Číslo barvy na Kawasaki ZX 10 R (05) - Please

Modely, testy, zkušenosti
Uživatelský avatar
Pepa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 835
Registrován: pon zář 15, 2008 09:42:10
Bydliště: Tišnov u Brna

Příspěvek od Pepa » stř lis 11, 2009 22:39:11

Tak třeba TRIGA, která je původem z Tišnova a nyní v Brně-Řečkovicích je schopná namíchat, ale musíš přijet s moto nebo Palinal laky v Tišnově taky. Ale určitě máš něco blíž. Já zatím barvu neřeším i když mám od kamínků potlučenou kapotáž, pokud si motku nechám, tak časem.
ZX-6R (636) 2005
Zlatý přepáčko
KLX 250S 2009
CKC#1148

Uživatelský avatar
Vikki46
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 363
Registrován: pon zář 01, 2008 22:52:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Vikki46 » čtv lis 12, 2009 00:57:18

jirkasw píše:
volkswagen píše:Kawasaki kódy barev nesděluje, nicméně třeba na www.colorrite.com by to mělo být možné sehnat v RALu
Dík za tento odkaz: www.colorrite.com
Zrovna ta moje Kawa v kolonce CODE má NONE :-)

Lakírník říkal, že by bylo lepší znát ten pravý odstín.
Pokoušel se o vzorové namíchání a trochu se sekl.
Na delší vzdálenost nepostradatelné. Ale za to kratší
Ded.
Tak uvidím :shock:
...hele ja jsem tohle resil asi pred cca 3 rokama,mel jsem ER5 s takovym tim blbym tmave modrym perletovim efektem(3 vrstvy)...po urputnem zjistovani v siti Kawasaki jsem taky neuspel,na netu se me podarilo jake si cislo najid...kdyz jsem ho ale slavnostne donesl typkoj co micha barvy tak me rekl at ho zrovna zahodim...namichal to podle sebe...dokonce do 2 vrstev...po nastrikani to bylo uplne suprove(jen bylo malinko znat ze perlet nebyla strikana vzlast-clovek ale o tom musel vedet-stejne jsem ale v celem HK nenasel nikoho kdo by ji umel nastrikat a i chtel)...hele ale nejvic bych ale resil misto kde tu barvu namichaj.....protoze mam i dalsi zkusenost-na jare jsem nechal strikat auto,mam ho v zakladni cervene barve,chtel jsem ale usetrit a tak jsme sel do jineho obchodu ktery je levnejsi....kdyz jsme ale videl na aute co me namichali,chtelo se me brecet(a to znali presnej kod barvy od skodovky a primo si odzkouseli jak je barva zasla)..a tak fakt najdi nejake sice drazsiho ale kvalitniho michace a ten ti ji urco namicha.....jo a jinak me tenkrat jeste Havrda tvrdil ze by mela co nejdriv Kawasaki zacit prodavat v plechovkach origo barvu na strikani....????
xxxCKC 475xxx
Kawaevoluce->ER-5->ZR-7S->Z750S->ZZR 1400ABS->???

Odpovědět