BATŮŽČÍ FORUM

Opravdu o všem - od špendlíku po lokomotivu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » pon lis 02, 2009 21:31:49

Par obycejnych, ale dobrych jidel:
http://elvistecka.rajce.idnes.cz/09_06_06/
Troska inspirace i radosti pro oko z nasi zahradky :-D
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
kawasan
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 997
Registrován: pon kvě 25, 2009 19:54:18
Bydliště: Opočno

Příspěvek od kawasan » pon lis 02, 2009 22:52:09

Majdinka píše:Tak co budem vařit?
Já už včera nevěděla co, tak jsem pekla žemlovku. Ale slanou. Místo jablek tvarohu a rozinek, sálám, niva, cibule, česnek, sýr cihla, šunka ..(čili co lednice a mražák daly), okořenila a supééér. Akorát tý cibule a česneku tam bylo asi moc. Chuti to nevadilo, ovšem ty vedlejší efekty... :wink: :roll:
Kdo jí cibuli k tomu nechodí lékař,kdo jí česnek k tomu nechodí NIKDO :!: :!: :!: :!:
ZX9R ninja - macíček

Uživatelský avatar
kawasan
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 997
Registrován: pon kvě 25, 2009 19:54:18
Bydliště: Opočno

Příspěvek od kawasan » pon lis 02, 2009 23:09:09

Majdinka píše:Tak co budem vařit?
Já už včera nevěděla co, tak jsem pekla žemlovku. Ale slanou. Místo jablek tvarohu a rozinek, sálám, niva, cibule, česnek, sýr cihla, šunka ..(čili co lednice a mražák daly), okořenila a supééér. Akorát tý cibule a česneku tam bylo asi moc. Chuti to nevadilo, ovšem ty vedlejší efekty... :wink: :roll:
A co takhle kuřátko po indicku light,už jsi to jedla? :tongue3: :occasion6:: :tonqe:
ZX9R ninja - macíček

Uživatelský avatar
Majdinka
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 550
Registrován: čtv říj 02, 2008 21:30:17
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Majdinka » úte lis 03, 2009 07:26:05

Elvis. píše:Par obycejnych, ale dobrych jidel:
http://elvistecka.rajce.idnes.cz/09_06_06/
Troska inspirace i radosti pro oko z nasi zahradky :-D
K objednání... já myslela, že normálně kliknu a oni mi to hned přinesou a nějak mi asi zlobí PC, nikdo nejde...!!!!! :!:

Ani s kuřetem po indicku. Co to je? Blbina nebo mňamka? :lol:
Majdinka ER-5
život je snění a sny se občas plní

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9172
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od ZRX 1984 » úte lis 03, 2009 08:49:08

Kuře bych zkusil ala Mišák, jen možná maličko našpekovat prsíčka a péct a péct péct, A každopádně před finišem pomazat medem a to se dá jíst bez přílohy...
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » úte lis 03, 2009 09:40:55

ja tam teda zadny kure nevidim :-) jedinej hrabak tam je tenhle: http://elvistecka.rajce.idnes.cz/09_06_06/#P1040126.JPG
a to je prosim kachnicka. Protoze jsme jen dva, koupili jsme kachni prsa a opekli si je takhle pekne.

Klikaci to bohuzel taky neni... i kdyz by to bylo dobry :-)
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Majdinka
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 550
Registrován: čtv říj 02, 2008 21:30:17
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Majdinka » úte lis 03, 2009 11:34:44

Kuře nabízel Kawasan.
A klikací, jídla, čoveče, taková vanilková zmrzlina sypaná oříšky s griliášem...mňam. Takových IT borců tu jde a tohle nikdo nevymyslí?! :lol:
Majdinka ER-5
život je snění a sny se občas plní

Uživatelský avatar
kawasan
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 997
Registrován: pon kvě 25, 2009 19:54:18
Bydliště: Opočno

Příspěvek od kawasan » úte lis 03, 2009 23:36:39

Majdinka píše:Kuře nabízel Kawasan.
A klikací, jídla, čoveče, taková vanilková zmrzlina sypaná oříšky s griliášem...mňam. Takových IT borců tu jde a tohle nikdo nevymyslí?! :lol:
Podle původního recepisu to je dost tučné takže jsem provedl malý facelift.Suroviny:1balíček kuř.prs nakrájených nakrájených na menší kousky,2větší cibule na drobno,olej,sůl,pepř,kari,1větší jablko nna plátky,2banány,sojová omáčka,čtvrt litru mléka,citron.A nyní na rozpáleném oleji orestovat nakr.cibuli po chvilce i kuř.maso,osolit,opepřit(opatrně),přidat kari(může být i víc-podle chuti),přelít zředěnou sojovou omáčkou(do čtvrtlitr.hrníčku 4 pol.lžíce sojovky dolít do tří čtvrtin hrníčku vodou),přidat nakrájené jablko a banán na plátky,chvíli vaříme a za občasného míchání podlijeme mlékem,znovu chvíli vaříme až se ovoce rozpustí a zahustí omáčku,na závěr dochutíme pár kapkami citr.šťávy.Podáváme s rýží,mohou být ihranolky ,dá se i se špagetami,nouzově i s rohlíkem.Přeji dobré pochutnání.----- :director: :coffee2: :finga:
Naposledy upravil(a) kawasan dne úte pro 08, 2009 19:11:23, celkem upraveno 2 x.
ZX9R ninja - macíček

