KAWASAKI ZRAZ SLOVENSKO /podrobnosti 25.5. - 27.5. 2007

Aneb tady už se nedá přispívat ale jenom hledat.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Pepi
Příspěvky: 12
Registrován: pát bře 16, 2007 16:54:15
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepi » pon kvě 28, 2007 15:02:22

Milos - guuuud ajdia! :lol:

Skor by som preferoval ten Slovensky raj.

Mozno by nebol zly napad zorganizovat nieco aj na Dedinkach. Hned pri vodnej nadrzi je tam taky hotel s kempom a tusim aj turistickou ubytovnou. Len si nespominam teraz na nazov. Ale ja to zistim. V blizkosti je hned aj Dobsinky kopec, z ktoreho uz je dufam spratany zimny posyp.

Takze keby bol zaujem, tak by nebolo odveci nieco zorganiznut... :wink:
Kawasaki ZR-7 (01)

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Příspěvek od milos ZX9R » pon kvě 28, 2007 15:03:05

inac, co sa tyka chvaly zrazu - nechcem provokovat ale bundicka je S U P E E E R :twisted: , uz ma za sebou 600 km a aj v dazdi ...

Uživatelský avatar
Pepi
Příspěvky: 12
Registrován: pát bře 16, 2007 16:54:15
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepi » pon kvě 28, 2007 15:04:48

Gina, napis aj na motorajd. Bossko a Patt zacinali mat o teba strach, nakolko ti volali a pisali a ty nic. Tak sa im ozvi, bo sme sa uz zacinali bat.
Kawasaki ZR-7 (01)

Uživatelský avatar
Pepi
Příspěvky: 12
Registrován: pát bře 16, 2007 16:54:15
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepi » pon kvě 28, 2007 15:05:33

Milos, takze ta to cestou do BA nakoniec chytilo? Dufam, ze si velmi nezmokol... :wink:
Kawasaki ZR-7 (01)

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Příspěvek od milos ZX9R » pon kvě 28, 2007 15:10:26

cau PEPI
ako - spojka zije?
Dedinky su veeelmi moc fajn, mohlo by sa ist potom na Krasnu Horku, Betliar, Dobsinsku Ladovu jaskynu, Spisky Hrad alebo do nejakeho ineho baru :twisted:
podla zaujmu a zvyklosti klubu :D ......

Uživatelský avatar
Micina
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 81
Registrován: čtv úno 08, 2007 18:31:06
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Micina » pon kvě 28, 2007 15:23:07

kluci!!!!!
já se musím taky pochlubit!!!!!
jsem překvapila sama sebe. na cestě zpět jsem ani jednou nezabloudila! takže je mi jedno kde další SK sraz bude, já dorázím všude !!!!! :oops:
tak se mnou na 100% počítejte! další takouvou super akci si nenechám ujít! :twisted:
ZX 6R - Holka a mašina! to přece jde dohromady,nééé???

Uživatelský avatar
Gina
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 16, 2006 14:24:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

*

Příspěvek od Gina » pon kvě 28, 2007 15:35:58

Chcem poprosiť kto má už nejaké fotky,aby mi to mohol hodiť na rslavikova@fnbrno.cz,potrebujem niečo hodiť sponzorskím firmám,lebo moje fotky budú najskôr za týždeň.Ďakujem Vám zlatíčka!!!! Papapapapapapapapa
Gina- GPZ500S/2001

Uživatelský avatar
Pepi
Příspěvky: 12
Registrován: pát bře 16, 2007 16:54:15
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepi » pon kvě 28, 2007 15:41:26

Milos, spojka zije! Len neviem jak je na tom prevodovka... :D Ale kedze mam dieru pred garazou, tak som moto zaparkoval aj tak u kamosa v servise. Asi mu zavolam, nech na nu preventivne mrkne... :lol: :lol: :lol:

Micina, tak to ti blahozelam! :lol: Ak by sa nieco podarilo zorganizovat na tych Dedinkach, tak to by bol hriech neprist!!! :wink: Inak, podla vsetkeho ste spolu s Ginou inspirativne typy. Huniak mi uz dnes pisal na ICQ, ze Ivanka sa prihlasila na vodicak na moto! :wink:
Kawasaki ZR-7 (01)

Uživatelský avatar
Micina
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 81
Registrován: čtv úno 08, 2007 18:31:06
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Micina » pon kvě 28, 2007 16:07:25

Pepi píše:Milos, spojka zije! Len neviem jak je na tom prevodovka... :D Ale kedze mam dieru pred garazou, tak som moto zaparkoval aj tak u kamosa v servise. Asi mu zavolam, nech na nu preventivne mrkne... :lol: :lol: :lol:

