kolik letos date km? !!!!sledujte edit strany 1 !!!!navrh

Aneb tady už se nedá přispívat ale jenom hledat.
Zamčeno
Uživatelský avatar
ivanversys
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 637
Registrován: úte zář 16, 2008 10:32:47
Bydliště: Frýdlant n.O.

Re:

Příspěvek od ivanversys » pát led 07, 2011 13:13:25

Z. píše:
MARTY píše:ok ok kamaradi jen piste...delam si malej itinerar koho rad navstivim a pak se projedem treba kolem jeho komina nebo zpet treba ke me na gril :D
jak pise malojezdici Z. jen houst jen houst :D
Já ti dám málo jezdící Z. ! :twisted: Ku.va copak možu zato, že jsem loni malinkato uklouzl a přišel o dva měsíce ježdění. Já vím můžu. :lol:

Zede, že si uklouzl tak za to můžeš a to tě neopravňuje to potom nedohnat :D . Já sebou taky
praštil a to jsem měl nemocenskou 5 měsíců a jěště jsem stil cca 6500 km dohnat.
Márty já letos tipuju hóódně :D ( Irsko, Norsko, Romania, pár závodu různě po republice akorát
okolokomínovky mě nebaví, tak na tom budu stratný.)Snad jěště vleze Ukrajina, hyn sa ukáže
Green Versys, v garáži ho mít měl bys. # 1028

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4371
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Re:

Příspěvek od Honza-Zed » pát led 07, 2011 13:58:22

Elvis. píše:ja vubec nevim kolik letos najezdim, ale dovolenou uz mam vymyslenou autem a jinak bych rad najel aspon neco vic jak loni (cca 1500km), coz snad nebude nic slozityho. Teda pokud aspon obcas vytahnu toho veteranistu s rexem a pokud mu nebude vadit jezdit s nekym, kdo ma zakrytej motor, malo mu to rve a obcas na tom neco steloval :-P :-D Ale na dubou nejedu! :-D

Veteranista prekousne tveho zakryteho Spidu, z ktereho porad neco tece a upadavaji mu dily. :D :lol:
Rekni mi, kolikrat jsme byli v minulem roce na Dube a celkove na vylete? Existuji mnohem lepsi cesty, nez Duba. Ma posledni jizda v minulem roce s Tildou a Banditakem byla perfektni.
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Re:

Příspěvek od SumavaCZ » pát led 07, 2011 14:56:47

MARTY píše:
SumavaCZ píše:Zatim jsem každej rok najel přes 12000Km, tak bych v tom rád pokračoval.
no my se nekde po republice na Beton potkame...toho se nebojim...
a max na tri hodky...bo pak uz zase budes valit dom...smutnej ...my vime ..my dva jo :wink: :wink: :wink: :wink:
No, no. :finga:
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Elvis. » pát led 07, 2011 19:40:32

Honza-Zed píše:
Elvis. píše:ja vubec nevim kolik letos najezdim, ale dovolenou uz mam vymyslenou autem a jinak bych rad najel aspon neco vic jak loni (cca 1500km), coz snad nebude nic slozityho. Teda pokud aspon obcas vytahnu toho veteranistu s rexem a pokud mu nebude vadit jezdit s nekym, kdo ma zakrytej motor, malo mu to rve a obcas na tom neco steloval :-P :-D Ale na dubou nejedu! :-D

Veteranista prekousne tveho zakryteho Spidu, z ktereho porad neco tece a upadavaji mu dily. :D :lol:
Rekni mi, kolikrat jsme byli v minulem roce na Dube a celkove na vylete? Existuji mnohem lepsi cesty, nez Duba. Ma posledni jizda v minulem roce s Tildou a Banditakem byla perfektni.
No jelikoz jsme nevyjeli ani jednou, tak si nemel sanci me tahat na dubou :-D Ale my neco vymyslime. Letos uz ti jako omluvenka, ze mas praci nebo musis byt se zenou nepomuze :twisted: :D
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: kolik letos date km?

Příspěvek od MARTY » pát led 07, 2011 20:03:10

ZRX 1984 píše:Taky doufám, že letos to bude lepší, zatím nic moc vyhlídky....
jak nic moc ???...nebrec kdyby za to stal..............Katapult....nemej obavy...zajezdime...
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: Re:

Příspěvek od MARTY » pát led 07, 2011 20:04:16

ivanversys píše:
Z. píše:
MARTY píše:ok ok kamaradi jen piste...delam si malej itinerar koho rad navstivim a pak se projedem treba kolem jeho komina nebo zpet treba ke me na gril :D
jak pise malojezdici Z. jen houst jen houst :D
Já ti dám málo jezdící Z. ! :twisted: Ku.va copak možu zato, že jsem loni malinkato uklouzl a přišel o dva měsíce ježdění. Já vím můžu. :lol:

Zede, že si uklouzl tak za to můžeš a to tě neopravňuje to potom nedohnat :D . Já sebou taky
praštil a to jsem měl nemocenskou 5 měsíců a jěště jsem stil cca 6500 km dohnat.
Márty já letos tipuju hóódně :D ( Irsko, Norsko, Romania, pár závodu různě po republice akorát
okolokomínovky mě nebaví, tak na tom budu stratný.)Snad jěště vleze Ukrajina, hyn sa ukáže
tak ja nejsem ONASSIS...na tohle nemam a dlouho mit nebudu...budu rad kdyz si zajezdim tu v nasi vlasti milovane :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: Re:

Příspěvek od MARTY » pát led 07, 2011 20:06:15

Elvis. píše:
Honza-Zed píše:
Elvis. píše:ja vubec nevim kolik letos najezdim, ale dovolenou uz mam vymyslenou autem a jinak bych rad najel aspon neco vic jak loni (cca 1500km), coz snad nebude nic slozityho. Teda pokud aspon obcas vytahnu toho veteranistu s rexem a pokud mu nebude vadit jezdit s nekym, kdo ma zakrytej motor, malo mu to rve a obcas na tom neco steloval :-P :-D Ale na dubou nejedu! :-D

Veteranista prekousne tveho zakryteho Spidu, z ktereho porad neco tece a upadavaji mu dily. :D :lol:
Rekni mi, kolikrat jsme byli v minulem roce na Dube a celkove na vylete? Existuji mnohem lepsi cesty, nez Duba. Ma posledni jizda v minulem roce s Tildou a Banditakem byla perfektni.
No jelikoz jsme nevyjeli ani jednou, tak si nemel sanci me tahat na dubou :-D Ale my neco vymyslime. Letos uz ti jako omluvenka, ze mas praci nebo musis byt se zenou nepomuze :twisted: :D
ELVIS TY SES VODROVNANEJ...ZAMILOVANEC PORACHANEC ..TY UZ JEZDIT NEBUDES....SPOLU SE NEPOTKAME... :D
Honza ten se pro praci posere i zaziva :D ten zase nezajezdi moc...jsem zaslechl ze pokud nebude mit na konte vKB 100 000 000 tak sere na masiny...i holky...
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Patrick
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 383
Registrován: pon kvě 25, 2009 22:52:49
Bydliště: Lužice J. Morava

Re: kolik letos date km?

Příspěvek od Patrick » pát led 07, 2011 20:10:35

Jenom aby nechcalo celé léto, to by bylo dojezděné. Loni to s tim počasím taky nebylo bůhvíco :(
Z 1000
CKC nr.1335

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: kolik letos date km?

Příspěvek od MARTY » pát led 07, 2011 20:11:31

Patrick píše:Jenom aby nechcalo celé léto, to by bylo dojezděné. Loni to s tim počasím taky nebylo bůhvíco :(
odpoved od admina tohoto vlakna...
HOVNO...
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik letos date km? !!!!sledujte edit strany 1 !!!!navr

Příspěvek od Elvis. » pát led 07, 2011 20:13:20

A ty si zase chytrej jak radio marty :-P
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: kolik letos date km? !!!!sledujte edit strany 1 !!!!navr

Příspěvek od MARTY » pát led 07, 2011 20:15:23

Elvis. píše:A ty si zase chytrej jak radio marty :-P
NECHAM SE RAD MILE PREKVAPIT A VIS SAM ZE PATRIS MEZI TY KTERE OPRAVDU RAD POTKAM...no tedy uvidime... :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od 666S999 » pát led 07, 2011 20:18:00

MICHALIS TSIOLAS píše:Snad co nejvíc, ne?! Minimálně hodně přes 10000, už jsem začal :!: :twisted: :lol:
Tak popíjím Metaxu, lahoda :lol: , ještě 4 měsíce a bude se jezdit taky...ale na Tvých 10T nemám!
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4371
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Re: Re:

Příspěvek od Honza-Zed » pát led 07, 2011 22:11:31

Elvis. píše:
Honza-Zed píše:
Elvis. píše:ja vubec nevim kolik letos najezdim, ale dovolenou uz mam vymyslenou autem a jinak bych rad najel aspon neco vic jak loni (cca 1500km), coz snad nebude nic slozityho. Teda pokud aspon obcas vytahnu toho veteranistu s rexem a pokud mu nebude vadit jezdit s nekym, kdo ma zakrytej motor, malo mu to rve a obcas na tom neco steloval :-P :-D Ale na dubou nejedu! :-D

Veteranista prekousne tveho zakryteho Spidu, z ktereho porad neco tece a upadavaji mu dily. :D :lol:
Rekni mi, kolikrat jsme byli v minulem roce na Dube a celkove na vylete? Existuji mnohem lepsi cesty, nez Duba. Ma posledni jizda v minulem roce s Tildou a Banditakem byla perfektni.
No jelikoz jsme nevyjeli ani jednou, tak si nemel sanci me tahat na dubou :-D Ale my neco vymyslime. Letos uz ti jako omluvenka, ze mas praci nebo musis byt se zenou nepomuze :twisted: :D
Ty tak kecas! Ty jsi zamilovanej a radeji jezdis na koniky a podobne akce, misto toho, aby jsme spolu obrousili slidery pod Jestedem...
A kdyz jsi nikam nejel, tak jses vymlouval ze Spida je rozbity...pritom mu dosel jenom benzin. :)
Pri nejhorsim muzem vyrazit do stromovky a pujcim ti kocar, at se taky projedes. :lol:

4 Marty: ne-ne, v CSOB. :)
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: kolik letos date km? !!!!sledujte edit strany 1 !!!!navr

Příspěvek od MARTY » sob led 08, 2011 09:16:29

Honzovi souhlas..csob je i muj kun a ze je elvis uplne mimo jsi odhalil ok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :butthead:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MICHALIS TSIOLAS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2138
Registrován: pon zář 25, 2006 07:34:48
Bydliště: Atheny

Re: Re:

Příspěvek od MICHALIS TSIOLAS » sob led 08, 2011 09:54:06

666S999 píše:
MICHALIS TSIOLAS píše:Snad co nejvíc, ne?! Minimálně hodně přes 10000, už jsem začal :!: :twisted: :lol:
Tak popíjím Metaxu, lahoda :lol: , ještě 4 měsíce a bude se jezdit taky...ale na Tvých 10T nemám!
Doufám, že si k ní přiváníš ve velké koňakové baňce, jinak to totiž nemá cenu. :wink:
všechno je jinak! VN1500 DRIFTER '02 o τρελός
CKC#305

Zamčeno