ZRX II

Modely, testy, zkušenosti
Zamčeno
Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

zrx

Příspěvek od ZRX 1984 » pon srp 04, 2008 22:44:43

V pohodě, byla to moje chyba, že jsem víc nekoukal. Jsem tak nějak zvyklej na vyjížďky na motosrazech a tam se moc nepředjíždí. Chápu tvoji situaci. Překvapilo mě ža ten bawor jde tak pěkně do zatáček. Má to vůbec nějaké chyby ten stroj z NDR. A ty Márty se mi nevysmívej. Rexe mám teprve od jara, až na něm najedu tolik co KanX třeba budu jezdit jako on. Kdežto Ty budeš z toho lehátka jako začátečník. Schovat se za kapoty to umí každej. Ikdyž věřím, že ty tvoje přaskáče vyčnívají a zavazejí. Já od jara najeto cca 2 tis km na ZRX a dostal jsem se na 1 cm od kraje pneu a věřím, že se to bude zlepšovat. Seky
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: zrx

Příspěvek od Elvis. » pon srp 04, 2008 23:42:21

ZRX 1984 píše:V pohodě, byla to moje chyba, že jsem víc nekoukal. Jsem tak nějak zvyklej na vyjížďky na motosrazech a tam se moc nepředjíždí. Chápu tvoji situaci. Překvapilo mě ža ten bawor jde tak pěkně do zatáček. Má to vůbec nějaké chyby ten stroj z NDR. A ty Márty se mi nevysmívej. Rexe mám teprve od jara, až na něm najedu tolik co KanX třeba budu jezdit jako on. Kdežto Ty budeš z toho lehátka jako začátečník. Schovat se za kapoty to umí každej. Ikdyž věřím, že ty tvoje přaskáče vyčnívají a zavazejí. Já od jara najeto cca 2 tis km na ZRX a dostal jsem se na 1 cm od kraje pneu a věřím, že se to bude zlepšovat. Seky
kliiiiiiiiiid.... marty je jen rypak :-) Toho si nevsimej... do me taky reje porad staroba jedna :-D PS:To ze si zacatecnik nikomu neva a predjizdet v kolone se opravdu pokud mozno nema, ale vim jak dobre KanX jezdi a urco te nechtel lekat a chtel se jen svezt. V klidku si dal jezdi svoji a nedej na rejpaly. Dycky je nejdulezitejsi dojet domu celej :wink: A pokud ma k tomu clovek jeste ten blazenej pocit z pekny projizdky, tak je to presne to, proc to jezdeni v jedny stope delame
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

ZRX

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 08:25:35

4 Elvis. Dík za podporu. Já nic KanXoj nevyčítám, jen jsem mu psal, že jsem se leknul. Mártyho neřeším, jen jsem chtěl aby to tady nestálo. Jsem zvědavej co mi odpoví. Ďoubal jeden....
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: zrx

Příspěvek od MARTY » úte srp 05, 2008 09:09:09

A ty Márty se mi nevysmívej. Rexe mám teprve od jara, až na něm najedu tolik co KanX třeba budu jezdit jako on. Kdežto Ty budeš z toho lehátka jako začátečník. Schovat se za kapoty to umí každej. Ikdyž věřím, že ty tvoje přaskáče vyčnívají a zavazejí. Já od jara najeto cca 2 tis km na ZRX a dostal jsem se na 1 cm od kraje pneu a věřím, že se to bude zlepšovat. Seky[/quote]

majiteli rexe.... vez ze muj prispevek byl jen na kankxe a s nim jsme si to uz vyrikali....jsem si naprosto jist ze uz brzy ti budu koukat jen zdaleka na zada....ciliz jak pise vyse elvis...ne ne nerejpu....nebyl duvod ...nebylo proc...tim padem nechapu proc se otiras o me praskace ???ja ani nevim cos jsi mel na sobe a ty uz me mas presteneho...prave od bot...a to je prave duvod proc jsem si je koupil...ale ok zamerim se na tebe solo a nenapadne budu sledovat jak mi ujizdis a ujizdis a ujizdis a budu mit jen velkou radost z tveho umu. :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: ZRX

