ZRX II

Modely, testy, zkušenosti
Zamčeno
Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » sob srp 02, 2008 23:14:26

neco pro rexare, kteri umi anglicky: http://www.zrxocboard.com/board/index.php
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » ned srp 03, 2008 12:53:10

Samčus píše:letošní modely ZRX 1200 R - 2008


Obrázek cena 1.045.000,- Y
totok se me libi tuuuuze :-)
CKC # 594

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » ned srp 03, 2008 14:14:20

Moc hezká barevná kombinace, ale trošku mi to připomíná prodej Škoda auto v 90tých. Green line, Silver line, Red Line... žádná evoluce, jen barvičky :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » ned srp 03, 2008 14:31:53

lepsi nez kdyby to prekopali na nejakej paskvil.
Ale kardan to mit mohlo, to jo.
CKC # 594

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9306
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned srp 03, 2008 16:03:26

ZdrahyZX9R píše:Moc hezká barevná kombinace, ale trošku mi to připomíná prodej Škoda auto v 90tých. Green line, Silver line, Red Line... žádná evoluce, jen barvičky :wink:
...ber to tak ze neco tak dobreho se da tezko menit... aby to bylo jeste lepsi. Mrdku musej menit kazdej rok a stejne bude porad jen mrdkou ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » ned srp 03, 2008 16:23:14

jj, proto menej ob dva roky ninju?

ne, ted vazne, myslel jsem to podobne jako khanx, na rexovi je maloco zlepsovat
CKC # 594

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9306
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned srp 03, 2008 17:18:27

Dargas píše:jj, proto menej ob dva roky ninju?

ne, ted vazne, myslel jsem to podobne jako khanx, na rexovi je maloco zlepsovat
dal bych Japoncikum par uzitecnych TIPu... radialni brzdy s radialni pumpou, lepsi predni svetlo a k tomu treba zadek v LED, palubni pocitac a ukazatel rychlosti ;-) No a to je asi tak vse, na zbytku vcelku neni co menit (USD vidle leda ze jsou hezci, na funkci pridaji prd), strikacku at si nechaj radeji pohodove plynule pridavani nez skubani (problem je vsak posrane EURO :-( ), a dozadu tak maximalne 190ku gumu aby vypadal zezadu trochu mohutneji no a k te gume pridat jeste 20 koniku a je to :idea: kupuju si dalsiho :D
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » ned srp 03, 2008 17:41:38

no ty ledky nevim nevim, ale tak mozna jo
ale palubni pocitac bych zakazal...jedine klasika budiky! nebo aspon kelimky od nich.
Ikdyz je pravda, ze pokrok nezastavis...
CKC # 594

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9306
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned srp 03, 2008 18:08:53

Dargas píše:no ty ledky nevim nevim, ale tak mozna jo
ale palubni pocitac bych zakazal...jedine klasika budiky! nebo aspon kelimky od nich.
Ikdyz je pravda, ze pokrok nezastavis...
palubni pocitac je mysleno display mezi KLASICKYMI budiky treba misto palivomeru :idea: :!: :!: Jinak DIGITAL (tacho apod.) je hnus nejvetsiho kalibru, NEBRAT !!!
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Zubr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1082
Registrován: pon úno 06, 2006 17:20:28
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Zubr » ned srp 03, 2008 20:15:02

KankX píše:
ZdrahyZX9R píše:Moc hezká barevná kombinace, ale trošku mi to připomíná prodej Škoda auto v 90tých. Green line, Silver line, Red Line... žádná evoluce, jen barvičky :wink:
...ber to tak ze neco tak dobreho se da tezko menit... aby to bylo jeste lepsi. ;-)

No něco by mu však velmi prospělo, třeba obrácená vidle s radiálníma brzdičema v základu, to by nebylo špatný, okousaný kotouče v nové variaci a v Skový verzi, bych do něj šel taky :lol: .
NINJA ZX 9R 2000 červená na negativu zelená=kawakamufláž woe
CKC#068

Řečník z aragonitových jeskyní

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » ned srp 03, 2008 20:24:36

Dargas píše:
Samčus píše:letošní modely ZRX 1200 R - 2008


Obrázek cena 1.045.000,- Y
totok se me libi tuuuuze :-)
pekna masina...pekna...je to moc hezky stroj..hezky...trochu evoluce a byl by to skvely model roku 2008 ala EUROPE...... :wink:
jak kise kankx...jak pise...pokrok se neda uplne zastavit ani na klasic nake bikes....
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

