ZRX II

Modely, testy, zkušenosti
Zamčeno
Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

doktor

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 11:23:44

Tuhle informaci taky mám, myslel jsem jestli doktor někde něco nenapsal ve smyslu prodáno nebo tak...[/b]
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9306
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: vodorovné dopravní značení

Příspěvek od KankX » úte srp 05, 2008 11:41:16

ZRX 1984 píše:Ještě KanXi. Trošku úplně vzdáleně dělám do dopravního značení a bezpečnosti silničního provozu a ty čáry tam jsou plný pro to, že z auta třeba není taková viditelnost a auto nemá takovou akceleraci aby to bylo bezpečné tam přejíždět a než se začne malovat na zem, tak se spousta času stráví na projektování těhlech čar a věř mi, že nad tím sedí tým zkušených odborníků. Bohužel ať chcemem nebo ne, tak ty auta s námi na cestách budou i s náklaďákama, cyklistama, bruslařema, chodcema. A věř mi, že pár nehod jsem viděl na videích a nic moc, třeba motorkář v pravotočivé zatáčce naprosto se zavírající v kopci, takže naprosto na slepo jedeš tu zatáčku a za tou zatáčkou trojúhelník a děda tam na škodě 120 měnil kolo, protože měl píchlo a už to nešlo dál, myslíš že stinul zbrzdit? Trefil tu škodovku tak blbě že proletěl autem ale hlava zůstala na střeše. Neměřili mu 90 Km/h. Takových věcí jsem viděl. Já vím, že nad tím nesmý člověk moc přemejšlet, protože by jinak nevylezl z baráku, ale takovou přesně zatáčku jsme tam v sobotu měli ještě před jeskyněma opravdu jsem si to tam připomněl.
hele k tem caram... jestli jsou to odbornici jako vsude v teto republice, pak se vubec nedivim ze jsou ty cary tak blbe jak jsou :-(
Ja mam na mysli predevsim ty pripady, kdy je videt az do aleluja a je tam plna a naopak kde je jeste prerusovana a je videt tak akorat do PR*ELE :-( Viz treba typicky priklad na prilozenem obrazku. Vyjedu ze zatacky (autem) vidim daleko predemnou auto, ale plna cara mi ho dovoli predjet az po 20metrech no a rovinka uz pomalu konci skoro nestiham se vratit a kdyby neco vyjelo z te druhe zatacky, tak jsem v tom.... tento pripad se vyskytuje vsude tady v okoli, takze misto aby ridic mohl bezpecne predjet, 1.(predpisovy ridic) - musi cekat az na posledni chvili a pak se modlit aby neco nevyjelo 2.(ja - nepredpisovy ridic) vyjedu jak vidim, bezpecne predjedu 3.(predpisovy ridic - brzda) ceka, ceka pak vidi ze nestiha a tak se vlece za vsema tema kamionama na E55 celych 30km rychlosti 30km a za nim fronta 30 aut :-(

Proste nerozumim, kterej vul ty cary vymejsli, kdyz by na te silnici zadne byt nemusely. Vyjdu z autoskoly a vim ze kdyz nevidim - nepredjizdim, kdyz nevidim dostatecne daleko nebo mi auto tolik nezrychluje - nepredjizdim, nebo chci predjet rychle jedouci auto a vim ze tou S120 ho budu predjizdet kilometr, vidim vsak jen na 200m - nepredjizdim... a je jedno ze tam nekdo namaloval prerusovanou caru, proste nepredjizdim kdyz to nejde. Cary ZRUSIT, stejne jsou k hovnu! :evil:
Obrázek
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Čáry

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 11:56:00

Jo občas je to dost divně značený, to máš jiště pravdu. Zrovna u Tebou namalováneho případu jde celá situace pí.ou proti zdi. Každopádně jednou jsem předjížděl na plný čáře, teda plechovkou, poměrně rychlou a to bylo překvapení, že tam někdo vyjel, ikdyž bylo vidět, to jsou prostě individuální situace, které musí rozhodnout řidič. Přerušovaná čára neříká že musíš předjíždět, můžeš předjíždět když tu situaci vyhodnotíš jako že na to máš ty i stroj v (na) kterým jedeš a je to bezpečné pro tebe i pro ostatní účastníky provozu. Když spěchám a když vidím tak prostě jedu jestli musím předjíždět, tak předjedu. Vodorovné dopravní značení bývá doplněno svislým dopravním značením, ikdyž to je taky občas masakr. Máme kousek od naší obce přerušovanou čáru na cestě a značku zákaz předjíždění, pouze v dodatkové tabulce napsáno traktory předjíždět povoleno. To jsem ještě neviděl, Svislá značka zarostlá keřem, situace není vůbec bezpečná a nikdo tam tu čáru prostě plnou neudělá. Víš jak by to dopadlo při zrušení čar? Dokážu se představit že by 2 proudová dálnice byla najednou 3 proudová když by nebyli předběžný šipky, aby jsi věděl, že se máš už zařadit do svého pruhu při předjíždění. Těch nehod na neoznačených ostrůvcích a kruhových objezdech, přechodech atd atd.
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9306
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » úte srp 05, 2008 12:00:58

ja myslel predevsim ty cary upravujici predjizdeni ;-) ty ostatni jsou samozrejme dulezite, razeni do pruhu apod. Ale vem to tak ze na silnicich 2-3.tridy take vetsinou zadne prerusovane-plne cary nejsou a jezdi se tam normalne ;-) Koncim tuto diskuzi, zacneme se venovat tematu ZRX :-)

...jo Doktor sveho Rexe zatim asi jeste neprodal, podle informaci ktere se ke me donesly...
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

