Jdou nám příkladem

Prostě vše o provozu na silnicích...
Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon kvě 07, 2007 13:24:41

Jojo každej z nich tady nechal někoho, komu bude chybět...
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Smrťák
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 74
Registrován: ned úno 18, 2007 15:19:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smrťák » pon kvě 07, 2007 22:10:27

Dal jsem tady fotku, které jsou plné noviny i internet. Nechápu co je na tom trapné, ale budiž, fotka je pryč. Pocit zadostiučinění jsem určitě neměl, jen jsem chtěl poukázat na to jak naši "Kryšoti" všude měří rychlost a sami jezdí v obci 100vkou. Podle zákona nemusí být připoutaní, ale určitě není nikde v zákoně že můžou jezdit jako prasata a ohrožovat všechny kolem. Také se mohlo stát, že na tom místě kde to vyklopili mohla být zastávka plná lidí. Každopádně se omlouvám všem, koho můj příspěvek pohoršil. :banghead:
Mám umřít v posteli?
Honda CBR900RR
mobil:+420603977198

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

osobně, nikomu nic špatného nepřeju!

Příspěvek od 666S999 » pon kvě 07, 2007 22:59:58

ale utahovat zákony a limity ---je na PÍÍÍÍČU! když spadneš ze schodů tak se TAKY zabíš... v autě můžeš s sebou vzít nevinné...to je jediný rozdíl. Policajti jsou lidi jako ostatní, někteří dobrý a druzí...

Nemá cenu komentovat tuhle nehodu, nehoda jako každá...život jim nikdo nevrátí.

Pravdou je, že oni nás kasírují...ALE ZÁKONY VYMÝŠLÍ 200 NABUBŘENEJCH POLITIKŮ, KTERÝ MAJ NA MINISTERSTVECH SVOU SMEČKU TERMITŮ, A TI BY TO MĚLI VYŽÍRAT!!! JENŽE JSOU SCHOVANÍ, A DĚLAJ MRTVÉ BROUKY!!! VIZ PŘEDPOSLEDNÍ MINISTR DOPRAVY ZA KDU-ČSL...NESCHOPA...SILNIČNÍ ZÁKON...PASKVIL...

JEN CHCI APELOVAT NA NAŠE POLITIKY, STATISTIKY A AKCE KRYŠTOF NEHODOVOST NESNÍŽÍ ! ! !

NEHODY JSOU VŠUDE, NA PARLAMENTNÍ PŮDĚ FYZICKÉ MINIMÁLNĚ, ALE JEJICH DŮSLEDKY ODSÍRÁ 80% CO JE VOLILI!
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » úte kvě 08, 2007 00:06:29

Smrťák píše:Dal jsem tady fotku, které jsou plné noviny i internet. Nechápu co je na tom trapné, ale budiž, fotka je pryč. Pocit zadostiučinění jsem určitě neměl, jen jsem chtěl poukázat na to jak naši "Kryšoti" všude měří rychlost a sami jezdí v obci 100vkou. Podle zákona nemusí být připoutaní, ale určitě není nikde v zákoně že můžou jezdit jako prasata a ohrožovat všechny kolem. Také se mohlo stát, že na tom místě kde to vyklopili mohla být zastávka plná lidí. Každopádně se omlouvám všem, koho můj příspěvek pohoršil. :banghead:
Právě proto že toho jsou plný noviny i net. Jinak to není nic proti ničemu... buď v poho ;-)
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
čoud
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 4335
Registrován: stř led 25, 2006 12:30:49
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čoud » úte kvě 08, 2007 10:16:43

KDyz jsme u toho, jak se polisi u nas chovaji - pred barakem je takova normalni krizovatka, proste 90° odbocka vpravo - mistni hosi ji bezne jezdej za kvileni gum, pred 2 mesici, tam nabrali parkujici auto - je tam totiz parkoviste ...


A kdyz jsme u bodove zakana (opet) - pred nim jsem NIKDY neslysel o nekom, ze by ujel od nehody a dnes ? 90% lidi ... :vom:
Ninja 1000SX AKA Saxana
ex: ZX-10R 2016, KLX230 2020, ZX-6R 2005, Z900 2019

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » úte kvě 08, 2007 10:31:35

4 Smrťak - já se ale fakt nechtěl hádat, nevím proč tam tolik jeli a myslím že ani ty a z novin se to nedozvíme (i když to že kvůli vlastní blbosti nevylučuju).
Jo a když jsme u těch Kryšofů pro policajty a postihy, to už dávno existuje a zapomeňte na to, že se něco ututlá nebo z kamarádšoftu nějak srovná. Všechyn radary (aspoň co vím) mají snímky číslované a není možné aby se nějaký ztratil. Měřené jsou normálně i pomalované auta (zrovna teď se u nás jeden takový případ řeší a věřte že ten dotyčný je na tom daleko víc bitý než by jste byli vy). Taky pokud už je třeba policajt, ale i voják atd. naměřený a přizná, že je policajt, jde automaticky do přestupkového řízení a tam jsou tasi daleko vyšší než v blokovém.
Ty Kryštofy a podobné zhovadilosti rozhodně nevymýšlí policajti, nebo aspon určitě ne tí co tam musí stát.
ZX-12R naked

Odpovědět