Micina, tak to ti blahozelam! :lol: Ak by sa nieco podarilo zorganizovat na tych Dedinkach, tak to by bol hriech neprist!!! :wink: Inak, podla vsetkeho ste spolu s Ginou inspirativne typy. Huniak mi uz dnes pisal na ICQ, ze Ivanka sa prihlasila na vodicak na moto! :wink:

jj. vím. už mi to taky psal. a dokonce se prý už poohlíží po nějaké menší motce!
Držím jí pěsti!

jo a doufám, že ona za to pro mě taky něco udělá: a to DVD procenzuruje!!!! PROSÍM A DOUFÁM !!! :oops:
ZX 6R - Holka a mašina! to přece jde dohromady,nééé???

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Příspěvek od milos ZX9R » pon kvě 28, 2007 16:18:56

Micina píše:
Pepi píše:Milos, spojka zije! Len neviem jak je na tom prevodovka... :D Ale kedze mam dieru pred garazou, tak som moto zaparkoval aj tak u kamosa v servise. Asi mu zavolam, nech na nu preventivne mrkne... :lol: :lol: :lol:

Micina, tak to ti blahozelam! :lol: Ak by sa nieco podarilo zorganizovat na tych Dedinkach, tak to by bol hriech neprist!!! :wink: Inak, podla vsetkeho ste spolu s Ginou inspirativne typy. Huniak mi uz dnes pisal na ICQ, ze Ivanka sa prihlasila na vodicak na moto! :wink:

jj. vím. už mi to taky psal. a dokonce se prý už poohlíží po nějaké menší motce!
Držím jí pěsti!

jo a doufám, že ona za to pro mě taky něco udělá: a to DVD procenzuruje!!!! PROSÍM A DOUFÁM !!! :oops:
cau devce,
ved si vravela ze uz nebudes zlobiva holka - aspon tento vikend :P

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » pon kvě 28, 2007 16:45:47

Tak pokud něco uděláte, tak se mnou na 90% počítejte.Na DVD se už těším - A ŽÁDNÁÁÁÁÁ CENZUUURA :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Micina
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 81
Registrován: čtv úno 08, 2007 18:31:06
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Micina » pon kvě 28, 2007 16:46:51

Jak je mým dobrým zvykem tak se mi to zase nepovedlo!

No aspoň byla sranda!
ale pst!!! :twisted:
ZX 6R - Holka a mašina! to přece jde dohromady,nééé???

Uživatelský avatar
bossko
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 60
Registrován: čtv bře 01, 2007 21:42:45
Bydliště: Piestany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bossko » pon kvě 28, 2007 17:29:30

pepi: a co si mal so spojkou?
milos: radsej moc s tou bundou neprovokuj :twisted:
micina: ta vasa stranka je nejaka slaba... :shock: opasok uz mam vo vyrobe? :wink:
gina: skus sa s niekym poradit ohladne toho stahovania z rapidshare. ma s tym este niekto problemy? treba si to vyrolovat dole, kliknut na free, pockat par sekund, bude to odpocitavat, napisat kontrolny retazec co precitas v ramceku a potom na download. opravte ma ak sa mylim, bo ja mam premium account a ide mi to stahovat priamo. potom medzi jednotlivymi stahovaniami musis cakat cca hodinu a pol, kym ti povoli opat stahovat....
verim, ze to nejako zvladnete... 8)
SIMONKA, model 2008 ...

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Příspěvek od milos ZX9R » pon kvě 28, 2007 17:55:25

cau bossko,
to stahovanie vyzera byt komplikovanejsie ako startovacia sekvencia raketoplanu :P :P :P
inac, neviem sa tam dostat lebo moja firma (server) mi napisala ze potrebuje "moje ruky k dosiahnutiu Global Top 3" , takze lutujem :cry: fotky pozriem az doma
... a uz neprovokujem :oops: ....

Uživatelský avatar
bossko
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 60
Registrován: čtv bře 01, 2007 21:42:45
Bydliště: Piestany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bossko » pon kvě 28, 2007 18:10:19

ale ved pohoda, som rad, ze ti ta bunda je dobra a tak strasne si sa z nej tesil... ja by som sa asi az tak netesil, nakolko uz mam dve kozenne, takze si si ju zasluzil urcite viac ako ja...
neviem sice co je Global Top 3, ale ta startovacia frekvencia raketoplanu ma mrzi. nevedel som, ze to bude pre vas az take zlozite. nabuduce to skusim hodit na moje FTP, len neviem aky tam mam limit dat a trafficu....
SIMONKA, model 2008 ...

Zamčeno