MOTOSALON 2010

Opravdu o všem - od špendlíku po lokomotivu
Odpovědět
Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9303
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned bře 14, 2010 21:38:09

Maverick píše:
KankX píše:tohle jsou nejdebilenjsi kecy co jesem kdy cetl... kdyz jsem v Praze chodil na novinarsky den, tak jsem taky vsem nerikal jak je ta vystava uzasna a ze tam nebyla ani noha, kdyz vim jak to vypadalo o vikendu... a navic brat si na debilni vystavu, kde neni videt nic vic nez to co vidim bezne v krame nebo v garazi, dovolenou... muze jen idiot :evil: Proste a jednoduse ta vystava v Brne byla mnohem horsi a hur zorganizovana jak minule rocniky vystavy v Praze... srovnavam sobotu a sobotu :!:
Tak to tady je spoustu debilů jen ty seš nejchytřejší - ostatně jako vždy :roll:
ano jsem nastvanej a tak jsem volil silnejsi slova nez by se normalne hodila... urcite vis ze to nebylo mysleno az tak doslova :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel ZRX » ned bře 14, 2010 21:42:58

Maverick píše:
KankX píše:tohle jsou nejdebilenjsi kecy co jesem kdy cetl... kdyz jsem v Praze chodil na novinarsky den, tak jsem taky vsem nerikal jak je ta vystava uzasna a ze tam nebyla ani noha, kdyz vim jak to vypadalo o vikendu... a navic brat si na debilni vystavu, kde neni videt nic vic nez to co vidim bezne v krame nebo v garazi, dovolenou... muze jen idiot :evil: Proste a jednoduse ta vystava v Brne byla mnohem horsi a hur zorganizovana jak minule rocniky vystavy v Praze... srovnavam sobotu a sobotu :!:
Tak to tady je spoustu debilů jen ty seš nejchytřejší - ostatně jako vždy :roll:
Taky jsem jeden z těch, co si vzali dovolenou. KanXi, prober se :roll:
Omluva byla rychlejší
ZRX 1200 R

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » ned bře 14, 2010 21:55:53

jakou ze to dovolenou si pan OSVČ bral ??? jako ja ???
jsou tu i taci co si ji neberou jako ty a ja ale zadaji o ni a treba ji nedostanou...nikdo se neprobirejte...jen se zapremyslejte nad jinyma a ne jen nad sebou...
stalo to v sobotu za uplne hovno...
ve ctvr a pat to urco bylo o hodne lepsi...tak jest
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » ned bře 14, 2010 22:00:13

Nebyl jsem tam presne proto, co psal Honza, dovcu si brat na vystavu, je podle me... tolik dovoleny nemam, abych ji moh "placat" na vystavu. (a jelikoz mam svou motku uz aspon v hlave vybranou na hodne dlouhou dobu, tak nemam popravde ani potrebu) Byl jsem zatim asi 8x v Praze a nikdy to nebylo super a vzdycky o vikendu "mraky" lidi. Byl to vzdycky fajn den pred sezonou, ale nikdy jsem se nedozvedel nic "novyho" co by clovek uz nevedel z casopisů pokud se zajima. Vystava je podle me pro lidi kteri bud nejezdej a chtej se tam jit proste podivat (to jsou ti kteri vam tam vadili) a pak pro ty kteri si chtej zkratit cekani na sezonu ;)
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » ned bře 14, 2010 22:03:10

KankX píše:
Maverick píše:
KankX píše:tohle jsou nejdebilenjsi kecy co jesem kdy cetl... kdyz jsem v Praze chodil na novinarsky den, tak jsem taky vsem nerikal jak je ta vystava uzasna a ze tam nebyla ani noha, kdyz vim jak to vypadalo o vikendu... a navic brat si na debilni vystavu, kde neni videt nic vic nez to co vidim bezne v krame nebo v garazi, dovolenou... muze jen idiot :evil: Proste a jednoduse ta vystava v Brne byla mnohem horsi a hur zorganizovana jak minule rocniky vystavy v Praze... srovnavam sobotu a sobotu :!:
Tak to tady je spoustu debilů jen ty seš nejchytřejší - ostatně jako vždy :roll:
ano jsem nastvanej a tak jsem volil silnejsi slova nez by se normalne hodila... urcite vis ze to nebylo mysleno az tak doslova :wink:
OKI :)

