KAWASAKI ZEPHYR

Co se nevešlo jinam, manuály, foto a tak...
Piskotek

Příspěvek od Piskotek » pon lis 10, 2008 13:47:10

Zdravím zefíráky 8)

kafkalibor
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1521
Registrován: stř úno 22, 2006 13:08:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od kafkalibor » pon lis 10, 2008 14:04:33

KorenER5 píše:nic ve zlým...ale skoro každej tvůj příšpěvek je takovým divným tónem...no...ale to se dá dělat...asi nic což... :idea:
Je to jen můj osobní názor na věc.Dycky sem řikal co sem potřeboval každýmu do vočí,akorát tady to musim psát.Jestli Ti moje příspěvky vaděj,tak je nečti a omejvej si přirození vlažnou vodou,to prej pomáhá(vlastní zkušenost nemám).
VN 1500 nomad
Kawa=Káča

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon lis 10, 2008 14:10:57

Káča boduje :D
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

BattleDragon
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 27, 2007 15:35:19

Re: KAWASAKI ZEPHYR

Příspěvek od BattleDragon » stř srp 31, 2011 10:48:05

Čawes Kefíráci, takovej technickej dotaz třeba se s tím už někdo zvás setkal:

Mám Zephyra 1100 r.v. 92 na tacháku poctivých 71tkm , to sem se tuhlec chtěl projet a nechtělo se mu nějak startovat. Když teda nějako naskočil , běželo to na 3 válce, přesněji první válec si ani neškrtnul, z vejfuků se hulí z obou, tak že i moje Jawa proti tomu lehce doutná (nevím jestli to do toho druhého výfuku nejde zkrze tu trubku, kterou jsou vejfuky pod motorem spojený, nikdy sem to nerozdělával, proč taky.....) ani když sem na něj vlezl po nějakým tom zahřátí ani po 300m se prostě první válec "neprd" (koleno studený).Je mi naprosto jasný že voda to nebude co způsobuje hustý dým :o)

Následoval logický postup : svíce ven, který byli logicky "utopený" , takže benzín z karbce tam asi půjde, jiskru to hází na obou svících, dal jsem tam starší co jsem měl z poslední výměny (vyměnil jsem je 2x) a stejně prostě nic.

Před měsícem sme se vrátily z dovolený v Itošce (něco přes 4tkm) a žádnej problém nebyl, pak 14 dní stál , jeli jsme se projet se známým (lážo plážo - žádnej závod) první start byl horší, přisuzoval jsem to zbytku benzínu z IT/A (resp.už startoval jsem už na rezervu). v průběhu dne nebyl jediný problém se startama nebo že by vynechával první válec.Další výkend se událo tohle... takže se dá říci z čista jasna...bez upozornění nebo prostě cokoliv co by postupně něco naznačovalo nějakou závadu.

Upozorním že na počátku sezóny se čistily a štelovaly hladiny karbců i podtlaky, dělaly se i podložky na vačkách, zapalovací kabely maj v průměru kolem 6Kohm, svíce logicky nové...
Kawasaki Zephyr 1100 r.v.92

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: KAWASAKI ZEPHYR

Příspěvek od DoktorZRX » pát zář 23, 2011 19:04:35

BattleDragon píše:...
Jak píseš že to nechtělo chytnout, tak jsi tu svíčku prostě ulil. Jednou se mi to na Zephyru taky stalo.
Buell xb12r
CKC#160

Odpovědět