CEC 2010

MotoGP, SBK, MMČR...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » pát črc 23, 2010 00:16:51

:lol: :lol: :lol: Ja myslim ze kazdej z nas, kdo uz okruh nebo nedejboze zavod okusil presne tohle zazival :-D Je to mazec, ale to je prave na tom to super.... Jen jde o to kdy a jak pak budes padat :-D Peknej report! :thumbright:

Ja dnes mel zas jeden z blbejch napadu.... Nejdriv jsem ho volal Honzovi a pak Markovi... no a hadejte jak to skoncilo? Pred par vterinama jsem si objednal 5.9. CMN prospeed cup v Brne.... Jo... ja vul se zas sklouznu a prej asi po par trenincich i v zavode... ale jen tak cvicne... a to jsem si rikal, ze od toho padu v sosnovy, uz se mi vlastne na ten okruh moc nechce... no a ze zas budu chvilku jezdit na silnici... no ale nevim kdy... na dovcu si ted moto neberu... snad ho po dovce aspon opravim... a budu rad, kdyz najdu nejakej volnej den v srpnu na projizdku, abych na to zas alespon sednul, nez pojedu zas blbnout do Brna :-D Takze okruhu zdar! :-D
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát črc 23, 2010 08:10:55

...jo a jeste jsem v clanku zapomel napsat jednu dulezitou a pro me i zajimavou vec... na okruhu clovek brzdi tak intenzivne ze jsem snad v zivote takhle nebrzdil, proste jak se motorka na konci rovinky nestavi skoro na predni, tak je to malo, to byl takovej narez na ruce, ze jsem po par kolech myslel ze uz se na te motorce pri brzdeni neudrzim... asi jsem delal neco spatne :roll: :?
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát črc 23, 2010 08:11:55

Roman - ZX12 píše:..., slza ukapla :wink:
slza kapat nemela, jsou to jen postrehy z vikendu :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5866
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

Příspěvek od Kuba » pát črc 23, 2010 08:24:01

KankX píše:
Roman - ZX12 píše:..., slza ukapla :wink:
slza kapat nemela, jsou to jen postrehy z vikendu :wink:
článek super, mám za tebe radost, a co nějaký fotky?
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
marek
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2047
Registrován: úte čer 27, 2006 14:38:27
Bydliště: Brno

Příspěvek od marek » pát črc 23, 2010 09:17:45

Pekně napsáno :D . A mám radost že se ti to líbilo.
Pro MMKS: Slovakiaring je o cca 5 sec. pomalejší (resp. delší) než Brno, takže Honza zajel Lap time ekvivalentní cca 2.39 v Brně a to je na první ježdění opravdu hezký čas.
Pro Elvis: super , vivat Brno 5.9.
Pro Honza: tak už mi konečně písni že máš taky zaplacené Brno a já hned objednám gumičky do brzdičů, nové desky a dám na opravu tlumič řízení.
ZRX1200(05) evo S->N->R
ZX6R(07) for circuit only
ZX6R(03) fufík bullet
KZ750(76) cafe
CKC#367

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od GEORG » pát črc 23, 2010 10:09:39

marek píše:Pekně napsáno :D . A mám radost že se ti to líbilo.
Pro MMKS: Slovakiaring je o cca 5 sec. pomalejší (resp. delší) než Brno, takže Honza zajel Lap time ekvivalentní cca 2.39 v Brně a to je na první ježdění opravdu hezký čas.
Pro Elvis: super , vivat Brno 5.9.
Pro Honza: tak už mi konečně písni že máš taky zaplacené Brno a já hned objednám gumičky do brzdičů, nové desky a dám na opravu tlumič řízení.

jo tak nové gumičky, desky a tlumič řízení .... A mě jsi nechal jezdit bez tlumiče a špatnýma gumičkama jo ? :cry:
G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5502
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tilda » pát črc 23, 2010 11:04:53

