Nové policejní AUDI

Prostě vše o provozu na silnicích...
Uživatelský avatar
MadMax
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 453
Registrován: stř srp 16, 2006 12:33:49
Bydliště: Strakonice, obcas Cheb :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMax » pon bře 12, 2007 14:56:08

ZdrahyZX9R píše:Nevím, nemám zkušenosti... :)
ty si nebyl na vojne? :D
ZX-6R ´98

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pon bře 12, 2007 14:58:51

Byl, co to s tím má společnýho??
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » pon bře 12, 2007 15:36:05

Elvis. píše:Jo jeste me napada -pokud budes mit dukaz, ze si byl v tu dobu nekde jinde, tak te prece nemuzou zavrit za neco co si vlastne neudelal, takze osoba blizka porad plati... Dukazni bremeno je porad na nich. Ne? Ale jak rikam, ja to nikdy nepouzil a ani s tim nehodlam zacinat...
Neplatí. Prostě je to tvůj majetek a ty za něho neseš zodpovědnost. Buďto práskneš toho kdo jel, nebo neseš újmu sám bodka....
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » pon bře 12, 2007 17:07:08

To je pekna blbost... kdyz mi teda nekdo ukradne auto a porazi s nim chodce a pak ho nekde odstavi, ja ho najdu a privezu dom, tak je to moje vina, ze mi ho nekdo ukrad a prejel s nim nekoho? To asi ne...
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » pon bře 12, 2007 17:24:33

Elvis. píše:To je pekna blbost... kdyz mi teda nekdo ukradne auto a porazi s nim chodce a pak ho nekde odstavi, ja ho najdu a privezu dom, tak je to moje vina, ze mi ho nekdo ukrad a prejel s nim nekoho? To asi ne...
Když ti někdo ukradne auto tak to asi nahlásíš ne?
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

MiMoZa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 678
Registrován: sob srp 19, 2006 14:25:30

Příspěvek od MiMoZa » pon bře 12, 2007 18:29:53

volkswagen píše: Neplatí. Prostě je to tvůj majetek a ty za něho neseš zodpovědnost. Buďto práskneš toho kdo jel, nebo neseš újmu sám bodka....
Na tohle bych se skoro zeptal někoho povalenějšího,protože si myslím že takhle to nejde(ale je to jen muj nazor,neni podložený) Přeci když řekneš,že řídila osoba tobě blízká,nemůžou ti jen tak sebrat body...Zákon umožnuje,nevypovídat proti členům rodiny atd. a nikde se nepíše,že pokud ho nepráskneš,bereš automaticky na sebe vinu ty... takhle by to naši zákonodárci jistě chtěli,ale zatím to nefunguje a ani jsem o tom nikde nezaslechl...to už je tak trochu jako mučení a né právo... "si vyber...ty nebo on ale někdo o hlavu přijít musí" tak asi takhle by to vypadalo... Zrovna nedávno se o tom zminovali v bedně a nemyslím, že by hlasatelka říkala "policie si neví rady" kdyby tam byla tak jednoduchá možnost ti přišít body :wink: Oni to podle mě musí jednomu nebo druhému dokázat,né to brát stylem pokus omyl...
Jistě velkou nevýhodou je,když to někdo použije proti vaší osobě,ale každá věc má dvě tváře a nikdy se s ničím nezavděčíte všem....

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » pon bře 12, 2007 19:52:22

MiMo píše:
volkswagen píše: Neplatí. Prostě je to tvůj majetek a ty za něho neseš zodpovědnost. Buďto práskneš toho kdo jel, nebo neseš újmu sám bodka....
Na tohle bych se skoro zeptal někoho povalenějšího,protože si myslím že takhle to nejde(ale je to jen muj nazor,neni podložený) Přeci když řekneš,že řídila osoba tobě blízká,nemůžou ti jen tak sebrat body...Zákon umožnuje,nevypovídat proti členům rodiny atd. a nikde se nepíše,že pokud ho nepráskneš,bereš automaticky na sebe vinu ty... takhle by to naši zákonodárci jistě chtěli,ale zatím to nefunguje a ani jsem o tom nikde nezaslechl...to už je tak trochu jako mučení a né právo... "si vyber...ty nebo on ale někdo o hlavu přijít musí" tak asi takhle by to vypadalo... Zrovna nedávno se o tom zminovali v bedně a nemyslím, že by hlasatelka říkala "policie si neví rady" kdyby tam byla tak jednoduchá možnost ti přišít body :wink: Oni to podle mě musí jednomu nebo druhému dokázat,né to brát stylem pokus omyl...
Jistě velkou nevýhodou je,když to někdo použije proti vaší osobě,ale každá věc má dvě tváře a nikdy se s ničím nezavděčíte všem....
Ale jo, dneska to řeší osoba blízká, nicméně policajti pracujou drsně na zrušení týhle možnosti pro dopravní přestupky... Takže to co jsem psal "by platilo kdyby" A ono to takhle tuším platí třeba v Německu
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

MiMoZa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 678
Registrován: sob srp 19, 2006 14:25:30

