Píchlé pneu - zalepit či zahodit

a taky vejfuky, brzdy, gumy a jiný drobnosti...
Uživatelský avatar
Munga
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 404
Registrován: ned led 20, 2008 19:13:11
Bydliště: Praha

Re: Píchlé pneu - zalepit či zahodit

Příspěvek od Munga » úte kvě 24, 2016 21:31:33

Koupil jsem novou sadu a když jsem chtěl vyrazit,tak dorazil kámoš na funglovce Z800 z Ostravy na totálně prázdné zadní gumě. Guma pěkně rozjetá a uvařená,ale jelikož byla neděle a víc se zkurvit nedala tak jsem mu vytáhl hřebík a vrazil tam Japonskej samolep. knot na lepidlo,aby mohl kousek dojet. Kousek dojel - pojezdil okolo Prahy a pak šup do Ostravy :lol:

Každopádně se už nebudu bát opravit kolo alespon na dojetí knotem a vyplatí se to vozit sebou..
ZRX 1100 /99 Black
Kozí dech
Munga F4
Z900 RS

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Píchlé pneu - zalepit či zahodit

Příspěvek od Jirka_Z » stř kvě 25, 2016 12:34:48

Jj, není nad vlastní zkušenost :)
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
semenec
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 05, 2016 01:28:06
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Píchlé pneu - zalepit či zahodit

Příspěvek od semenec » pon čer 13, 2016 01:57:31

Já už nelepím, dříve jsem nechával dávat hříbek zevnitř, knoty vozím tedy sebou jen pro jistotu velkého průrazu, mám v zadní i přední pneu těsnící tmel a v kufru malý kompresor :D Naposledy jsem píchl v Maďarsku na štěrkovém parkovišti uvnitř hotelového komplexu, naložené GTR a prázdná zadní pneu a snad 15 cm vrstva štěrku a k silnici 30m to by nikdo nevytlačil. Takže, našel jsem průraz od hřebíku, vyndal jej, kolo otočil průrazem dolů, tmel tam doputoval a kompresorem nafoukl a v pohodě nejen že dojel domů, ale i dalších cca 5000Km. I na srazu jsem měl tuto pneu a průrazů bude asi více, holt Rusko. Kouknu se, až budeme měnit v týdnu pneu. Jen jsem občas musel dofouknout, jinak pohoda. Opravdu vlastní zkušenosti jsou k nezaplacení.
GTR 1400 - 2012 Tmavě modrá
Protažená Evropou i Asií.
CKC - 1559

Odpovědět