Uživatelský avatar
Majdinka
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 550
Registrován: čtv říj 02, 2008 21:30:17
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Majdinka » stř lis 04, 2009 07:31:22

kawasan píše:
Majdinka píše:Kuře nabízel Kawasan.
A klikací, jídla, čoveče, taková vanilková zmrzlina sypaná oříšky s griliášem...mňam. Takových IT borců tu jde a tohle nikdo nevymyslí?! :lol:
Podle původního recepisu to je dost tučné takže jsem provedl malý facelift.Suroviny:1balíček kuř.prs nakrájených nakrájených na menší kousky,2větší cibule na drobno,olej,sůl,pepř,kari,1větší jablko nna plátky,2banány,sojová omáčka,čtvrt litru mléka,citron.A nyní na rozpáleném oleji orestovat nakr.cibuli po chvilce i kuř.maso,osolit,opepřit(opatrně),přidat kari(může být i víc-podle chuti),přelít zředěnou sojovou omáčkou(do čtvrtlitr.hrníčku 4 pol.lžíce sojovky dolít do tří čtvrtin hrníčku vodou),přidat nakrájené jablko a banán na plátky,chvíli vaříme a za občasného míchání podlijeme mlékem,znovu chvíli vaříme,na závěr dochutíme pár kapkami citr.šťávy.Podáváme s rýží,mohou být ihranolky ,dá se i se špagetami,nouzově i s rohlíkem.Přeji dobré pochutnání.Případné upřesňující dotazy mohou být zodpovězeny na tel.724240896----- :director: :coffee2: :finga:
Čoveče, to vypadá, že je to rychle. Sice nejím banány :x ale ty naházím někomu do talíře. Jen se zeptátm, ta omáčka (voda+sojovka+mléko) zůstane řidká nebo solamyl na zahuštění nebo to necháš vysmahnout?
Majdinka ER-5
život je snění a sny se občas plní

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9172
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od ZRX 1984 » stř lis 04, 2009 08:32:30

Ježíš marjá, taková omáčky by mě zabila, tolik zdravích věcí...Jdu posnídat jitrnici. Sice z kantýny, ale aspoň něco....
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
kawasan
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 997
Registrován: pon kvě 25, 2009 19:54:18
Bydliště: Opočno

Příspěvek od kawasan » stř lis 04, 2009 20:30:08

Majdinka píše:
kawasan píše:
Majdinka píše:Kuře nabízel Kawasan.
A klikací, jídla, čoveče, taková vanilková zmrzlina sypaná oříšky s griliášem...mňam. Takových IT borců tu jde a tohle nikdo nevymyslí?! :lol:
Podle původního recepisu to je dost tučné takže jsem provedl malý facelift.Suroviny:1balíček kuř.prs nakrájených nakrájených na menší kousky,2větší cibule na drobno,olej,sůl,pepř,kari,1větší jablko nna plátky,2banány,sojová omáčka,čtvrt litru mléka,citron.A nyní na rozpáleném oleji orestovat nakr.cibuli po chvilce i kuř.maso,osolit,opepřit(opatrně),přidat kari(může být i víc-podle chuti),přelít zředěnou sojovou omáčkou(do čtvrtlitr.hrníčku 4 pol.lžíce sojovky dolít do tří čtvrtin hrníčku vodou),přidat nakrájené jablko a banán na plátky,chvíli vaříme a za občasného míchání podlijeme mlékem,znovu chvíli vaříme,na závěr dochutíme pár kapkami citr.šťávy.Podáváme s rýží,mohou být ihranolky ,dá se i se špagetami,nouzově i s rohlíkem.Přeji dobré pochutnání.Případné upřesňující dotazy mohou být zodpovězeny na tel.724240896----- :director: :coffee2: :finga:
Čoveče, to vypadá, že je to rychle. Sice nejím banány :x ale ty naházím někomu do talíře. Jen se zeptátm, ta omáčka (voda+sojovka+mléko) zůstane řidká nebo solamyl na zahuštění nebo to necháš vysmahnout?
Se omlouvám,už jsem to do receptu doplnil.Takže prosím Tě žádný solamil nebo mouka!!!!!! omáčka se zahustí právě tím banánem a jablkem,které se během toho posledního vaření úplně rozpustí.Já to dělám podle oka a chuti a vždycky to vyšlo.Neboj se toho i kdyby se to napoprvé nepovedlo na sto%, tak podruhé to už bude špicáááá a všichni se budou oblizovat.Hlavně neházej banány do talířů, protože v omáčce nejsou vůbec cítit,cítíš kari.Kdyby byl problém máš tam tel. číslo-brnkni-poradím.Problémy ale nebudou. :rolleyes: :happy7: :hello2: :tonqe:
ZX9R ninja - macíček

Uživatelský avatar
Jana Kawa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5533
Registrován: ned úno 05, 2006 18:07:35
Bydliště: Vysoké Veselí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Kawa » stř lis 04, 2009 20:59:22

tu banánovou omáčku taky vyzkouším :roll:
Jana ZX6R 05
Život je jízda, jízda je život.
*62* CKC

Uživatelský avatar
kawasan
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 997
Registrován: pon kvě 25, 2009 19:54:18
Bydliště: Opočno

Příspěvek od kawasan » stř lis 04, 2009 21:45:37

Jana Kawa píše:tu banánovou omáčku taky vyzkouším :roll:
Nebudeš litovat. :roll: :P
ZX9R ninja - macíček

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » čtv lis 05, 2009 06:30:33

Žeby další námět na nedělní oběd? .... Sakra ale až další neděli, teď jsou u našich hody, tak bude Kačenka :twisted:

Uživatelský avatar
MICHALIS TSIOLAS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2138
Registrován: pon zář 25, 2006 07:34:48
Bydliště: Atheny

Příspěvek od MICHALIS TSIOLAS » čtv lis 05, 2009 07:03:09

Počkejte, až i já sem napíšu nějakou tu receptůru, to budete koukat :!: :twisted:
všechno je jinak! VN1500 DRIFTER '02 o τρελός
CKC#305

Odpovědět