Dolamoto - Štěpánov u Přelouče

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
NRG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3077
Registrován: pon led 30, 2006 11:53:04
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Dolamoto - Štěpánov u Přelouče

Příspěvek od NRG » stř čer 20, 2007 14:46:33

Jezdím sem od tý doby, co jsem se přestěhoval do Chrudimi, dohromady jsem tam byl zatím třikrát (2x seřízení ventilů a karbeců, výměna řetezovky a výměna ložisek v hlavě řízení). Kdybych to měl nějak číselně hodnotit, tak dávám tak 7 z 10. Plus dávám za vystupování a ochotu, vypadá, že tam tomu opravdu rozumějí, vcelku slušný ceny, dodržují slíbený lhůty. Mínus bych dal za to, že jsem si pokaždý doma musel pár detailů poopravit, abych byl úplně spokojenej (špatně nasazenej náhon tachometru, špatně nasazenej gumovej těsnící kryt pod airboxem, nezajištěná a posléze vypadlá hadička odfuku z airboxu... - všechno podle mně vzniklý snahou o co nejrychlejší práci popř. nedostatečnou kontrolou po práci). Ale jinak dojem veskrze pozitivní, takže tam budu jezdit i nadále.
BTW ještě jsem nenašel servis, kde bych byl opravdu 100procentně spokojenej, i když naštěstí se mi hororový příběhy motorek zkurv...ejch neodbornejma "mechanikama" zatím vyhnuly. Prostě jediná stoprocentní záruka spokojenosti je dělat si všechno sám.
Karosa ZZ-R 1100
:::: CKC#016 ::::

drak
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 43
Registrován: pát úno 17, 2006 17:11:23
Bydliště: klatovy

Příspěvek od drak » pát zář 28, 2007 23:31:45

já jsem z pamem dokonalem spokojenej na sto procent třikrát jsem ho vyhledal a pokaždé se vešel do termínu a odvedl profesionální práci

pajaital

moje zkušenost

Příspěvek od pajaital » pon říj 01, 2007 13:21:48

Bohužel já jsem s nimi tak pozitivní zkušenost neměl. Jen několik negativních. :( Prvně jsem tam měl moto na opravu, když jsem si pro ni přijel v domluvený čas, tak tam nikdo nebyl, prostě na mě zapoměli (nebo se vykaslali?). Když jsem ji měl se zpožděním hotovou, tak byla cena jiná, než o jaké jsme zprvu mluvili. Šlo o výměnu ventilu a rozvoďáku. No a když jsem tam měl kolo s malou bouličkou na ráfku, tak mě ho vrátili celý opálený, že prej na něm bylo strašně moc práce a pěkně mě voroštovali cenu. Přitom ještě při přebírání jsem na to s technikem koukal, že nehází a je na něm fakt jen ta malá boulička. Toť moje zkušenosti. :?

Mirek-ZZR

Příspěvek od Mirek-ZZR » stř črc 08, 2009 13:23:52

Z pěti servisů které jsem se svou motorkou navšťivil mam s Dolamoto tu nejlepší zkušenost. Dobré ceny, precizní seřízení, kontrola motorky jako celku, nejen zadané práce. Můžu jen a jen doporučit!

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » stř črc 08, 2009 16:38:07

Třeba se za ten rok už zlepšili :dontknow:
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
Vikki46
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 363
Registrován: pon zář 01, 2008 22:52:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Vikki46 » pon črc 13, 2009 22:13:31

...me opravoval rafek a taky chvala....termin dodrzen,bezva kvalita a i solidni cena...spokojenost proste

Odpovědět