zadní blatník, prosím

a taky vejfuky, brzdy, gumy a jiný drobnosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
radek900
Příspěvky: 17
Registrován: ned led 09, 2011 12:39:56
Bydliště: Vyškov

zadní blatník, prosím

Příspěvek od radek900 » ned led 09, 2011 14:47:15

čauvec chlapi, mám takovej blbej dotaz a nikde jsem to tady nenašel, snad nejsu slepej :lol: Jsem závislák na kawách, měl jsem 2x zr-7, a teď jsem koupil zx9r, a ten dotaz..: zadní blatník, blatníček nebo jak se tomu nadává, ten co dělá aji kryt řetězu, tak se spodní konec dotýká gumy, rachotily kamínky tak sem si toho všiml, asi to tak nemá být že? on je celkově blízko ke gumě, ale tam dole uplně zahlej na ní, jako myslím že to ničemu nevadí, ale pokud to není schválně, tak bych to chtěl nějak zvednout. Jinak Pěkná mašina, už ať je teplo :D no jinak mě čeká asi převodovka, občas při vytočení dělá trojka rany, při klidné jízdě ne, to budou asi ty kolečka že? říkal vydlička, ale to se mi nezdá, ale prd tomu rozumím, díky moc za info a rady!!!! jinak profil mám novej a nevím jestli celej ok, takže jsem od Vyškova
Přílohy
P1050643.JPG
P1050643.JPG (110.77 KiB) Zobrazeno 1331 x

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní blatník, prosím

Příspěvek od KankX » ned led 09, 2011 19:41:38

tak ZX9 smozrejme nema origo blatnicek nad zadnim kolem... to znamena ze to co tam mas, je dodany dadatecne a bud je to trochu nepodareny vyrobek (coz se u techto doplnku, ktere vyrabi kde kdo stava) nebo je to blbe namontovane. Standartne tento pridavny blatnicek byva blizko nad kolem, odhadem tak 1,5cm. Na te fotce to vypada ze se snad dotyka, coz asi neni uplne optimalni, takze bych ho asi v bodech uchyceni vypodlozil aby byl OK... predpokladam ze bude nekde chycenej k vydli, tak najake podlozky. A jinak motorkam moc nerozumim, ale u te prevodovky by to klidne mohla byt ta zminovana vidlicka... ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Odpovědět