Příspěvek od MARTY » úte srp 05, 2008 09:16:03

ZRX 1984 píše:4 Elvis. Dík za podporu. Já nic KanXoj nevyčítám, jen jsem mu psal, že jsem se leknul. Mártyho neřeším, jen jsem chtěl aby to tady nestálo. Jsem zvědavej co mi odpoví. Ďoubal jeden....
myslim ze jako zacatecnika te nikdo nezesmesnoval ani nechtel ohrozit....leknout ses mohl ale ja si taky dovolim napsat ze sledovat co se deje za tebou je vic nez nutne..a kdyz jedes jako prvni o to vic...vedes tak musis mit prehled...vim o jake misto slo...tam to trosku znam tak jsem se trhl a trosku chtel projet svizneji...ale jen malo...za chvili budes o 100% lepsi...jel jsi prvni jestli se nemylim.....a ja konkretne te objizdel aspon dva metry daleko od tebe :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

4 Marty

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 09:27:21

Já jel až za Kingem, řekl bych tak pátej v řadě. Neotírám se o tebe Márty jen jsem myslel že ten smajlík vystrkující zadek byl pro mě, tak si to přeci nemůžu nechat líbit. Ty jsi mě opravdu nepředjížděl, zaprvé bych se nedal a za druhé jsi byl hodně ve předu a tu tvoji střelu dojed by znamenalo odložit přítelku a kufr někde a vyrazit na sprint. Jinak mě už musíš znát ze Skalky, ale věřím že nové pomalé tváře se pamatují špatně. Pravda je ta že já si na motorku jezdím odpočnout od běžného stresového života, ale to asi každej. Nesnáším, když jedu vyjížďku a cítím, že už je to na mne moc velká pila a pak dorazím domů a nadávám si jakej jsem idiot, že jsem jel tak jak jsem jel. Sorry Márty, ale podle těch tvých botek si tě pamatuju ze Skalky a když jsem Tě viděl na obědě, tak jsem si na to hned vzpoměl....
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » úte srp 05, 2008 09:47:09

:lol: Dobře Seky ,nedej se!!

Ty máš dost času datlovat do PC ,co?? :shock:

Jinak mě Kanxs taky povídal,že jezdím jako z hnojem a brzdil jsem jeho i Blanku.My ve dvou s kufrem a oni každej sólo...Blanka se ho drží jako klíště a mají snad plyn dálkově propojenej. :lol:
Ano,jsem pomalej a na plnej čáře jako oni jsem předjíždět odmítl...

I když zadní gumu už začínám mít úplně do kraje...

Můj názor je - s nikým nesoutěžit a nikomu se nesnažit nějak honem vyrovnat-to smrdí průserem,stačí malá chybka a je vymalováno,to ví každej...
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4460
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » úte srp 05, 2008 09:49:22

milda píše:...Jinak mě Kanxs taky povídal,že jezdím jako z hnojem...
...komu ne...?! :lol:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9306
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » úte srp 05, 2008 10:09:29

chlapi, neserte me... nikomu nikde nerikam ze jezdi jako s hnojem, tak klidek, jo :twisted: Jezdete si kazdej jak chcete, ja si taky jezdim jak chci :wink:

to milda: ...a k tem plnejm caram je to asi tak... ze u nas je maluji totalni idioti :!: :!: :!: vyjedes ze zatacky, tam 300m rovina ale plna je ze zatacky a jeste dalsich 100m na te rovine, no proste kokoti. Ja predjizdim vsude kde vidim a take podle toho co se tam deje, kdyz je cara prerusovana tak to pro me rozhodne neznamena ted predjizdej, proste kdyz tam nevidim, treba pres auto prede mnou, tak tam nejedu!!! i kdyby byla 100x prerusovana a naopak, kdyz je plna a je videt, tak proc bych se mel smrdet, ze?