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » ned bře 14, 2010 22:05:26

MARTY píše:jakou ze to dovolenou si pan OSVČ bral ??? jako ja ???
Třebas pan OSVČ měl zavřeno a nevydělal ani Ká, narozdíl od zaměstnance - tak takovou dovolenou :wink:

Uživatelský avatar
Lech
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2151
Registrován: pát úno 17, 2006 14:07:30
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lech » ned bře 14, 2010 22:10:26

To je zase debata. :roll: Tak do toho Brna proboha příště nejeďte a já pak se tam pak nemusím mačkat v davu. :D Ikdyž pravda,na žádného z klubu jsem tam v sobotu odpoledne nenarazil. :)
Těžko říct,kolik stál třeba metr čtvereční plochy.A kolik bylo zájemců tuto cenu schovno akceptovat a tu plochu si pronajmout.Podle toho se zaplnila jedna hala která na to stačila.Taky nebylo jisté,kolik lidí dojede.Ze strany pořadatelů to byl risk to udělat ve stejném termínu jak v Praze. Ale znovu říkám že lidí tam bylo moc a to pořadatel neovlivní,ledaže by třeba zdvojnásobil vstupné a to my asi nechceme,že? :shock: :wink:
.........."tak napsal chytrolín" :D
mobil:732 654 530
ZX-12 R (02)
ZZR 1100 (93)
ZX-9 R (99)
CKC # 078

Uživatelský avatar
marek
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2047
Registrován: úte čer 27, 2006 14:38:27
Bydliště: Brno

Příspěvek od marek » ned bře 14, 2010 22:10:59

Zdrahy píše:
Pavel ZRX píše:J to hnus. Na autosalon se otevírají všechny pavilony, všechno funguje jak má. Když už se podaří udělat výstavu na výstavišti v Brně, kde je obrovská kapacita, dá se to všecko do jednoho hangáru, hlavně že bude nový pavilonek ihned zaplacený :roll:
Tak nějak mě to taky napadlo - "vykašleme se na Prahu, uděláme to v Brně, tam je super výstaviště" nebyl blbej nápad, ale necpat to do jednoho pavilonu aby to bylo jakon v Praze, to napadlo nějakýho tuze moudrýho člověka. K tomu si připočítejme rivalitu (když voni inženýrku, tak my doktora!) a dvě výstavy v nesmyslně stejném termínu..
Seru na oba, kdybych se chtěl mačkat, svezu se sockou... Jestli to chtěli větší, měli to dát třeba na výstaviště do letňan, kde je místa dost, včetně příjezdu metrem a pořádnýho parkoviště..
Na druhou stranu to bylo v pavilonu do kterého by se vešlo celé holešovické výstaviště i s přilehlým sparťanským hocky stadionem. Byl jsem tam ve čtvrtek a v pohodě, lidí akorát. Tak malé množství vystavovatelů nemohli roztáhnout do více pavilonů ( a problém by to teoreticky nebyl, žádná zásadní akce tam zrovna nebyla a hal je kolem pár hektarů) protože by se tam ztráceli. Byl prostě jenom příliš velký zájem veřejnosti a málo stánků. A ke všemu má nový velký zed hnusný předek.
ZRX1200(05) evo S->N->R
ZX6R(07) for circuit only
ZX6R(03) fufík bullet
KZ750(76) cafe
CKC#367

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » ned bře 14, 2010 22:12:56

Maverick píše:
MARTY píše:jakou ze to dovolenou si pan OSVČ bral ??? jako ja ???
Třebas pan OSVČ měl zavřeno a nevydělal ani Ká, narozdíl od zaměstnance - tak takovou dovolenou :wink:
za kazdou cenu jen vydelavat uz neni ma priorita...uz jsem se navydelaval dost a pritom mi hodne uteklo a uz to nejde vratit...
to je taky pravda na kterou si kazdy musi prijit sam...
a je to kazdeho vec..
kazdopadne pas OSVC si ji proste vezme...ten druhy ji hoooodne pocita a setri nekam jinam...nebio ji proste nedostane...
kazdy ma sve priority...necht je ma...a rozhodne nikdo nema pravo ani narok urcovat druhemu jak to ma a nema delat...
bez penez nadmiru jsou i spokojeni lideš...a znam i nestastne bohate...spatne urcovali priority. :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
muWme
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 582
Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
Bydliště: Praha (Lanškroun)

