Pomoc s vyberem ZX-6R (jakej rok?)

Zamčeno
Uživatelský avatar
Cowboycolo
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 314
Registrován: stř led 02, 2008 23:31:25
Bydliště: Evaň (Ustecky kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cowboycolo » pát zář 18, 2009 09:21:20

KankX píše:
MARTY píše:M I S A K je ten nejpravejsi...jezdi nejvice bo je jeste mladicek...pak me napada Zubr...ten tomu rozumi ale nejezdi nikam bo uz je stary clovek :D :D
Marty, ty jsi ale strevo :lol: ...vzdyt muWme te nezna a musi mit z tebe v hlave peknej chaos...
:-D :-D Honza to vystihnul
Zubr tomu nejvic rozumi, Misak nejvic jezdi a ja nejvic co?....ja nejvic nic...ja jen tak normalne opravuju ;-)
ZX9R (01) - historie
CKC numero 779

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát zář 18, 2009 09:22:17

muWme píše:THX vsem..
prosim na koho se muzu obratit ohledne informaci na 9R ? nechci zakladat nove tema aby me nekdo nespucoval...
defakto mam motorku ale nevim co s ni... (to prece neni jenom jezdit ale vedet i o tom co mam pod sebou) z kopie 1 strany technicaku toho moc nevyctu.. ( manual sem nekde videl akurat v italstine, takze nevim kolik zere, kolik ujedu na nadrz (aby se mi nestalo ze nekde budu cumet jak bambula na silnici s prazdnou nadrzi) nevim jestli je dobre to prepinani paliva na normal a rezerva .. a podobne veci...
neni nekdo trpelivej treba na ICQ nebo Skype ?
THX za pomoc.
nahod konkretni dorazy klidne sem a nebo si klidne zaloz nove vlakno Ninja ZX9R - info o ni ;-) ... co bys asi mel vedet: pneu se foukaji na 2,5 predni a 2,9 zadni; nadrz je na 19l takze pri spotrebe cca 7l/100km ujede 260km; prepinani paliva ma 3 polohy, zadna z tech poloh neznamena zavreno, jak si obcas nejaky novacek mysli, poloha ON-bezny provoz, poloha PRI-pouziva se jen po delsim stani k napusteni karburatoru v radech sekund, poloha RES-kdyz ti dojde po ceste benzin tak prepnuti na rezervu ktera ma cca 3l. Prepnuti na rezervu se bat nemusis, za jizdy je potreba trochu cviku aby si nasel ten kohout a po natankovani nezapomenout ho vratit na ON :-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pát zář 18, 2009 09:27:11

Pár technických informací... ;-)

:arrow: kawasaki-zx-9r-rok-2001
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pát zář 18, 2009 09:31:47

KankX píše:
MARTY píše:M I S A K je ten nejpravejsi...jezdi nejvice bo je jeste mladicek...pak me napada Zubr...ten tomu rozumi ale nejezdi nikam bo uz je stary clovek :D :D
Marty, ty jsi ale strevo :lol: ...vzdyt muWme te nezna a musi mit z tebe v hlave peknej chaos...
nezna ale treba pozna :D :D nedas...zaplatis :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pát zář 18, 2009 09:32:35

Cowboycolo píše:
KankX píše:
MARTY píše:M I S A K je ten nejpravejsi...jezdi nejvice bo je jeste mladicek...pak me napada Zubr...ten tomu rozumi ale nejezdi nikam bo uz je stary clovek :D :D
Marty, ty jsi ale strevo :lol: ...vzdyt muWme te nezna a musi mit z tebe v hlave peknej chaos...
:-D :-D Honza to vystihnul
Zubr tomu nejvic rozumi, Misak nejvic jezdi a ja nejvic co?....ja nejvic nic...ja jen tak normalne opravuju ;-)
cowboy jezdi colo...a to nema motor ...takze nejezdi :D :D :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » pát zář 18, 2009 09:39:20

muWme píše:THX vsem..
prosim na koho se muzu obratit ohledne informaci na 9R ? nechci zakladat nove tema aby me nekdo nespucoval...
defakto mam motorku ale nevim co s ni... (to prece neni jenom jezdit ale vedet i o tom co mam pod sebou) z kopie 1 strany technicaku toho moc nevyctu.. ( manual sem nekde videl akurat v italstine, takze nevim kolik zere, kolik ujedu na nadrz (aby se mi nestalo ze nekde budu cumet jak bambula na silnici s prazdnou nadrzi) nevim jestli je dobre to prepinani paliva na normal a rezerva .. a podobne veci...
neni nekdo trpelivej treba na ICQ nebo Skype ?
THX za pomoc.
a nakonec...nejlepsi a nejblizsi icq i skype ci co to je mas na SKALCE...a pak uz je treba Sklipek...tam je telefonistu a kecalku mraky...tam se dozvis vse..i to co te nezajima :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
muWme
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 582
Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
Bydliště: Praha (Lanškroun)

Příspěvek od muWme » pát zář 18, 2009 09:47:03

ja jsem zalozil nove tema..ta diskuse se tady strhla uz k necemu jinemu nez vyber roku u 6Rky :-)
Diky vsem za pomoc pri vyberu stroje :-)

Kód: Vybrat vše

http://manon.vellum.cz/~kawa/kawa/viewtopic.php?t=6167
CKC#1306
Gilera KZ 125 > Ninja ZX-9R 01 (2002) > Versys Green 09 (2011) > NIC

Zamčeno