Nová zrcátka na ZR-7

Kombiny, helmy, brašny, plexi atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
FILODENDRON
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 07, 2009 14:07:37

Nová zrcátka na ZR-7

Příspěvek od FILODENDRON » pát říj 16, 2009 22:02:19

Ahoj,
potřeboval bych se zeptat majitelů ZR-7, zda někdo řešil výměnu zrcátek za původní originální. Za prvé se mi originály moc nelíbí, není v nich moc vidět a hlavně se mi začínají při vyšší rychlosti sklápět. Už jsem měnil i tu pružinu, ale moc to nepomáhá. Měl bych zájem o černý typ (ne chrom) a aby obsahovaly kompletní příslušenství na namontování (nejenom to ramínko, ale také pružinu a převlečnou objímku). Díky za tipy nebo lépe i za nějaká fota :thumbleft: .

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát říj 16, 2009 22:43:15

originaly na ZR7 se mi nikdy nesklapely a videt v nich bylo lepe jak v jinych ktere jsem pak zkousel kdyz jsem si ty originaly znicil... abych usetril tak jsem nakonec koupil neoriginalni napodobeniny s naprosto stejnym vzhledem a to bylo nestesti, sklapely se a nebylo v nich nic videt (videt v nich nebylo, protoze nemela sfericka zrcatka jako originaly, ale jen obyc rovne zrcatko urizle z tabule zrcadla)... takze nevim proc te ta tvoje zrcatka zlobi :-( ...a fakt to jsou originaly nebo nejaka druhovyroba? Jo a jeste muj nazor na jina zrcatka je, ze mi k designu ZR7 zadna jina moc nepasovala...
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
FILODENDRON
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 07, 2009 14:07:37

Příspěvek od FILODENDRON » sob říj 17, 2009 20:14:42

Ahoj díky za odpověď. Trochu jsi mě zarazil, protože já jsem 2. majitel a nenapadlo mě, že by to mohla být druhovýroba. Ten design je diskutabilní. I když jsem spíše zastánce originálních dílů, tak ty zrcátka se mi moc nelíbí. Spíše bych chtěl nějaké, kde jde ramínko do spodního rohu, než na zadní stranu. Nejprve se mi zašlo sklápět levé :( . Vyměnil jsem pružinu za tvrdší a trochu to pomohlo. Pak se začlo sklápět i pravé. :x . Když jsem chtěl koukat za sebe, tak jsem se musel vždy trochu vyklonit a přimáčknout ruku více k tělu (100 kg váhy). Kdysi jsem četl nějakou recenzi ofocenou z časopisu a recenzent je tam taky docela kritizoval. Uvidím, jestli se ještě někdo ozve. Přes zimu to musím vyřešit, protože to považuji za velice důležité z hlediska bezpečnosti.

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9295
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » ned říj 18, 2009 16:15:45

...ono na vetsine motorek toho v zrcatkach neni moc videt, takze pak to resi lidi ruzne... ja treba na ZRX dal zrcatka z Yamahy u kterych bylo mozno vymenit tu stopku za delsi, cimz baly zrcatka vic vystrcena a bylo do nich videt o malinko lepe. Nebo pak jeste prodavaji takove redukcni udelatka ktere posunou ten zavit na riditku o cca 5cm vic do strany... tak uvidis, a nebo vybrat jina zrcatka ktera budou mit delsi stopku apod. ... zkousej a dej pak vedet jestli se ti to podarilo nejak uspokojive vyresit :-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Odpovědět