Pepoš Moto - pro ty z okr. Břeclav

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Pepoš Moto - pro ty z okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » úte srp 23, 2011 16:25:00

Známý co mě dřív opravoval mašinu si konečně udělal IČO a začal to dělat "ofic". Za mě můžu doporučit, cena fajn, nechal mě v klidu čumět pod ruky a vždy se snažil pomoc (třeba když neměl imbus na zadní kolo, navařený šroub se sjížděl tak se jej pokoušel udělat flexou z kulatiny, druhý den pak teda koupil nový, který mu chyběl). Když mě měnil řetězovku, tak měl nastudované utahovací momenty a šuplerou měřil spoj řetězu. Překvapivě na tak malou dílnu má i ty mašiny na přezouvání a vyvažování gum.
Prostě já i kamoši jsme byli spokojení. Tu mašinu co má na fotkách přestavoval v podstatě sám (šlo o udělání celého zadního kola, blatníku, sedla, úpravu kyvky atd.).
Jezdí stunt, takže má zkušenosti se stavbou a úpravou streetů, známý se s ním domlouval, že ho občas na letišti bude učit.
Jasný, že mu to dělám jako reklamu (ale vzhledem k tomu, že nemám teď mašinu a dlouho nebudu je to nezištné), domlouval jsem s ním i případnou slevu pro členy, ale ceny má takové smluvní, tak si myslím, že by se to blbě řešilo.
Jinak to má v areálu bývalého pivovaru v Břeclavi.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepoš Moto - pro ty z okr. Břeclav

Příspěvek od milda » úte srp 23, 2011 18:42:02

....., takže má zkušenosti se stavbou a úpravou streetů...

:!: Toho by mohl ihned využít Kuba!! :wink:
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Odpovědět