motard again

Modely, testy, zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » stř led 07, 2009 19:00:45

ted nechci psat jako zarytej odpurce aprilii, ale co sem se bavil s lidma, co jezdi supermoto, tak rikali, ze tenhle dvouval je hodne narocnej na servis... tj. casto neco odejde -v zavodnim pouziti. Ve srovnani s konkurenci. Souvisi to i s tim, ze v serii je to uzamceny na par koni a na plnej vykon se to da celkem snadno odemknout, ale i vyrobce v tu chvili snizuje rapidne zaruku. Nemluve o mojich zkusenostech s Ital servisama :roll:

Odvolavam co sem odvolal.. atd. melu sracky... ja myslel, ze mluvis o tom 2V pseudomotardu od aprilky :-D
Naposledy upravil(a) Elvis. dne stř led 07, 2009 19:05:20, celkem upraveno 1 x.
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Honzo

Příspěvek od Zdrahy » stř led 07, 2009 19:02:27

Hele taky už mám takovej pocit :lol: :lol:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » stř led 07, 2009 19:06:10

Elvis. píše:ted nechci psat jako zarytej odpurce aprilii, ale co sem se bavil s lidma, co jezdi supermoto, tak rikali, ze tenhle dvouval je hodne narocnej na servis... tj. casto neco odejde -v zavodnim pouziti. Ve srovnani s konkurenci. Souvisi to i s tim, ze v serii je to uzamceny na par koni a na plnej vykon se to da celkem snadno odemknout, ale i vyrobce v tu chvili snizuje rapidne zaruku. Nemluve o mojich zkusenostech s Ital servisama :roll:
Tvoje zkušenosti s Ital servisama v garáži nějakýho joudy bych tady vynechal :wink: od doby co má motorká novýho majitele a Aprilia servis jezdí jako brus a nejsou s ní žádný problémy... (teda kromě pádu na Dubí, ale to nebylo nic o motorce) :)
Já měl Alfu - všichni mi srali na hlavu, jak se se servisem zblázním a bylo to nejlepší auto co jsme kdy řídil a neměl jsem s nim ani se servisem problémy... ale to už jsem krutě OT, takže se jdu potrestat...
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » stř led 07, 2009 19:11:44

ty vole, zdrahy, kdyz me nekdo rekne, ze si v praze v autorizovanym servise ty italsky mrdky nechal menit volnobezku a pak se mu kvuli tomu rozesrala prevodovka a pak volam do brna, kde me reknou machri pres agusty aprilky atd. ze do toho mam vrazit 30 ale nezaruci me, ze to pomuze, tak to at dou s prominutim do riti. Jinak to ze jezdi je proto, ze sem do ni sehnal volnobezku za par kc. Dal tam origo vyfuk, ktery k ni mel, vymenil desky, o kterych sem ani nevedel ze sou ko a vymenil jednotku, ktera byla od nejakyho vyrobce vyfuku a jeste dojebana. Holt, kdyz mas kolem toho znamy, opravis cokoliv, ale musis vedet co.... nicmene to nemeni to, co slycham cas od casu od majitelu italmoto, ze kdyz proste talian nechce makat, tak ti obednanej dil neposle treba 3 mesice v sezone.... Ale ja se tu nehodlam hadat... vim ze musis mit pravdu :wink:
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » stř led 07, 2009 19:14:22

:lol: nemusím....
ale mám :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » stř led 07, 2009 19:15:21

vole :lol:
ale ja vetsi :P :twisted: :lol:
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » stř led 07, 2009 20:36:38

a co teda vyčíhat nějakého Aprilia Shiver 750 . Předváděčky se prodávají tuším za 160.000Kč, takže ojetý by možná k té 100 šel, problém, že je to nová motorka a ojetých jich moc nebude. Jinak jsem četl na ni recenzi a za ty prachy to má i takové ***inky jako různé palivové mapy atd.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř led 07, 2009 20:40:53

MMKS píše:a co teda vyčíhat nějakého Aprilia Shiver 750 . Předváděčky se prodávají tuším za 160.000Kč, takže ojetý by možná k té 100 šel, problém, že je to nová motorka a ojetých jich moc nebude. Jinak jsem četl na ni recenzi a za ty prachy to má i takové ***inky jako různé palivové mapy atd.
to si ale nemusi kupovat aprilii to muze zustat u Kawy a koupit si Z750... to uz mas totiz prast jak uhod
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř led 07, 2009 21:00:35

