projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od 666S999 » úte dub 19, 2016 16:47:41

milos ZX9R píše:
misak39 píše:co třeba něco podobného...
http://www.conrad.cz/pouzdro-konektoru- ... -a.k745125
http://www.conrad.cz/pouzdro-konektoru- ... -a.k747918#

nebo zajdi na nejbližší vrakáč s kleštěma :lol:

uz som volal chlapovi co mi servisuje auto tak sa pojdem poobede k nemu pohrabat do dielne

ak nic nenajdem tak zoberem to co si postol
Taky bych jako první zkusil "Myšákovu cestu", aby se to dalo provozovat, a pak bych zkusil sehnat pokud možno origo...

Podle všeho jsem ho našel, stojí 1,5 libry u Ýbajů + poštovné... ale potřebuješ kvalitní lisovací kleště, ta mám doma ai to s nima umím, heč :ANAL: pozri tuná
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od milos ZX9R » úte dub 19, 2016 19:27:24

666S999 píše:
milos ZX9R píše:
misak39 píše:co třeba něco podobného...
http://www.conrad.cz/pouzdro-konektoru- ... -a.k745125
http://www.conrad.cz/pouzdro-konektoru- ... -a.k747918#

nebo zajdi na nejbližší vrakáč s kleštěma :lol:

uz som volal chlapovi co mi servisuje auto tak sa pojdem poobede k nemu pohrabat do dielne

ak nic nenajdem tak zoberem to co si postol
Taky bych jako první zkusil "Myšákovu cestu", aby se to dalo provozovat, a pak bych zkusil sehnat pokud možno origo...

Podle všeho jsem ho našel, stojí 1,5 libry u Ýbajů + poštovné... ale potřebuješ kvalitní lisovací kleště, ta mám doma ai to s nima umím, heč :ANAL: pozri tuná
kontaktoval som toho "honaka oviec" z Wales ci mi posle tie konektory na SK lebo sice tvrdi ze posiela tovar do celeho sveta ale jeho zoznam "vylucenych krajin" zahrna asi tak polovicu zemegule

toz "honak oviec" tazko a dlho rozdumoval a vydumal ze Slovakia je risky business takze ze nic z nasho kseftu nebude

tak som ho oprdel a kupil som 3pin superseal konektor - ked on nechce moje € dakto iny ich v pohode zobere :butthead: :finga:
..... a uz su zase dve - cervena 9 '00 a zelena 7 '96 - BORN TO BE WILD !!

Uživatelský avatar
Zubr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1079
Registrován: pon úno 06, 2006 17:20:28
Bydliště: Chomutov

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od Zubr » stř dub 20, 2016 13:49:11

Měl jsem to spečený ještě víc než ty a nejlepší a nejspolehlivější způsob opravy jsem zvolil natvrdo sletovat dráty k sobě, tada musel jsem je nastavit nedosáhli k sobě. :wink: Ten reguátor se běžně nevindavá, takže konektor je u mě zbytečný.
NINJA ZX 9R 2000 červená na negativu zelená=kawakamufláž woe
CKC#068

Řečník z aragonitových jeskyní

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od milos ZX9R » stř dub 20, 2016 14:23:13

Zubr píše:Měl jsem to spečený ještě víc než ty a nejlepší a nejspolehlivější způsob opravy jsem zvolil natvrdo sletovat dráty k sobě, tada musel jsem je nastavit nedosáhli k sobě. :wink: Ten reguátor se běžně nevindavá, takže konektor je u mě zbytečný.

no vidis - aspon som zistil ze je to nieco co som nezvrzal ja tym ze som sa o masinu nestaral (ked to bolo na tvojej este horsie ;-) )

najprv skusim ten superseal konektor a ked to bude robit problemy tak ich zletujem tak ako ty
..... a uz su zase dve - cervena 9 '00 a zelena 7 '96 - BORN TO BE WILD !!