GEORG píše:
marek píše:Pekně napsáno :D . A mám radost že se ti to líbilo.
Pro MMKS: Slovakiaring je o cca 5 sec. pomalejší (resp. delší) než Brno, takže Honza zajel Lap time ekvivalentní cca 2.39 v Brně a to je na první ježdění opravdu hezký čas.
Pro Elvis: super , vivat Brno 5.9.
Pro Honza: tak už mi konečně písni že máš taky zaplacené Brno a já hned objednám gumičky do brzdičů, nové desky a dám na opravu tlumič řízení.

jo tak nové gumičky, desky a tlumič řízení .... A mě jsi nechal jezdit bez tlumiče a špatnýma gumičkama jo ? :cry:
G.
protoze ty to umis i bez tlumice, jsi uz vetsi okruhovej machr :) honza potrebuje motorku v poradku aby na ni mohl jezdit :D
ZRX1200R
ZRX1000RR
KX250F

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7942
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » pát črc 23, 2010 11:05:24

Na zahození motorky do kačera nepotřebuješ tlumič ani brzdy vole.... :-)
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od GEORG » pát črc 23, 2010 11:48:30

volkswagen píše:Na zahození motorky do kačera nepotřebuješ tlumič ani brzdy vole.... :-)
no tys mi tady chyběl Profesore :)
G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát črc 23, 2010 11:56:51

GEORG píše:
marek píše:Pekně napsáno :D . A mám radost že se ti to líbilo.
Pro MMKS: Slovakiaring je o cca 5 sec. pomalejší (resp. delší) než Brno, takže Honza zajel Lap time ekvivalentní cca 2.39 v Brně a to je na první ježdění opravdu hezký čas.
Pro Elvis: super , vivat Brno 5.9.
Pro Honza: tak už mi konečně písni že máš taky zaplacené Brno a já hned objednám gumičky do brzdičů, nové desky a dám na opravu tlumič řízení.

jo tak nové gumičky, desky a tlumič řízení .... A mě jsi nechal jezdit bez tlumiče a špatnýma gumičkama jo ? :cry:
G.
ale me taky... ale asi jsem sve neuspechy moc svadel na stav motocyklu :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » pát črc 23, 2010 12:32:59

nebylo to pro srovnání s Kanxem, jen pro upřesnění kolik jsme asi jeli Brno my. O tom, že by nám většina lidí natrhla prdel nemůže být pochyb.
Pokud ten okruh ještě vůbec ani neznal, tak je to prostě machr, když vezmu, co jsem četl, že je tam spousta zatáček na nebo za horizontama.
My se Brno sice učili přes Youtube a na PC, ale bylo to v podstatě zbytečné, protože všechyn zatáčky se tam daly jet na oči.
Jak jsem psal, já skoro nebrzdil vůbec, řadit jsem první kola nepotřeboval taky a když už jsem to chtěl zkusit, tak jsme končili.
Ale vyhrál jsem dřevěné slidery, pro mě k ničemu, takže je prodám a do konce sezony nějakou volnou jízdu určitě dám.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pát črc 23, 2010 12:34:26

GEORG píše:
marek píše:Pekně napsáno :D . A mám radost že se ti to líbilo.
Pro MMKS: Slovakiaring je o cca 5 sec. pomalejší (resp. delší) než Brno, takže Honza zajel Lap time ekvivalentní cca 2.39 v Brně a to je na první ježdění opravdu hezký čas.
Pro Elvis: super , vivat Brno 5.9.
Pro Honza: tak už mi konečně písni že máš taky zaplacené Brno a já hned objednám gumičky do brzdičů, nové desky a dám na opravu tlumič řízení.

jo tak nové gumičky, desky a tlumič řízení .... A mě jsi nechal jezdit bez tlumiče a špatnýma gumičkama jo ? :cry:
G.
bud rad ze zijes...na okruh uz nesmis...staci ti zephyr...sam jsi rikal ze ted mas rodinu tak uz nic...nic jen klidek ala zephyr :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pát črc 23, 2010 12:34:57

