prima cool - i like bike

Opravdu o všem - od špendlíku po lokomotivu
Uživatelský avatar
Bury
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 156
Registrován: pát črc 08, 2011 14:53:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: prima cool - i like bike

Příspěvek od Bury » čtv led 26, 2012 00:25:35

MMKS píše:CO??? :shock: Tu buznu na motorce nemůžu ani vidět. Sry, ale toto trošku nechápu. Stačil mě první díl, byli v Praze a už mleli něco o tom, jak začíná divočina. Na Ukrajině si chtěl někdo udělat očko, tak je ubytuje v hotelu a oni mají plnou hubu keců, že je to určitě mafián a jestli vydrží do rána naživu. S nima jezdí auto naložené báglama, ale oni stejně furt brečí, jak to mají těžké. Když se pak ňouma s tím teréňákem převrátí na rovné plání, tak zase brečí, jak je to tvrdé, že málem přišli všichni o život a že to otočí. V Mongolsku jsou překvapení, že tam nejsou sjízdné silnice, v Rusku, že jim někdo ukradne peněženku a doklady v Ukrajině, že smrdí záchodky na hranicích.
Kurňa jen to píšu a jsem vytočený zase.
Taky mě přišlo, že když člověk podniká něco jako oni tak by asi neměl bejt z některejch věcí tak udivenej a uplakanej a očekávat je, ale je taky fakt, že já bych na to neměl ani love a ani chuť,takžeee.... :roll: :D
Zásada je: "Jezdit pomaleji než lítá Anděl strážný":-)

Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Re: prima cool - i like bike

Příspěvek od SumavaCZ » čtv led 26, 2012 15:31:13

Copak chuť, ale čas a love.... :roll:
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5045
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: prima cool - i like bike

Příspěvek od misak39 » pát led 27, 2012 15:51:44

MMKS píše:CO??? :shock: Tu buznu na motorce nemůžu ani vidět. Sry, ale toto trošku nechápu. Stačil mě první díl, byli v Praze a už mleli něco o tom, jak začíná divočina. Na Ukrajině si chtěl někdo udělat očko, tak je ubytuje v hotelu a oni mají plnou hubu keců, že je to určitě mafián a jestli vydrží do rána naživu. S nima jezdí auto naložené báglama, ale oni stejně furt brečí, jak to mají těžké. Když se pak ňouma s tím teréňákem převrátí na rovné plání, tak zase brečí, jak je to tvrdé, že málem přišli všichni o život a že to otočí. V Mongolsku jsou překvapení, že tam nejsou sjízdné silnice, v Rusku, že jim někdo ukradne peněženku a doklady v Ukrajině, že smrdí záchodky na hranicích.
Kurňa jen to píšu a jsem vytočený zase.
odkoukal jsem poctivě skoro všechny díly, a až zas tak úžasnej výkon (když měli domácnost na doprovodkách), podle mě, nepodali... Třeba takovej Brezovar je jinej sekáč... Takže víceméně souhlasím s Milanem...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Odpovědět