Příručka policie k neschváleným úpravám

Co se nevešlo jinam, manuály, foto a tak...
Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Příručka policie k neschváleným úpravám

Příspěvek od MMKS » pát kvě 20, 2016 19:44:47

tak dík :-D . Na druhou stranu, já označení A.C.A.B beru jako kompliment, protože trvdím, že v mém zařazení je ta hranice policajt nebo rošťák hodně úzká.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Příručka policie k neschváleným úpravám

Příspěvek od 666S999 » pon kvě 23, 2016 16:18:25

MMKS píše:tak dík :-D . Na druhou stranu, já označení A.C.A.B beru jako kompliment, protože trvdím, že v mém zařazení je ta hranice policajt nebo rošťák hodně úzká.
já věřím a doufám, že se pár "normálních policajtů" najde, ale u Doprcie jich slouží naprosté minimum. 3normální mě perlustrovali před asi 5lety v Ostravě, kontrola proběhla dobře, možná i za dvě. (chvalitebně), možná to bylo i tím, že viděli prošedivělého staříka (vousy) O dvou dalších normálních vím, když jsem s nima kecal na pumpě u Rozvadova (kurevsky pršelo, tak jsem tam stepoval s Rexem, než skončí blesky, nechtěl jsem dělat hromosvod/bleskosvod). Jinak k téhle € buzeraci - už mě to nějak přestává bavit, jak to tak sleduju kolem (tady v Číně), tak Evropa je odsouzená ke strmému pádu Dohoven. V Evropě je opruz na každém kroku, každý z nás má na krku tolik pijavic a jiných pararazitů, že se o nějakém progresu nedá mluvit už dost dlouho. Kde jsou ty časy, když to stálo za hovno. :ANAL:
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: Příručka policie k neschváleným úpravám

Příspěvek od misak39 » úte kvě 24, 2016 12:25:12

copak to je za zkratku to A.C.A.B ? My vesnický dřeváci vo tomhle nemáme přehled... :roll:
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Příručka policie k neschváleným úpravám

Příspěvek od 666S999 » úte kvě 24, 2016 14:33:42

misak39 píše:copak to je za zkratku to A.C.A.B ? My vesnický dřeváci vo tomhle nemáme přehled... :roll:
To je populární zkratka, že všechny polymery monocajtů jsou bastardi (All Cops Are Bastards)
Samotný, samotinký fízl je monocajt, a když jich je víc, tak je to polymer - policajt. :finga:
Fízlárna je stanice na polymeraci. Jako když do epoxidu naleješ tužidlo.
a ještě dodám, jak vzniklo slovo fízl, je to z německého wissel, což v němeském hantecu je označení pánského ohanbí, pravděpodobně málo funkčního, jakože visel, čteno fízl. A v českých končinách to zlidovělo. Fízlové byli ti, co donášeli, a tahali Švejky do basy podloudným způsobem, tady né na férovku za vyslověně kriminální delikt. asi jako v současnosti změří v křoví u konce / začátku obce - to je vyslovená fízlovina.
doufám Myšáku, že jsem minimálně Tebe poučil a pobavil. :lol:
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: Příručka policie k neschváleným úpravám

Příspěvek od misak39 » stř kvě 25, 2016 10:22:42

666S999 píše:
misak39 píše:copak to je za zkratku to A.C.A.B ? My vesnický dřeváci vo tomhle nemáme přehled... :roll:
To je populární zkratka, že všechny polymery monocajtů jsou bastardi (All Cops Are Bastards)
Samotný, samotinký fízl je monocajt, a když jich je víc, tak je to polymer - policajt. :finga:
Fízlárna je stanice na polymeraci. Jako když do epoxidu naleješ tužidlo.
a ještě dodám, jak vzniklo slovo fízl, je to z německého wissel, což v němeském hantecu je označení pánského ohanbí, pravděpodobně málo funkčního, jakože visel, čteno fízl. A v českých končinách to zlidovělo. Fízlové byli ti, co donášeli, a tahali Švejky do basy podloudným způsobem, tady né na férovku za vyslověně kriminální delikt. asi jako v současnosti změří v křoví u konce / začátku obce - to je vyslovená fízlovina.
doufám Myšáku, že jsem minimálně Tebe poučil a pobavil. :lol:
skvěle jsi mi rozšířil obzory :lol: díky
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
Mesr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1128
Registrován: pát srp 15, 2008 15:29:41
Bydliště: Nymburk

Re: Příručka policie k neschváleným úpravám

Příspěvek od Mesr » úte čer 07, 2016 08:55:23

chosé, pane vachmajster, vy jste ale hlava, málem mi vypadly oči z důlků, kde ty na to chodíš, asi lepší oddíl, ne? :lol:
YAMAHA DRAGSTAR 650
-CKC 1208

Odpovědět