ZRX

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 12:23:34

Jsem pro změnit téma. Tak to se divím takovej krásnej doktorův kousek a že by to za tyhle prachy neprodal? Je to sice v sezóně, ale myslím, že on to má v pěkným stavu. Soused teďka prodává Hondu Magnu 750, je čyřvál do V, je to teda rok kolem 1992 není to moc pěkny. má to najeto 60 tis, ale už delší dobou přemejšlím nad nějakou stavbou že bych stvořil, a tady na tom mi přijde zajímavej motor a hlavně těhlech hond je v republice do 10 ks. Chce za to 45 tis, ale muselo by to jít do šroubku a pěkně všechno znovu. Až bych to měl hotový, tj. tak na rok, tak bych se vrhnul na rexe. Ale to jsou jen takový sny. Stavbu asi nikdy neudělám, neboť brzy budu muset začít tlačit koruny do stavby baráku....Takže když mi dopadnou laděný svody na rexe budu rád, stejnak tuším, že to dopadne tak, že je budu lakovat a na nic víc nebudou koruny. V září ještě Egypt atd atd....Za chvíli bych mohl otevřít tiskárnu bankovek
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

ZRX

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 12:24:59

Jsem pro změnit téma. Tak to se divím takovej krásnej doktorův kousek a že by to za tyhle prachy neprodal? Je to sice v sezóně, ale myslím, že on to má v pěkným stavu. Soused teďka prodává Hondu Magnu 750, je čyřvál do V, je to teda rok kolem 1992 není to moc pěkny. má to najeto 60 tis, ale už delší dobou přemejšlím nad nějakou stavbou že bych stvořil, a tady na tom mi přijde zajímavej motor a hlavně těhlech hond je v republice do 10 ks. Chce za to 45 tis, ale muselo by to jít do šroubku a pěkně všechno znovu. Až bych to měl hotový, tj. tak na rok, tak bych se vrhnul na rexe. Ale to jsou jen takový sny. Stavbu asi nikdy neudělám, neboť brzy budu muset začít tlačit koruny do stavby baráku....Takže když mi dopadnou laděný svody na rexe budu rád, stejnak tuším, že to dopadne tak, že je budu lakovat a na nic víc nebudou koruny. V září ještě Egypt atd atd....Za chvíli bych mohl otevřít tiskárnu bankovek
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » úte srp 05, 2008 12:34:31

poprvé na Mlýnkách nás dala Blanka ještě na GS 500 (je to taková ta malá Suzuki, že")! :D . Ne, náhodou je to dobrá škola, člověk už je za ten prvn rok sám se sebou spokojený, že furt žije a jak "to má v rukách". A pak frnk, frnk předjede ho sifon s babou a v druhé zatáčce už ho ani nevidí. Takže ocas pokorně mezi nohy a zase od začátku :D
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » úte srp 05, 2008 12:38:32

:lol: :lol: :lol:
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

GS

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 13:22:51

Tak GS 500 E byla taktéž moje první silnější motorka hned po jawě 350. Nebylo to špatný vozítko, ale brzo to omrzelo, žádnej výkon ani krouťák, ale naprosto bezúdržbovej stroj a s vykuchlým vejfukem ten dvouvál měl zvuk jako čopřík.... Na pneumatikách skoro 15 tis km, žádná váha, super na začátek...
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » úte srp 05, 2008 17:06:04

Rex je doma :) Kupec nepřijel, protože koupil 12ku, takže se máte těšit na "novýho" rexaře z kawaklubu. Jsem zvědavej jakýho koupil. Trošku mě to zklamalo, ale aspoň dodržím slib a koupím Ixila, takže jsem pořád rád že zůstal :wink: A ještě víc ho vyleštím :)
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » úte srp 05, 2008 17:12:59

Jo a neserte mě s tím držením se na vyjížďkách. Já jsem názoru, že ať si každej jede podle svýho a nesnaží se dohánět jezdce před sebou. Ještě mám před očima ten sobotní pád na vyjížďce z Jedovnic. A Marty mě taky sere, že ujel z Jedovnic před slíbeným soudem. Asi se lekl těch zaparkovanejch rexů (pokuď se nepletu tak 10 kousků + 1 Zephyr) :twisted:
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » úte srp 05, 2008 17:20:48

Souhlasim - pokud jsem pomalejsi - jedu si svoje a ti co maj "na vic" tak si me predjedou a jestli ne tak zas tak dobry nejsou...
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

zrx

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 18:02:35

Už mlčím o držení se někoho. Jsem moc rád, že doktor zůstává u ZRX. Mrzelo by mě kdyby se tak pěkné REX jako má doktor prodal tak levno...
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » úte srp 05, 2008 19:18:08

No, tak nám teda Dane už prozraď,co máš (nebo jsi měl) za lubem?

Zůstat jen u Zephyra?
Nebo dvanáctku do párečku?
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » úte srp 05, 2008 20:41:02

DoktorZRX píše:Jo a neserte mě s tím držením se na vyjížďkách. Já jsem názoru, že ať si každej jede podle svýho a nesnaží se dohánět jezdce před sebou. Ještě mám před očima ten sobotní pád na vyjížďce z Jedovnic. A Marty mě taky sere, že ujel z Jedovnic před slíbeným soudem. Asi se lekl těch zaparkovanejch rexů (pokuď se nepletu tak 10 kousků + 1 Zephyr) :twisted:
musel jsem kamarade musel...fakt nebylo zbliti :D axpedovano muselo byt v pondeli rano v 6 a to bych nestihl kdybych zustal....a ty vis kamarade ze strach nemam...byt postizen mam pro strach udelano...zivot me naucil :wink: na mlynkach to proberem....
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Zamčeno