JO A VEMTE SI NA PASKAL UZ ZASE NEKOHO JINEHO, JO? NEBO VAS UZ NEBUDU MIT RAD :wink: :D
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » úte srp 05, 2008 10:11:43

tak sem sem jsem se dostat nechtel nechtel...kua nechci resit kdo a jak jezdi...jezdim na co mam...nikoho nikam jsem nikdy nehnal...nechces klopit nedelej to...tohle bych opracdu resit nechtel...sam mam ikdyz z velmi pomale rychlosti ale velke nepozornosti nadosmrti zramovane obe nohy tak vim o cem mluvim... :wink: :wink: je faklt ze pokud se jede nekde vyletove piano me zx to uplne nesvedci.....rad se svezu trosku svizne ale protoze to neumim tak v ramci moznosti...klidne poodjedu ale na prvnim miste kde neni jasne kam se pojede cekam...nikoho za sebou na provaze nemama a jsou v ckc strelci ktrerych se ani nesnazim drzet bo na ne nemam...
od tohohle tematu davam ruce pryc aj se svyma lyzakama.....
apropo zrx 1984 bez urazky nez se naucis jezdit jako blazen kankx myslim ze to bude jeste dlouho trvat.....on opravdu umi a je to jeden z tech kterych se drzet je tezke....
:wink: :wink:
ale o tom to neni...pokec a dobre jidlo s kamarady je nemene dobre....uz se tesim na Skalku :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » úte srp 05, 2008 10:23:13

uz se perou, uz se perou :lol:

Ale me si teda rikal, ze jezdim jak s hnojem taky KanXi, tak nekecej :-D

Ale ja tu debatu chtel ukoncit a ne ji takhle rozvirit.... no nic... tak treba priste to dopadne jinak :-D
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » úte srp 05, 2008 10:24:11

Já myslím,že všeobecná pohoda!!

Už se těším na mlýnky,když mi to teď nevyšlo...
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

ZRX

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 10:51:42

Já myslím, že když tady někdo něco píše tak se u toho báječně baví, proto to tady je. No a že je tam pár rejpanců, tak to je jen pro zpestření debaty a myslím, že to nikde nebere smrtelně vážně. Nemám proti nikomu nic. Jak píše Milda všeobecná pohoda... Jen se těším až jednou budu mít nasbírané zkušenosti jako zkušení piloti z CKC. Jo jinak netušíte jestli má Doktor prodáného ZRX, jen by mě to zajímalo. Jo Mildo máš pravdu já mám přes prázniny vokurkovou sezónu, tkaže celé dny na webu a takový do dodělávání těch malej štěků, aby se to po prázdnínách a po dovolených mohlo pořádně rozjet, takže píšu sem....
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

vodorovné dopravní značení

Příspěvek od ZRX 1984 » úte srp 05, 2008 11:01:05

Ještě KanXi. Trošku úplně vzdáleně dělám do dopravního značení a bezpečnosti silničního provozu a ty čáry tam jsou plný pro to, že z auta třeba není taková viditelnost a auto nemá takovou akceleraci aby to bylo bezpečné tam přejíždět a než se začne malovat na zem, tak se spousta času stráví na projektování těhlech čar a věř mi, že nad tím sedí tým zkušených odborníků. Bohužel ať chcemem nebo ne, tak ty auta s námi na cestách budou i s náklaďákama, cyklistama, bruslařema, chodcema. A věř mi, že pár nehod jsem viděl na videích a nic moc, třeba motorkář v pravotočivé zatáčce naprosto se zavírající v kopci, takže naprosto na slepo jedeš tu zatáčku a za tou zatáčkou trojúhelník a děda tam na škodě 120 měnil kolo, protože měl píchlo a už to nešlo dál, myslíš že stinul zbrzdit? Trefil tu škodovku tak blbě že proletěl autem ale hlava zůstala na střeše. Neměřili mu 90 Km/h. Takových věcí jsem viděl. Já vím, že nad tím nesmý člověk moc přemejšlet, protože by jinak nevylezl z baráku, ale takovou přesně zatáčku jsme tam v sobotu měli ještě před jeskyněma opravdu jsem si to tam připomněl.
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4460
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRX

Příspěvek od Ladis » úte srp 05, 2008 11:20:06

ZRX 1984 píše:...Jo jinak netušíte jestli má Doktor prodáného ZRX, jen by mě to zajímalo...
Tuším, že v pátek v Jedůvkách říkal, že v neděli jde pan Rex z domu, jestli to dopadlo nevím... :dontknow:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Zamčeno