Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Opravdu o všem - od špendlíku po lokomotivu
Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od KankX » stř kvě 04, 2011 12:28:54

Mesr píše:není to o tom ukázat všem naleštěnou motku a pak si na ní někde rozbít hubu, ale o tom sejít se s přáteli a zažít srandu, je to víkendový relax, po kterém můžeš říct - rád jsem vás viděl 8) 8)
ale jo, to vam nikdo nebere... jen mi prijde ze to do CKC tak uplne nepatri, taky jezdim s prateli lezt po horach, k tomu ale motorku a uz vubec Kawasaki fakt nepotrebuju, spis dat dohromady klub co bude obouvat stejne trekove boty ;-) Domluvte se s kamosi a vyrazte, oslovte mne a treba taky rad prijedu - AUTEM... tohle fakt neni sraz ani vyjizdka ktera by se nejak tykala CKC
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Zdrahy » stř kvě 04, 2011 12:53:35

Ne že bych úplně pobral lezení na horách v kombošce, anebo jak je to myšlený ? :lol:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Mesr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1130
Registrován: pát srp 15, 2008 15:29:41
Bydliště: Nymburk

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Mesr » stř kvě 04, 2011 13:07:55

Kankxi, Kankxi. To byl jen nástřel, vymyslet nějaký program pro 40 lidí, a nezavděčíš se všem, to přece víš. Já si nepředstavuji ckc sraz ujet ve štrůdlu motorek 100 kilometrů, pak večer tlachat o ničem a ožrat si držku, že ti druhý den bude blbě jako doktorovi. Ale bavit se. Kdo se bude chtít projít, ať jde, kdo se bude chtít projet, ať jede, kdo se nechce hnout z křesla, ať sedí na prdeli, stejně se večer sejdeme v kulturní místnosti, kde se rozvine diskuze všemi směry. Nikdo nikoho nenutí na 100 jarních kilometrů s turistickým klubem :D . Rokytnici jsem naplánoval sám a bez zkušeností, takže nemůže ode mě nikdo čekat tajný závod, anebo projížďku do Harachova, když to tam neznám, ale aspoň se snažím, aby byla změna :oops: :oops: :axe:
YAMAHA DRAGSTAR 650
-CKC 1208

Uživatelský avatar
Mesr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1130
Registrován: pát srp 15, 2008 15:29:41
Bydliště: Nymburk

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Mesr » stř kvě 04, 2011 13:11:41

Zdrahy píše:Ne že bych úplně pobral lezení na horách v kombošce, anebo jak je to myšlený ? :lol:
Zdrahy si zase dělá prdel, samozřejmě si k té kombožce vezmeš z domu aspoň jiný boty, ne? :lol: :lol: :lol: . Vážně, nic není dohodnuté, je to jen nápad se Sekym, nic víc :mrgreen:
YAMAHA DRAGSTAR 650
-CKC 1208

Uživatelský avatar
Jana Kawa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5533
Registrován: ned úno 05, 2006 18:07:35
Bydliště: Vysoké Veselí
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Jana Kawa » stř kvě 04, 2011 13:15:13

no a hlavně je to nápad na příští rok, letos je to o ježdění, jak se píše na první straně, letos nepochoduji, jsem líná :lol:
Jana ZX6R 05
Život je jízda, jízda je život.
*62* CKC

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9171
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od ZRX 1984 » stř kvě 04, 2011 13:21:34

Mesr píše:Kankxi, Kankxi. To byl jen nástřel, vymyslet nějaký program pro 40 lidí, a nezavděčíš se všem, to přece víš. Já si nepředstavuji ckc sraz ujet ve štrůdlu motorek 100 kilometrů, pak večer tlachat o ničem a ožrat si držku, že ti druhý den bude blbě jako doktorovi. Ale bavit se. Kdo se bude chtít projít, ať jde, kdo se bude chtít projet, ať jede, kdo se nechce hnout z křesla, ať sedí na prdeli, stejně se večer sejdeme v kulturní místnosti, kde se rozvine diskuze všemi směry. Nikdo nikoho nenutí na 100 jarních kilometrů s turistickým klubem :D . Rokytnici jsem naplánoval sám a bez zkušeností, takže nemůže ode mě nikdo čekat tajný závod, anebo projížďku do Harachova, když to tam neznám, ale aspoň se snažím, aby byla změna :oops: :oops: :axe:

Toto je celá a velká pravda, jak bych si to představoval. Možná by se mi líbilo se celou sobtu válet ve výřivce a nic nedělat, bo poslední dobou dělám 14 hodin denně a o víkendech jsem nějakej línej a unavenej...
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5502
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Tilda » stř kvě 04, 2011 13:32:10

Jana Kawa píše:no a hlavně je to nápad na příští rok, letos je to o ježdění, jak se píše na první straně, letos nepochoduji, jsem líná :lol:
jo vidim to stejne, sraz ktery bude spojeny s vysokohorskou turou snad radsi vynecham a nebo si misto toho dam solo vyjizdku po okoli :D
ZRX1200R
ZRX1000RR
KX250F