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od 666S999 » stř dub 20, 2016 15:22:05

milos ZX9R píše:
Zubr píše:Měl jsem to spečený ještě víc než ty a nejlepší a nejspolehlivější způsob opravy jsem zvolil natvrdo sletovat dráty k sobě, tada musel jsem je nastavit nedosáhli k sobě. :wink: Ten reguátor se běžně nevindavá, takže konektor je u mě zbytečný.

no vidis - aspon som zistil ze je to nieco co som nezvrzal ja tym ze som sa o masinu nestaral (ked to bolo na tvojej este horsie ;-) )

najprv skusim ten superseal konektor a ked to bude robit problemy tak ich zletujem tak ako ty
Super seal musíš vybrat odpovídající průřez, ale když zvolíš čtverečný1,5mm, tak to bude tak akorát, když cínovat bez konektoru, tak řádně a jedině do trubičky a pořádnou smršťovačku. Nastavovat na "nehnilém" kusu, tyhle vyhřáté konce stojí jen za "bábinu křížalu". :finga:
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od milos ZX9R » stř dub 20, 2016 16:22:26

666S999 píše:
milos ZX9R píše:
Zubr píše:Měl jsem to spečený ještě víc než ty a nejlepší a nejspolehlivější způsob opravy jsem zvolil natvrdo sletovat dráty k sobě, tada musel jsem je nastavit nedosáhli k sobě. :wink: Ten reguátor se běžně nevindavá, takže konektor je u mě zbytečný.

no vidis - aspon som zistil ze je to nieco co som nezvrzal ja tym ze som sa o masinu nestaral (ked to bolo na tvojej este horsie ;-) )

najprv skusim ten superseal konektor a ked to bude robit problemy tak ich zletujem tak ako ty
Super seal musíš vybrat odpovídající průřez, ale když zvolíš čtverečný1,5mm, tak to bude tak akorát, když cínovat bez konektoru, tak řádně a jedině do trubičky a pořádnou smršťovačku. Nastavovat na "nehnilém" kusu, tyhle vyhřáté konce stojí jen za "bábinu křížalu". :finga:

kupil som toto http://www.gme.sk/282087-1-p899-152 ale pustim sa do toho asi az zajtra - dneska musim dokoncit synatorovu hokejovu branku ;-)
..... a uz su zase dve - cervena 9 '00 a zelena 7 '96 - BORN TO BE WILD !!

Uživatelský avatar
Zubr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1079
Registrován: pon úno 06, 2006 17:20:28
Bydliště: Chomutov

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od Zubr » stř dub 20, 2016 18:17:03

Marně se snažím nahrát nějaký obrázek, a nejde mi to :oops:
NINJA ZX 9R 2000 červená na negativu zelená=kawakamufláž woe
CKC#068

Řečník z aragonitových jeskyní

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od milos ZX9R » stř dub 20, 2016 21:44:51

Zubr píše:Marně se snažím nahrát nějaký obrázek, a nejde mi to :oops:
skus tuto http://tinypic.com/
..... a uz su zase dve - cervena 9 '00 a zelena 7 '96 - BORN TO BE WILD !!

Uživatelský avatar
milos ZX9R
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 333
Registrován: úte bře 27, 2007 14:35:15
Bydliště: Levoca

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od milos ZX9R » ned kvě 15, 2016 08:33:33

toz chlapci a dievcata, konecne sme v dielni zaznamenali nejaky serioznejsi posun !!

Obrázek

elektrika komplet nahodena, hadicky vsetky pozapajane (aspon dufam :wink: ), brzdy som naplnil a odvzdusnil doma vyrobenou "vakuovou pumpou" - injekcna striekacka + stara hadicka z karburatorov + spony = bezproblemove napustanie a odvzdusnenie zospodu cez strmene

Obrázek

cierna na motore ma nejak zacala nudit (alebo sa mi uz len nechcelo striekat farbu ??) tak som vodnu pumpu ocistil od farby a prelakoval priesvitnym lakom nech sa akoze tvari ako "factory" suciastka :finga:

Obrázek

fotky su robene pomerne z blizka lebo tam nemam viac miesta - nazivo som sa do masenky normalne znova zamiloval :rolleyes:
..... a uz su zase dve - cervena 9 '00 a zelena 7 '96 - BORN TO BE WILD !!

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9159
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Re: projekt ZX9R - alebo zo starej nova 2nd. edition

Příspěvek od ZRX 1984 » ned kvě 15, 2016 11:03:38

Tož pěkně
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Odpovědět