Blanka pokukuje po tomhle, tak hlavne aby si ji ho nevyfouk :wink:

Obrázek
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od GEORG » čtv led 08, 2009 17:43:00

MMKS píše:a co teda vyčíhat nějakého Aprilia Shiver 750 . Předváděčky se prodávají tuším za 160.000Kč, takže ojetý by možná k té 100 šel, problém, že je to nová motorka a ojetých jich moc nebude. Jinak jsem četl na ni recenzi a za ty prachy to má i takové ***inky jako různé palivové mapy atd.

to má Honza pravdu, že toto je už jak Z750 a to jsem už rozsekal :)
To DORSODURO je víc motard, pojatý trochu do naháče.

Nejhorší je, že s touto kategorií motorek nemám vůbec žádné zkušenosti.
A vidím, že praktické někdo z vás taky ne.

G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od GEORG » čtv led 08, 2009 17:45:05

Elvis. píše:ty vole, zdrahy, kdyz me nekdo rekne, ze si v praze v autorizovanym servise ty italsky mrdky nechal menit volnobezku a pak se mu kvuli tomu rozesrala prevodovka a pak volam do brna, kde me reknou machri pres agusty aprilky atd. ze do toho mam vrazit 30 ale nezaruci me, ze to pomuze, tak to at dou s prominutim do riti. Jinak to ze jezdi je proto, ze sem do ni sehnal volnobezku za par kc. Dal tam origo vyfuk, ktery k ni mel, vymenil desky, o kterych sem ani nevedel ze sou ko a vymenil jednotku, ktera byla od nejakyho vyrobce vyfuku a jeste dojebana. Holt, kdyz mas kolem toho znamy, opravis cokoliv, ale musis vedet co.... nicmene to nemeni to, co slycham cas od casu od majitelu italmoto, ze kdyz proste talian nechce makat, tak ti obednanej dil neposle treba 3 mesice v sezone.... Ale ja se tu nehodlam hadat... vim ze musis mit pravdu :wink:
Elvisi, tu tvoji anabázi s Italskou motorkou tady zná snad každý a je fakt, že přistupuješ k některým věcem ohledně motorky ( servisu a výběru dílů ) dost zajímavě. Já bych si třeba nikdy nedal na motorku použité brzdiče z nějaké zbořky a ještě jiné značky :)
G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od GEORG » čtv led 08, 2009 17:47:58

KankX píše:
GEORG píše:mám nového favorita, dnes sem na ní seděl.
Je to Aprilia SMV750DORSODURO.
Jediný problém je, že se nevyrábí moc dlouho, takže nebude asi z nejlevnějších :(
Co na to odborná porota ?
G.
hele Jirko, ja ti nejak prestavam rozumet :-( ...tak nejdriv nechces sporta, pak nechces nic univerzalniho a nakonec prijdes s Aprilii. Fakt jsem z toho trochu mimo, vzdyt ta Aprilia je zrovna motorka mimo jakoukoli zabavu, kterou jsi tady neustale propagoval. Je to vicemene Z750 s dvouvalcovym motorem... proste univerzalni motorka ktera umi vsechno a nic... skoro se mi vnucuje prirovnani k ZRX :D Mas tedy rovnou napsat ze chces motorku ktera se ti bude libit a pasovat ti k ruzovejm trenkam a je vyreseno.

já už tomu taky nerozumím, co máš z toho. To Dorsoduro mi prostě připadá tak motardově zaměřený naháč.
ale zase se budu opakovat, nikdo z vás na tom nejel, takže poznatky budou silně subjektivní.
G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » čtv led 08, 2009 17:52:24

no tak badej, bedej a vymyslej... zajdi pujc si, svez se a treba na to prijdes jestli motku nebo kabrio ;-) :-D (na obojim fouka :-))
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » čtv led 08, 2009 18:02:41

No většina z nás na těhle motardech nikdy neseděla, možná že se ptáš na špatném foru :wink:
Situace se opakuje, budeš tady půl zimy bádat a polovina lidí se zhádá o pičovinách a ty si nakonec stejně koupíš ZX6R :D
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » čtv led 08, 2009 18:18:51

jo ZX6R ale o Yamahy... aby tady ty lidi pekne nasral :wink: :lol: ...to je celej GEORG :D
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Odpovědět