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Uživatelský avatar
Mesr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1130
Registrován: pát srp 15, 2008 15:29:41
Bydliště: Nymburk

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Mesr » stř kvě 04, 2011 13:33:48

Seky, není nic lehčího, než si tu vířivku domluvit s majitelkou. Až ji budu volat 18.5. večer konečné stavy lidí, tak jí řeknu, aby s tou vířivkou, která tam je asi pro 6 lidí počítala na sobotu a spustila ohřev vody, hned vedle je bazén, ale se studenou vodou, ten necháme jen a jen Kubovi :lol: :lol: , on je ten švéd z Brna a má vodu rád :D
YAMAHA DRAGSTAR 650
-CKC 1208

Uživatelský avatar
Mesr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1130
Registrován: pát srp 15, 2008 15:29:41
Bydliště: Nymburk

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Mesr » stř kvě 04, 2011 13:41:40

Tilda píše:
Jana Kawa píše:no a hlavně je to nápad na příští rok, letos je to o ježdění, jak se píše na první straně, letos nepochoduji, jsem líná :lol:
jo vidim to stejne, sraz ktery bude spojeny s vysokohorskou turou snad radsi vynecham a nebo si misto toho dam solo vyjizdku po okoli :D
u tebe Tildo bych to taky ani netipoval, vždyť se nikam chodit nemusí, dáme si třeba šachy, nebo mariáš :lol: :lol: , berte to všechno s rezervou, ať mě zase někdo nechytá za slovo, jako definitivní rozhodnutí :wink:
YAMAHA DRAGSTAR 650
-CKC 1208

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od KankX » stř kvě 04, 2011 13:50:31

vis ono kdyz je takovej program se pak nemuzeme divit ze to spoustu lidi treba i odradi... hlavne ty co maji motorky radi a radi se na nich svezou, pak jsou tu samozrejme ty co maji motorku jen proto aby byli IN, ty na ni muzou prijet a ukazat ze ji maji a pak vesele slapat ;-) Take mozna proto si pak kazdy jezdi sam a nikam se nehrne, kor kdyz je hezky... pak to pro nekoho muze byt samozrejme i "zabitej" vikend...

Nic nikomu nevycitam ani nerikam ze to dela spatne, jen treba ja na vychazky musim s rodinou a pak znovu na srazu??? fakt nechci :-D Myslim si ze CKC AKCE BY MELI SMRDET predevsim BENZINEM, predpokladam ze to je to co lidi kolem CKC (Kawasaki) spojuje, to je ten spolecnej jmenovatel a ne peceni buchet... ikdyz verim ze se mezi nami najdou taci co je bude spojovat i to peceni buchet, ale neni to ta nase hlavni napln :idea:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Mesr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1130
Registrován: pát srp 15, 2008 15:29:41
Bydliště: Nymburk

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Mesr » stř kvě 04, 2011 13:59:07

hmmmm, asi máš pravdu, už to dál nebudu rozmazávat :shock:
YAMAHA DRAGSTAR 650
-CKC 1208

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9171
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od ZRX 1984 » stř kvě 04, 2011 14:42:08

A já to rozmáznu

Já osobně mám problém na každé motorkářské akci se zbytkáčem a radši se půjdu projít abych si pak zase a znovu nevyčítal: Vole lezeš na to s dvojkou pod kůží, jen kvůli tomu, že pár nadšenců se jde projet :-) Jo stejně jim nestíháš a ještě riskuješ papíry.

každopádně budu pořádat sraz s tím, že tam bude jedna z atrakcí vycházka na Kraličák kdo chce ať jde, kdo nechce bude mít naplánovanou vyjížďku s nějakou atrakcí.....

Jinak mě taky pěkně štve, že jen jezdím autem a na motorce a pořád se jako nehejbu.

Motku mám proto, že je to pro mě čistírna hlavy a je to pro mě kus života, kterej je prostě kusem mé osoby a jezdím rád a baví mě to, ale rád na motorce někam dojedu a tam pobudu a už nemusím tam popojíždět.
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od KankX » stř kvě 04, 2011 15:14:39

Seky, kdyz s tebou je to tezke... ty chlastas a pak zase "zavidis" :lol: :lol: :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9171
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od ZRX 1984 » stř kvě 04, 2011 15:35:03

To víš chci stihnout všechno :-) ALe čím jsem starší tím víc si uvědomuju, že to nejde všechno porvat..:-(
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Jana Kawa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5533
Registrován: ned úno 05, 2006 18:07:35
Bydliště: Vysoké Veselí
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný termín na sraz okolí kralického Sněžníku

Příspěvek od Jana Kawa » stř kvě 04, 2011 15:38:07

a to ještě nemá děti :D :D to bude teprve fofr
Jana ZX6R 05
Život je jízda, jízda je život.
*62* CKC

Odpovědět