ZRX

Příspěvek od ZRX 1984 » pon srp 04, 2008 11:30:52

Nazdárek bando. Tak snad můžem aspoň doufat, že kawasaki udělá Rexe pro evropský trh a že se do budoucna dostane do ČR. Jinak jsme chtěl napsat KanXovi, že jak nás tak trošku předjížděl v Jedovnicích, tak že jsem se pěkně lekl. Jedu tak nějak v bezpečný vzdálenosti od Kinga a jen omrkávám jak mu jdou pěkně zatáčky na kraj gumy a najednou kolem mě proletí ohromnej půl tunovej kolos od BMW. Byla to moje chybka to je jasný, ale King jel na mě docela z ostra a já měl za sebou holčinu co prvně seděla na ZRX jinak jen skútry atd. Takže jsem měl co dělat abych koukal na cestu. To jen tak do placu.
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » pon srp 04, 2008 11:46:52

KankX píše:
Dargas píše:no ty ledky nevim nevim, ale tak mozna jo
ale palubni pocitac bych zakazal...jedine klasika budiky! nebo aspon kelimky od nich.
Ikdyz je pravda, ze pokrok nezastavis...
palubni pocitac je mysleno display mezi KLASICKYMI budiky treba misto palivomeru :idea: :!: :!: Jinak DIGITAL (tacho apod.) je hnus nejvetsiho kalibru, NEBRAT !!!

ok,ok, tak to jo, nedorozumeni
CKC # 594

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9306
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRX

Příspěvek od KankX » pon srp 04, 2008 20:59:35

ZRX 1984 píše:Nazdárek bando. Tak snad můžem aspoň doufat, že kawasaki udělá Rexe pro evropský trh a že se do budoucna dostane do ČR. Jinak jsme chtěl napsat KanXovi, že jak nás tak trošku předjížděl v Jedovnicích, tak že jsem se pěkně lekl. Jedu tak nějak v bezpečný vzdálenosti od Kinga a jen omrkávám jak mu jdou pěkně zatáčky na kraj gumy a najednou kolem mě proletí ohromnej půl tunovej kolos od BMW. Byla to moje chybka to je jasný, ale King jel na mě docela z ostra a já měl za sebou holčinu co prvně seděla na ZRX jinak jen skútry atd. Takže jsem měl co dělat abych koukal na cestu. To jen tak do placu.
:shock: jo? :shock: ...tak to jsem nechtel, nekoho lekat :-( Ja jen hrozne nerad jezdim v peknych zatackach tak pomalu, to mam pak pocit ze jsem promrhal sanci si ty zatacky trochu uzit... a tak jsem se rozhodl ze pojedu dopredu abych se trochu projel. Ale nebylo to bezmyslenkovite, neboj daval jsem si velkeho bacha aby jste mi tam nekdo nevjel, vim ze takhle v kolone moc lidi dozadu nekouka a ja bych take moc nerad nejaky karambol :? (...jo a nema pul tuny ale pohych 317kg bez naplni :lol: )
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: ZRX

Příspěvek od MARTY » pon srp 04, 2008 21:05:28

KankX píše:
ZRX 1984 píše:Nazdárek bando. Tak snad můžem aspoň doufat, že kawasaki udělá Rexe pro evropský trh a že se do budoucna dostane do ČR. Jinak jsme chtěl napsat KanXovi, že jak nás tak trošku předjížděl v Jedovnicích, tak že jsem se pěkně lekl. Jedu tak nějak v bezpečný vzdálenosti od Kinga a jen omrkávám jak mu jdou pěkně zatáčky na kraj gumy a najednou kolem mě proletí ohromnej půl tunovej kolos od BMW. Byla to moje chybka to je jasný, ale King jel na mě docela z ostra a já měl za sebou holčinu co prvně seděla na ZRX jinak jen skútry atd. Takže jsem měl co dělat abych koukal na cestu. To jen tak do placu.
:shock: jo? :shock: ...tak to jsem nechtel, nekoho lekat :-( Ja jen hrozne nerad jezdim v peknych zatackach tak pomalu, to mam pak pocit ze jsem promrhal sanci si ty zatacky trochu uzit... a tak jsem se rozhodl ze pojedu dopredu abych se trochu projel. Ale nebylo to bezmyslenkovite, neboj daval jsem si velkeho bacha aby jste mi tam nekdo nevjel, vim ze takhle v kolone moc lidi dozadu nekouka a ja bych take moc nerad nejaky karambol :? (...jo a nema pul tuny ale pohych 317kg bez naplni :lol: )
:goodman: :butthead:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Zamčeno