného.
Samozřejmě, pokud tě zastaví hlídka MP způsobem, který ze zákona nesmí (fakt to neznám jak to mají) tak je to něco jiného, ale z vlastní zkušenosti vím, že zkoušet to útokem na toho policajta a drbat ho že nemá brigadýrku atd. fakt není dobrý nápad. Pokud se trošku vyzná, tak ti to nechá sežrat a vyfasuješ zaručeně víc, byť za blbou lékarničku. Je to to samé, jako dělat na diskotéce bordel, a vyhazovačovi co tě dojde zklidnit, řekneš, že je blbý a má špinavé tričko. Zkus to někdy.
Prostě to berte jako hru co má určité pravidla. Vy je znáte a víte co se může stát, když ty pravidla porušíte. Tak se pak nedivte.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » pon srp 27, 2007 15:15:44

Klid :-)
Mluvil jsem nikoliv o policajtech ale o strážnících. A ti to mají fakt mnohem horší :-) Ze zákona a vyhlášky musí mít jednotící prvky stejnokroje (čepice, košile, nárameníky) atd....

Zastavovat "stopkou" na jedoucím vozidle smí skutečně podle zákona jenom policie...

Kód: Vybrat vše

(2) Vozidlo se zastavuje dáváním znamení k zastavení vozidla. Osoby uvedené v odstavci 1 dávají znamení k zastavení vozidla vztyčenou paží nebo zastavovacím terčem a za snížené viditelnosti červeným světlem, kterým pohybují v horním půlkruhu. Z jedoucího vozidla dávají toto znamení kýváním paže nahoru a dolů nebo vysunutým zastavovacím terčem. Policista může z jedoucího vozidla zastavovat vozidla i rozsvícením nápisu "STOP" podle zvláštního právního předpisu.
Přiznám se že ta sběř městská mě pije krev :-)
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » pon srp 27, 2007 15:34:09

šak já vím a neberu to nijak osobně, ostatně to naštěstí není má náplň práce. Ale ta rada radši se to snažit vyřešit v pohodě platí i tak. Věř mi, že z vlastní zkušenosti (nejen u mého současného zaměstnavatele) si někdo kdo začně prudit většinou schytá víc. Nikdy nevíš, kolikátý takový za ten den si, kdo ho naštval před tebou a pokolikáté ty různé výmluvy slyší atd. I když je člověk profesionál, tak i profesionál jedná v určitých mezích a může být nepříjemný aniž by j překročil.
Fakt ty různé zákony a nařízení zmáknuté nemám. Kdyby stopovali MP mě, tak bych jim zastavil, aniž by mě napadlo, že je něco špatně.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon srp 27, 2007 15:40:42

Když mě naposledy stavěli profesionálové od PČR (jel jsem autem po Praze) - tak si řekli o úplatek a popřáli mi šťastnou cestu. Ušetřil jsem body (auto mě trochu živí) a tak jsem byl spokojený.. Nikdy se nehádám, jsem slušný (pokud se mnou příslušník, nebo strážník jedná slušně) a vždycky se člověk nějak domluví. Ještě bych chtěl říct že se považuju za slušného a ohleduplného řidiče, ketrý jezdí svižně, leč bezpečně a když mě chytí, tak zpravidla těsně za značkou se snížením rychlosti, že na mě vybafnou z keře jako zlobivé děti :roll: Když jsem viděl nového šéfa Dopravky tak mi bylo do breku, to je ale vůl :cry:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » pon srp 27, 2007 16:45:48

no kdyžtak pokecáme u piva na Mlýnkách, ale KURVA za úplatek bych je střílel!!! Ty se můžeš v práci snažit jak blbec, každému dobrý den, prosím děkuji i když si o těch lidech myslíš svoje(nemyslím drbany, tam mám jiné pravidla), zastáváš se profese na fórech,kde to ještě schytáš a pak se najde "kolega" z akce Hledám svého parťáka a z podobných sběrů z Úřadů práce a ty jen můžeš sklopit uši a jít se schovat pod stůl.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon srp 27, 2007 19:19:40

Neber to tak, všude jsou slušný lidi a ty ostatní. Měl jsem mezi policajtama pár kamarádů a i když už se nevídáme (žiju jinde, tak jsme ztratili kontakt), tak většinu z nich považuju za slušné lidi.
Škoda že se asi na Mlýnky nedostanu, (bohužel máme několik oslav v rodině které se nedají dost dobře vynechat), ale určitě pokecáme na některé další akci :D
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » pon srp 27, 2007 19:55:22

Jj, taky mám mezi policajtama několik přátel, a jsou to normální lidi. Fakt je ale jeden, že pitomců je tam plno, a hlavně je na ně vidět víc než na ostatní profese. Pravda je, že MP je povětšině zvlášní squadra a když jsem s nima přišel do styku, bez vyjímky jsem měl pocit, že si na mě hojí osobní mindráky, i přes mé VŽDY slušné jednání (např. v Pze jsem asi 3/4 hodiny nemohl trefit na adresu, a když jsem jel po úúúplně prázndé silnici a zevloval kde to je, nevšiml jsem si že jsem projel asi 10 m po krajnímk busovým pruhu-ten debil mi skočil do cesty, začal na mě ječet jako kdybych mu zabil babičku a zkrotnul, až když jsem chtěl vytáčet státní policajty... tak že asi tak... :evil:
Jinak pro MMKS-na Mlejnech samozřejmě pokecáme, ale počítám, že né o robotě, bo to zrovna my myši nemilujem :D :D :D
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » pon srp 27, 2007 19:59:54

taky bych to téma radiš vynechal.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
fanuš
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1047
Registrován: úte dub 10, 2007 08:24:45
Bydliště: bezdomovec

Re: RE

Příspěvek od fanuš » úte srp 28, 2007 01:09:22

MARTY píše:dnes jsem se seznamil z ghost riderem co jich ma 12 a celou dobu se vesele smal...neber si to tak...nic se nedeje :wink:
že by kuba? :D :D :D
EAGLE FLY FREE ZRX 1100R

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Re: RE

Příspěvek od GEORG » úte srp 28, 2007 09:35:55

fanuš píše:
MARTY píše:dnes jsem se seznamil z ghost riderem co jich ma 12 a celou dobu se vesele smal...neber si to tak...nic se nedeje :wink:
že by kuba? :D :D :D
ne, Kuba jich má zatím jen 9 :lol:
G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

Uživatelský avatar
fanuš
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1047
Registrován: úte dub 10, 2007 08:24:45
Bydliště: bezdomovec

Re: RE

Příspěvek od fanuš » úte srp 28, 2007 09:44:41

GEORG píše:
fanuš píše:
MARTY píše:dnes jsem se seznamil z ghost riderem co jich ma 12 a celou dobu se vesele smal...neber si to tak...nic se nedeje :wink:
že by kuba? :D :D :D
ne, Kuba jich má zatím jen 9 :lol:
G.
9+3 za telefon :D
EAGLE FLY FREE ZRX 1100R

Odpovědět