Příspěvek od MiMoZa » pon bře 12, 2007 20:19:43

volkswagen píše: Ale jo, dneska to řeší osoba blízká, nicméně policajti pracujou drsně na zrušení týhle možnosti pro dopravní přestupky... Takže to co jsem psal "by platilo kdyby" A ono to takhle tuším platí třeba v Německu
Tak o tomhle se nemusíme bavit..je více než jasné,že policajtům se tohle obcházení nelíbí,protože když nevyfotí přímo vás,ale jen nějaký vaše auto či moto,je pro ně v dnešní době téměř nemožné za to někoho potrestat... nadruhou stranu budmě rádí,že to tak "zatím" funguje,kdo ví kolik třeba Pražáků nebo i tech co do Prahy a dalších větších měst často jako já jezdí dostalo během týdne obsílek,protože jste si někde neuhlídali tachometr a nějakej z nespočtu radaru vás zachytil....Veřím,že ted na to pečou právě jen kuli těžké vymahatelnosti,ale co pak...?

Uživatelský avatar
BOB
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 647
Registrován: úte led 31, 2006 01:40:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BOB » pon bře 12, 2007 20:55:36

Lidi psal to nekde i Buldog, ze prijeli k nemu domu s fotkou masiny a zacaloval pokutu ale na body mu diky osobe blizke nesahli.
ZX-9R 2002
CKC #41 :)

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5495
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tilda » pon bře 12, 2007 21:13:16

nekde jsem slysel ze uz ted majitel muze dostat pokutu do vyse 10000, protoze pokud nebude vypovidat proti osobe blizke tak ma zodpovednost za vozidlo. a v nekterych pripadech to muze byt vyhodnejsi nez flastr a body ktery by byly za ten prestupek
ZRX1200R
ZRX1000RR
KX250F

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Belgie+Holandsko

Příspěvek od 666S999 » pon bře 12, 2007 22:47:24

majitel lepí pokutu...a Nikdo si nehraje, aby se tahal u soudu... za rychlost...V případě těžších deliktů (zranění, zabití a ujet...) ani namyslet, budeš platit dosmrti...vono pojišťovny nejsou charita... :wink: A v Německu si s Kobrou 11, 12, natož 13, taky nikdo nehraje, nepřelepujou značky atd...po dědině o pár km navíc, ale ne haryky jak u nás...

ALE: DRUHÁ STRANA MINCE - Německý polocajti nNEPRUDĚJ JAK TA BANDA TROTLŮ U NÁS!!! radary na relativně nejbezpečnějších místech, kriploviny na dálnici ... Aby si hleděli škol a měst...agresivního najíždění, vyblikávání, řidičů kamiónů....

jo, z každého hovínka DOPRAVNÍ POLICAJT... :wink:

Za ROK a půl... jsem neviděl silniční kontrolu ( v cizině ) , natož megadebilního Kryštofa.
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

MiMoZa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 678
Registrován: sob srp 19, 2006 14:25:30

Re: Belgie+Holandsko

Příspěvek od MiMoZa » úte bře 13, 2007 07:50:02

6S9 píše:majitel lepí pokutu...a Nikdo si nehraje, aby se tahal u soudu... za rychlost...V případě těžších deliktů (zranění, zabití a ujet...) ani namyslet, budeš platit dosmrti...vono pojišťovny nejsou charita... :wink: A v Německu si s Kobrou 11, 12, natož 13, taky nikdo nehraje, nepřelepujou značky atd...po dědině o pár km navíc, ale ne haryky jak u nás...

ALE: DRUHÁ STRANA MINCE - Německý polocajti nNEPRUDĚJ JAK TA BANDA TROTLŮ U NÁS!!! radary na relativně nejbezpečnějších místech, kriploviny na dálnici ... Aby si hleděli škol a měst...agresivního najíždění, vyblikávání, řidičů kamiónů....

jo, z každého hovínka DOPRAVNÍ POLICAJT... :wink:

Za ROK a půl... jsem neviděl silniční kontrolu ( v cizině ) , natož megadebilního Kryštofa.
Je jasné,že v případě zranění ap. se nebudeš odvolávat na osobu blízkou,nebo alespon myslím,že by to byla pro hodně lidí samozřejmost,jenže o tom to tak uplně není...zajímá mě to spíš ve spojitosti s rychlostí,což je asi nejpoužívanější případ...
Ono nechat si sebrat papíry za to,že člověk 5x jede 55km/h ve městě by asi nasr.lo každého....to už je ale o tom co jsi psal... policajti s radarem za městem,kde si mnou ruce kolik že to do městské pokladny dnes přispěli atp...ale ve městě si lítejte jak chcete... Třeba u nás v Lysé stojí na 5-ti místech a z toho jsou 4 na výjezdu z města kde už pomalu nic není a jsou tam tudíž za jasným účelem vydělat...
Co se ciziny týče,moc tam nejezdím,takže zkušenosti skoro žádný,ale...byl jsem letos jen asi 5x v Německu s kamarádem co občas dotahne nějaký auto na kšeft a je pravdou,že nás nikdy ani nekontrolovali...

Odpovědět