Elvis. píše::lol: :lol: :lol: Ja myslim ze kazdej z nas, kdo uz okruh nebo nedejboze zavod okusil presne tohle zazival :-D Je to mazec, ale to je prave na tom to super.... Jen jde o to kdy a jak pak budes padat :-D Peknej report! :thumbright:

Ja dnes mel zas jeden z blbejch napadu.... Nejdriv jsem ho volal Honzovi a pak Markovi... no a hadejte jak to skoncilo? Pred par vterinama jsem si objednal 5.9. CMN prospeed cup v Brne.... Jo... ja vul se zas sklouznu a prej asi po par trenincich i v zavode... ale jen tak cvicne... a to jsem si rikal, ze od toho padu v sosnovy, uz se mi vlastne na ten okruh moc nechce... no a ze zas budu chvilku jezdit na silnici... no ale nevim kdy... na dovcu si ted moto neberu... snad ho po dovce aspon opravim... a budu rad, kdyz najdu nejakej volnej den v srpnu na projizdku, abych na to zas alespon sednul, nez pojedu zas blbnout do Brna :-D Takze okruhu zdar! :-D
ktera ze to motorka pujde zase do kytek ???????? :D :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pát črc 23, 2010 12:35:54

Pro Elvis: super , vivat Brno 5.9.
Pro Honza: tak už mi konečně písni že máš taky zaplacené Brno a já hned objednám gumičky do brzdičů, nové desky a dám na opravu tlumič řízení.[/quote]

sejdeme se tam,...a nebude to v pekle...uz ted se tesim :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
marek
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2047
Registrován: úte čer 27, 2006 14:38:27
Bydliště: Brno

Příspěvek od marek » pát črc 23, 2010 13:04:38

GEORG píše:
marek píše:Pekně napsáno :D . A mám radost že se ti to líbilo.
Pro MMKS: Slovakiaring je o cca 5 sec. pomalejší (resp. delší) než Brno, takže Honza zajel Lap time ekvivalentní cca 2.39 v Brně a to je na první ježdění opravdu hezký čas.
Pro Elvis: super , vivat Brno 5.9.
Pro Honza: tak už mi konečně písni že máš taky zaplacené Brno a já hned objednám gumičky do brzdičů, nové desky a dám na opravu tlumič řízení.

jo tak nové gumičky, desky a tlumič řízení .... A mě jsi nechal jezdit bez tlumiče a špatnýma gumičkama jo ? :cry:
G.

:D To bylo naschvál abys tak nebrzdil :D Tlumič funguje značně omezeně už delší dobu furt stejně, ale brzdy se holt s postupem času zhoršují. Desky jsme na Slovensku měnili stylem že jsme vyházeli ty úplně špatné a dali tam nějaké míň špatné, teď je tam půlka destiček nissin a půlka lukas a průměrná tloušťka obložení je asi tak 0,8mm :roll: . Když už se v tom mám vrtat tak to udělám komplet včetně těsnění prasátek, protože to je hlavní důvod vadnutí brzd. A tím pádem tam vrznem novou brzdovku bo ta tmavě hnědá voda, co je tam teď , se mi vůbec nelíbí.
Nezapoměňte že tu motorku s sebou běžně vozím jako "mokrou". A pro ježdění na vodě, kde míň brzdíš a míň akceleruješ ze zatáčky, byly brzdy i tlumič řízení celkem vyhovující. Měl jsem v plánu to stejně všechno udělat přes zimu (včetně nové přední kapoty a laku), tímto se to celé jenom kapku urychlilo, vrhnu se na to hned po návratu z Hungaroringu, tam jsme na začátku srpna, abych to do toho 5.9. stihl.
ZRX1200(05) evo S->N->R
ZX6R(07) for circuit only
ZX6R(03) fufík bullet
KZ750(76) cafe
CKC#367

Odpovědět