Příspěvek od muWme » pon bře 15, 2010 07:35:05

Vazeni jedine co sem si z Prazke vystavy odnesl je zazitek z vystoupeni kaskaderu venku na plose a jezdeni v te zelezne kouli pred vchodem.. vevnitr tragedie. Jedine kde nebylo extra narvane byla expozice KTM. Dale pak v jednom kridle samej chopper a v druhem kridle ( jak uz nekdo poznamenal) jak na trznici. Kazdej pomalu druhej prodejce byl IND nebo neco podobneho.. a zaverem me dostala pani u stanku v predsali kde prodavala mikiny, tricka a KOZNENE BUNDY presne takove kozene jako jsem si na podzim koupil z CINY a tvarila se ze je to LIMITOVANA EDICE... acho jo...
CKC#1306
Gilera KZ 125 > Ninja ZX-9R 01 (2002) > Versys Green 09 (2011) > NIC

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9175
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od ZRX 1984 » pon bře 15, 2010 09:44:48

MARTY píše:
Maverick píše:
MARTY píše:jakou ze to dovolenou si pan OSVČ bral ??? jako ja ???
Třebas pan OSVČ měl zavřeno a nevydělal ani Ká, narozdíl od zaměstnance - tak takovou dovolenou :wink:
za kazdou cenu jen vydelavat uz neni ma priorita...uz jsem se navydelaval dost a pritom mi hodne uteklo a uz to nejde vratit...
to je taky pravda na kterou si kazdy musi prijit sam...
a je to kazdeho vec..
kazdopadne pas OSVC si ji proste vezme...ten druhy ji hoooodne pocita a setri nekam jinam...nebio ji proste nedostane...
kazdy ma sve priority...necht je ma...a rozhodne nikdo nema pravo ani narok urcovat druhemu jak to ma a nema delat...
bez penez nadmiru jsou i spokojeni lideš...a znam i nestastne bohate...spatne urcovali priority. :wink:
Viděl bych to, že příště tomu pracovně budeme říkat výlet na výstavu a půjdeme jen na oběd s přáteli, to bylo docela fajn :-)
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4460
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pon bře 15, 2010 10:18:55

Nutil vás tam někdo jít???
Rozohodli jste se jít a odnesli si nějakej zážitek...ať už dobrej nebo ne, ale hodnotit, pro koho je taková výstava nebo "kdo" je ten, kterej na ni vyrazil s nadšením i za cenu volna (každej si to zařídí, jak může...nemusí to být jen dovolená!) v práci je zde trochu zbytečný, ne?! :roll:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel ZRX » pon bře 15, 2010 11:08:59

Ladis píše:Nutil vás tam někdo jít???
Rozohodli jste se jít a odnesli si nějakej zážitek...ať už dobrej nebo ne, ale hodnotit, pro koho je taková výstava nebo "kdo" je ten, kterej na ni vyrazil s nadšením i za cenu volna (každej si to zařídí, jak může...nemusí to být jen dovolená!) v práci je zde trochu zbytečný, ne?! :roll:
Souhlas, je to úplně zbytečný, ale musel jsem reagovat.
ZRX 1200 R

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9303
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon bře 15, 2010 14:16:27

Ladis píše:Nutil vás tam někdo jít???
Rozohodli jste se jít a odnesli si nějakej zážitek...ať už dobrej nebo ne, ale hodnotit, pro koho je taková výstava nebo "kdo" je ten, kterej na ni vyrazil s nadšením i za cenu volna (každej si to zařídí, jak může...nemusí to být jen dovolená!) v práci je zde trochu zbytečný, ne?! :roll:
nuti vas tady nekdo tu vystavu, ktera za nic nestala a byla nejhorsi ze vsech rocniku motovystav ktere kdy v CR byly, obhajovat??? :wink: :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4460
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pon bře 15, 2010 16:59:06

KankX píše:
Ladis píše:Nutil vás tam někdo jít???
Rozohodli jste se jít a odnesli si nějakej zážitek...ať už dobrej nebo ne, ale hodnotit, pro koho je taková výstava nebo "kdo" je ten, kterej na ni vyrazil s nadšením i za cenu volna (každej si to zařídí, jak může...nemusí to být jen dovolená!) v práci je zde trochu zbytečný, ne?! :roll:
nuti vas tady nekdo tu vystavu, ktera za nic nestala a byla nejhorsi ze vsech rocniku motovystav ktere kdy v CR byly, obhajovat??? :wink: :lol:
Nebudeme si zde podsouvat názory ani hodnocení, že ne?! ;-)
Tobě se tam nelíbilo, mě ano, zbytek je bullshit! :roll:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Odpovědět