Nový, lepší trik

Prostě vše o provozu na silnicích...
Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Nový, lepší trik

Příspěvek od MMKS » úte bře 13, 2012 19:51:30

:D
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
Méďa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1147
Registrován: pon kvě 23, 2011 08:48:35
Bydliště: Liberec

Re: Nový, lepší trik

Příspěvek od Méďa » stř bře 06, 2013 12:08:11

SumavaCZ píše:No hoši, abych vám trochu utnul tu debatu. Bych se tomu článku ani nedivil. Popíšu co se stalo mě OSOBNě za bílého dne ve městě. Podam zkrácenou verzi, bo se mi nechce moc psát:

Jedu vloni v únoru v osobáku po Klatovech, svítím, jsem připoután (vždy jsem připoután, pana-orel jsem se již vezl) a mám kompletní výbavu. Zastavila mě dvou členná hlídka dopraváků a když nenašli nic na autě, tak na mě důrazně jeden spustil, že jsem nebyl připoután a že viděl jak jsem se poutal, když jsem je spatřil. (No to je hnusná věta)
V tom okamžiku jsem viděl rudě, vyskočil z auta a začal na něj řvát až se lidi z dálky otáčeli. Na to následovala ještě důkladnější prohlídka auta a jelikož nic nenašli a tušili, že se jich neleknu, mě nechali odjet.
Takže z toho plyne poučení, že sviní je plný svět i mezi cajtama a proto tomu článku klidně budu věřit. Samo, že něco je píčovina.
Tak přesně tohle jsem dneska absolvoval!!!!!!!!!!!!!!!!!, jenže já vylezl z auta ještě než došel. První bylo, že se ptal, proč jsem vystoupil. No asi proto, že jsem tam teď hodinu seděl(a mám svůj důvod). Na autě ať si hledá co chce. Kontroloval, jestli mám správný rychlostní index na pneu :supz: Asi se tam vrátím-zapomněl na rezervu a já ji nemám :D :D :D
od 49,9 do 1199 ccm

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9159
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nový, lepší trik

Příspěvek od ZRX 1984 » stř bře 06, 2013 12:29:52

Podle mého soudu ať mi ukáží fotku či video, kdy jsem se poutal, nebo kdy jsem nebyl připoután.
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: Nový, lepší trik

Příspěvek od misak39 » čtv bře 07, 2013 09:09:53

taky se mi stalo, že jsem byl připásanej, zastavím, otevřu dveře, celkem ostentativně se odpásávám (byl jsem pyšnej sám na sebe že je mám, bo to bylo doma ve vesnici, a tam se moc nepásám) podávám papíry, hoch si je prohlíd a ptá se : Pane řidiči, pročpak nemáte bezpečnostní pásy?
Tak jsem taky zmodral ale naštěstí kluk uznal že si pásů nevšimnul a pustil mě bez flastru... Takže taky mám nacvičený že se dá dohadovat i o věci, která nebyla (bohužel budiž podotčeno, že podobnejch zážitků mám víc...)
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
Méďa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1147
Registrován: pon kvě 23, 2011 08:48:35
Bydliště: Liberec

Re: Nový, lepší trik

Příspěvek od Méďa » čtv bře 07, 2013 09:17:56

misak39 píše:taky se mi stalo, že jsem byl připásanej, zastavím, otevřu dveře, celkem ostentativně se odpásávám (byl jsem pyšnej sám na sebe že je mám, bo to bylo doma ve vesnici, a tam se moc nepásám) podávám papíry, hoch si je prohlíd a ptá se : Pane řidiči, pročpak nemáte bezpečnostní pásy?
Tak jsem taky zmodral ale naštěstí kluk uznal že si pásů nevšimnul a pustil mě bez flastru... Takže taky mám nacvičený že se dá dohadovat i o věci, která nebyla (bohužel budiž podotčeno, že podobnejch zážitků mám víc...)
doufám, že kladných :lol:
od 49,9 do 1199 ccm

Odpovědět