300 ZGH HOŘICE

MotoGP, SBK, MMČR...
Uživatelský avatar
Méďa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1147
Registrován: pon kvě 23, 2011 08:48:35
Bydliště: Liberec

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od Méďa » pon kvě 18, 2015 09:51:52

lukas.01 píše:Byl jsem se tam dneska s drahou polovičkou podívat, počasí vyšlo, takže pohoda. Nikoho z klubu jsem nepotkal, byl jsem u vracáku u odbočky na Lukavec. Méďa se mi pokoušel dovolat, ale měl jsem vybitou baterku v telefonu, tak jsem to zjistil až doma. Škoda, rád bych ho viděl a pokecal. Pěkně si to tam zítra užijte, když bude sluníčko jako dnes, tak to bude paráda.

Tak ti stojím a kecáme s Namorem-hele vedle REX a ještě k tomu klubový 8) -zavoláme kamaráda :( -nechce s námi mluvit :(
V neděli pří návratu k vodojemu jsem ještě potkal Vikiho.
Sejít se všichni, tak to dalo na pořádný lesní sraz. :finga: Jen chyběla logistika :rolleyes:
od 49,9 do 1199 ccm

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od Elvis. » pon kvě 18, 2015 10:44:14

Bylo to super, jen jeste dnes nemuzu mluvit. Na piskotece byl trosku hluk :-)
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od Ladis » pon kvě 18, 2015 11:10:18

Méďa píše:Sejít se všichni, tak to dalo na pořádný lesní sraz. :finga: Jen chyběla logistika :rolleyes:
Podpis :lol:

Hezká neděle, cesta do i z Hořic pecka, počasí vyšlo, novopacká Kolča super, novopacký brambůrky luxus, viděli jsme Namora, Jirku a Peťu Sehnalovi, slyšeli jsme Sekyho a Vláďu Čermáka...jo, bylo fajn! ;-)

Když jsme se vraceli domů, tak jsme v HK dojeli na světlech partičku z Brna...nebylo by na tom nic až tak divnýho, ale zastavit na křižovatce vedle týpka, kterej sedí na úplně stejné motorce, má na sobě úplně stejnou bundu a na nohách skoro stejný boty - taky TCX se fakt nestává každej den! :rolleyes: 8)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
Majdinka
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 550
Registrován: čtv říj 02, 2008 21:30:17
Bydliště: Hořice

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od Majdinka » pon kvě 18, 2015 20:03:30

Já koukala jak blázen a nikoho jsem nepotkala. Byli jste tam vůbec? :D
Nestihla jsem v kempu Pepu Duchana - Mawerick mu dělával mechanika, tak jsem se šla podívat na trať a bohužel havaroval. Nevíte jak na tom je?
A Pavel Kis taky nikde nebyl, jel vůbec Lukáš Bělič?
Majdinka ER-5
život je snění a sny se občas plní

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od Ladis » úte kvě 19, 2015 11:27:59

Zdroj Motodeník.cz, 18.5.2015 :arrow:

Kód: Vybrat vše

Bohužel ani letošní Hořice se neobešly bez těžkých a nebezpečných havárií, jednu z nich absolvoval Víťa Bican v sobotu při tréninku kubatury nad 600 ccm. Ten svůj nejdůležitější závod dnes ráno bohužel prohrál. R.I.P. a upřímnou soustrast všem pozůstalým.

A tu druhou těžkou havárii měl Josef Duchan - jehož stav je dle našeho zdroje stabilizovaný.
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
Méďa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1147
Registrován: pon kvě 23, 2011 08:48:35
Bydliště: Liberec

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od Méďa » úte kvě 19, 2015 15:03:28

Ladis píše:
Méďa píše:Sejít se všichni, tak to dalo na pořádný lesní sraz. :finga: Jen chyběla logistika :rolleyes:
Podpis :lol:

Hezká neděle, cesta do i z Hořic pecka, počasí vyšlo, novopacká Kolča super, novopacký brambůrky luxus, viděli jsme Namora, Jirku a Peťu Sehnalovi, slyšeli jsme Sekyho a Vláďu Čermáka...jo, bylo fajn! ;-)

Když jsme se vraceli domů, tak jsme v HK dojeli na světlech partičku z Brna...nebylo by na tom nic až tak divnýho, ale zastavit na křižovatce vedle týpka, kterej sedí na úplně stejné motorce, má na sobě úplně stejnou bundu a na nohách skoro stejný boty - taky TCX se fakt nestává každej den! :rolleyes: 8)
:lol: :lol: :lol: Ladis, už nepij tu černou vodu :lol: :lol: :lol:
To vedle tebe stálo auto sklenářů :finga:
od 49,9 do 1199 ccm

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od 666S999 » úte kvě 19, 2015 16:43:22

Méďa píše:
Ladis píše:
Méďa píše:Sejít se všichni, tak to dalo na pořádný lesní sraz. :finga: Jen chyběla logistika :rolleyes:
Podpis :lol:

Hezká neděle, cesta do i z Hořic pecka, počasí vyšlo, novopacká Kolča super, novopacký brambůrky luxus, viděli jsme Namora, Jirku a Peťu Sehnalovi, slyšeli jsme Sekyho a Vláďu Čermáka...jo, bylo fajn! ;-)

Když jsme se vraceli domů, tak jsme v HK dojeli na světlech partičku z Brna...nebylo by na tom nic až tak divnýho, ale zastavit na křižovatce vedle týpka, kterej sedí na úplně stejné motorce, má na sobě úplně stejnou bundu a na nohách skoro stejný boty - taky TCX se fakt nestává každej den! :rolleyes: 8)
:lol: :lol: :lol: Ladis, už nepij tu černou vodu :lol: :lol: :lol:
To vedle tebe stálo auto sklenářů :finga:
Špígl mha přede mnou, vedle mě, za mnou a pak ze semaforu vylezli zelení hadi... Láďo, ten model musí být šťavnatej :mrgreen: :weedman: :alien:
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od Pavel ZRX » úte kvě 19, 2015 20:46:08

Majdinka píše:Já koukala jak blázen a nikoho jsem nepotkala. Byli jste tam vůbec? :D
Nestihla jsem v kempu Pepu Duchana - Mawerick mu dělával mechanika, tak jsem se šla podívat na trať a bohužel havaroval. Nevíte jak na tom je?
A Pavel Kis taky nikde nebyl, jel vůbec Lukáš Bělič?
Byl jen Lukáš, jako fotograf. Byl přihlášen do závodu sp125, asi i v programu, nakonec nejel, nemá na čem.
ZRX 1200 R

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 300 ZGH HOŘICE

Příspěvek od Elvis. » úte kvě 19, 2015 23:15:54

ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Odpovědět