Kawasaki Z1000 SX - originál kufry

Modely, testy, zkušenosti
Odpovědět
Hanzi
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 05, 2016 13:12:39

Kawasaki Z1000 SX - originál kufry

Příspěvek od Hanzi » stř říj 05, 2016 13:38:03

Ahoj všichni, řeším jednu záležitost a bohužel v Kawasaki mi nikde neporadili!!! Mám motocykl modelové řady 2012 a chtěl bych na něj namontovat originální kufry (verze Tourer od ročníku 2014). Jinak řečeno, bez rámů a dalších volovin pro uchycení. Dle mého by měly pasovat kufry Tourer i na tyto modelové řady, pokud si člověk koupí i madla pro spolujezdce.... Volal jsem do jednoho autorizovaného servisu, do druhého, ale nikdo mi nedokázal odpovědět, raději se přikláněli k variantě, že to asi nepůjde. Pokud jsem studoval dostupné fotografie, připadá mi, že tam jsou jiné madla a na držácích stupaček gumičky pro ukotvení. Prosím tedy, jestli už se o to někdo pokusil (namontovat na starší model), případně kde to zjistit? Nerad bych dal 25.000,-Kč za kufry, které mi budou na parádu.

Předem díky, Hanzi :D

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kawasaki Z1000 SX - originál kufry

Příspěvek od KankX » stř říj 05, 2016 14:10:50

K tvému dotazu.
Kawasaki se k tomu oficiálně vyjádřilo, že to nelze... nicméně si nejen já myslím, že po výměně madel a držáků stupaček to půjde. Probíral jsem to i s panem Havrdou (dealer Kawasaki v Hradci Králové) a ten si myslí totéž. Spoj se s ním a určitě se domluvíte... více když tak přes SZ.
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Hanzi
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 05, 2016 13:12:39

Re: Kawasaki Z1000 SX - originál kufry

Příspěvek od Hanzi » stř říj 05, 2016 15:38:25

Díky moc za informaci. Nechápu proč s tím dělají takové opičky, když za to božsky zaplatíš. Příplatek za verzi Tourer je 25.000,-Kč, které dáš stejně za kompletní sadu.... Bude to opravdu asi jen obchodní tah. Určitě se obrátím na dealera v Hradci Králové a Tobě ještě jednou díky!!!!

Hanzi

Odpovědět